Mike Golic Čistá hodnota

Koľko stojí Mike Golic Worth?

Mike Golic Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov

Plat Mike Golica

6 miliónov dolárov

Mike Golic Čistá hodnota a plat: Mike Golic je americká televízna športová moderátorka, ktorá má čistú hodnotu 25 miliónov dolárov. Mike Golic je preslávený tým, že je spoluhostiteľom relácie „Mike and Mike“ v rádiu ESPN Radio a že je bývalým obranným pochôdzkarom Notre Dame na univerzite aj v NFL ako profesionálny hráč.

Skorý život: Michael Louis Golic starší, známejší ako Mike Golic, sa narodil 12. decembra 1962 vo Willowicku v štáte Ohio Catherine a Louisovi Robertovi „Bobovi“ Goličovi. Má dvoch bratov, Grega a Boba. Jeho otec hral sedem rokov profesionálny futbal v Kanadskej futbalovej lige za tímy Hamilton Tiger-Cats, Montreal Alouettes a Saskatchewan Roughriders.

Golic navštevoval strednú školu sv. Jozefa v Clevelande v štáte Ohio a potom pokračoval vo vzdelávaní na univerzite v Notre Dame. Počas štúdia na vysokej škole sa špecializoval na financie a manažment a okrem futbalu bol aj členom zápasníckeho tímu. Posledný rok v Notre Dame bol vybraný ako kapitán futbalového tímu.

Profesionálna futbalová kariéra: V drafte NFL z roku 1985 bol Golic vybraný z 10thkolo ako 255thcelkový výber Houston Oilers. Potom strávil osem rokov ako profesionálny futbalista v NFL, okrem Oilers hrával aj s Philadelphia Eagles a Miami Dolphins. Celkovo počas svojej profesionálnej futbalovej kariéry v priebehu 8 sezón nastúpil na 115 zápasov (začínal sa na 49 zápasov) a 5 zápasov play-off. Niektoré z jeho štatistík zahŕňajú 11,5 vreca a tri zachytenia.

Kariéra v televízii a vysielaní: Keď hrával s tímom Philadelphia Eagles, začal svoju kariéru v televízii, keď začal svoj týždenný segment „Golic's Got It“ v rámci „The Randall Cunningham Show“. Jeho segment bol dobre prijatý a za svoju funkciu dokonca získal cenu Emmy v stredoatlantickom regióne. Potom, po odchode z NFL, v roku 1995 nastúpil do ESPN ako reportér / analytik pre „Sunday NFL Countdown“ a ako štúdiový analytik NFL pre „NFL 2Night“. V rokoch 1996-1998 a znovu v rokoch 2007-2008 pracoval v Arene Football League ako farebný komentátor a až do polovice deväťdesiatych rokov často pomáhal pri pokrývaní vysokoškolských futbalových zápasov ESPN / ABC.

V roku 1998 Golic a Mike Greenberg začali moderovať v rádiu ESPN šou „Mike & Mike“. V roku 2006 sa šou začala vysielať súčasne na televízii ESPN2. Jedným z najpopulárnejších segmentov „Mike & Mike“ bola každoročná stávka „Sheet of Integrity“, ktorá bola hranou stávkou na základe NCAA Basketball Tournament. Stávka vznikla po tom, čo Golic uviedol, že má v úmysle vložiť obrovské množstvo hárkov do rôznych skupín, aby získal peniaze od ESPN, zatiaľ čo Greenbergova stratégia spočívala v integrovanom vyberaní. Trval na tom, že od každého účastníka by sa malo vyžadovať, aby vložil iba svoj „Tabuľku integrity“. raz. Dvojica uzavrela stávku, ktorá spočívala v tom, že porazený musel vo vzduchu predviesť trápny trik. V prvom ročníku zvíťazil Greenberg a Golic musel mať vo vzduchu vosk na obočie. V roku 2010 vydali knihu „Mike and Mike's Rules for Sports and Life“, na ktorej sa spolu podieľali. Mike & Mike ukončil svoj beh v roku 2017, keď Greenberg odišiel zo šou pracovať na rannej šou ESPN „Vstávaj!“. Mike nadviazal na novú šou s názvom „Golic and Wingo“ s Treyom Wingom. „Golic and Wingo“ tiež predstavoval svojho syna Mikea Golica Jr. „Golic and Wingo“ bolo ESPN zrušené 9. júla 2020, s účinnosťou od 31. júla 2020.

(Foto Robin Marchant / Getty Images)

V skutočnosti však predtým, ako začal pracovať s Mikeom a Mikeom, vstúpil do sveta rozhlasového vysielania, keď spolu s Tony Brunom moderoval prvú rannú šou v rádiu ESPN „Bruno-Golic Morning Show“. Išlo o krátkodobý program, ktorý trval iba rok od roku 1998 do roku 1999 a skončil sa Brunovou rezignáciou a odchodom z rozhlasu ESPN. Po zvyšok šou v roku 1999, ktorý nasledoval po Brunovom odchode, zostal Golic pri šou a spolupracoval s niekoľkými moderátormi až do konečného konca šou.

Golic ako režisér pracoval v rôznych televíznych seriáloch. Napríklad sa v poslednej epizóde objavil na stanici ESPN „Tilt“ a jedol šišku pri bufetovom stole. Spolu s Mikeom Greenbergom sa v roku 2008 predstavil aj v šou „Guiding Light“. Aj v roku 2008 bolo oznámené, že Golic sa objaví vo videohre „All-Pro Football 2K8“ pre PS3 a Xbox 360 spolu s niektorými z najväčších futbalových hráčov.

Osobný život: Golic má so svojou manželkou Christine tri deti a všetky tri navštevovali jeho alma mater, univerzitu v Notre Dame. Jeho dvaja synovia hrali futbal na Notre Dame a jeho dcéra súťažne plávala na univerzite. Jeho syn Michael Louis Golic Jr. (Mike Golic Jr.) podpísal v roku 2013 pôsobenie v Pittsburge Steelers ako voľný hráč, ktorý nebol draftovaný. Hrával tiež za New Orleans Saints v NFL, ako aj za kanadský tím CFL Montreal Alouettes. Golchov starší brat, Bob Golic, hrával futbal aj na Notre Dame a v NFL hrával 14 sezón s New England Patriots, Cleveland Browns a Los Angeles Raiders. V roku 2015 bol Golic uvedený do Siene slávy národného zápasu. Bol uvedený do kategórie Vynikajúci Američan, čo malo ísť o tých, ktorí používajú zápas (Golic zápasil na vysokej škole) ako prostriedok na podnikanie v iných odboroch a tam dosiahnutie úspechu.

Mike Golic Plat : Od roku 2015 predstavoval Mikeov ročný plat ESPN 4 milióny dolárov. Od roku 2019 zarábal 6 miliónov dolárov ročne.

Mike Golic Čistá hodnota

Mike Golic

Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov
Plat: 6 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 12. decembra 1962 (58 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,96 m
Povolanie: Hráč amerického futbalu, moderátor televíznej šou, herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia