Michael Irvin Čistá hodnota

Koľko stojí Michael Irvin Worth?

Čistá hodnota Michaela Irvina: 12 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Michaela Irvina: Michael Irvin je bývalý hráč amerického futbalu a herec, ktorý má čistú hodnotu 12 miliónov dolárov. Irvin je jedným z najznámejších mien v profesionálnom futbale a má dlhú históriu ako hráč aj komentátor. Po preukázaní svojho potenciálu pri univerzitnom futbale na univerzite v Miami si Irvina vybrali v prvom kole draftu NFL z roku 1988 hráči Dallasu Cowboys. Michael potom strávil celú svoju 12-ročnú kariéru v zostave Cowboys, kým zranenie miechy neskončilo ako profesionál.

Počas svojho pôsobenia v NFL si Irvin vyslúžil prezývku „Playmaker“ po veľkých hrách vo veľkých hrách, ktoré často rozhodujúco vyhrávali poháre a turnaje. V priebehu času s Cowboys pomohol svojmu tímu vyhrať tri Super Bowly a v roku 2007 bol uvedený do siene slávy profesionálneho futbalu. Po ukončení jeho kariéry pracoval Irvin ako komentátor pre ESPN. „Nedeľné odpočítavanie NFL.“ Od roku 2020 pracuje ako analytik pre sieť NFL. Okrem týchto rolí sa Irvin objavil v niekoľkých televíznych reality show, ako napríklad „Dancing with the Stars“.

Skorý život: Michael Jerome Irvin sa narodil 5. marca 1966 vo Fort Lauderdale na Floride. Vychovaný po boku 16 súrodencov v kresťanskej domácnosti, sa Michael rýchlo stal hviezdnym futbalistom svojho stredoškolského tímu. Po hviezdnej kampani na strednej škole bol Irvin ťažko prijatý na univerzitu v Miami. Prijal ich ponuku a počas vysokoškolských rokov ho následne trénoval Jimmy Johnson. Počas svojho pôsobenia v hurikánoch vytvoril Michael pre školu množstvo nových rekordov, medzi ktoré patrí väčšina kariérnych recepcií, väčšina prijímacích dvorov a väčšina recepcií pre touchdown.

Kariéra NFL: V roku 1988 si klub Dallas Cowboys vybral Michaela Irvina ako 11. výber prvého kola draftu NFL. Michal získal podpisový bonus vo výške 750 000 dolárov pri štvorročnej zmluve na 1,875 milióna dolárov. V roku 1992 znovu podpísal zmluvu s Cowboys s trojročnou zmluvou na 3,75 milióna dolárov. Keď v roku 1995 podpísal päťročný kontrakt na 12,3 milióna dolárov, stal sa Michael jedným z najlepšie zarábajúcich hráčov v NFL

Michael začal silno a v tom roku chytil svoje prvé pristátie v otvárači sezóny. Aj keď Irvin v ďalšom období hral ďalej dobre, Cowboys neboli úspešným tímom. Zranenie takmer spôsobilo, že bol vymenený za lupičov. Výkonnosť tímu sa začala zlepšovať v 90. rokoch a Michael vytvoril množstvo franšízových rekordov v roku 1995. Cowboys vyhrali Super Bowl aj v rokoch 1992 a 1993. Na konci 90. rokov utrpel Irvin vážne zranenie kľúčnej kosti a potom krčnú miechu zranenie, ktoré ukončilo jeho kariéru.

Kariéra v oblasti zábavy: V priebehu rokov sa Irvin objavil v mnohých televíznych šou a filmoch. V roku 2005 sa predstavil v snímke „The Longest Yard“ po boku Adama Sandlera. V roku 2011 hosťoval aj v ďalšom filme Sandlera „Jack & Jill“. Pokiaľ ide o televíznu reality show, je známy tým, že sa objavuje v seriáloch ako „Pros vs. Joes“ alebo „4th and Long“. Jeho poslednou filmovou úlohou bol film Slamma Jamma z roku 2017.

(Foto: Tom Pennington / Getty Images)

Polemika: V priebehu svojej kariéry bol Irvin účastníkom mnohých významných kontroverzií. V roku 1996 rozšírené mediálne zdroje uviedli, že Michael a ďalší hráč sexuálne napadli roztlieskavačku pre Cowboys. Aj keď incident po obvineniach ovplyvnil výkon tímu v hre, neskôr sa ukázalo, že celý príbeh bol vymyslený. Roztlieskavačka, ktorá vydala nepravdivé správy, bola odsúdená na 90 dní väzenia.

V roku 1998 Irvin údajne nožnicami bodol kolegu hráča Cowboys. Obeťou bol Everett McIver a Michaelovi pri útoku tesne unikla krčná tepna. Majiteľ kovbojov Jerry Jones zakročil a sprostredkoval dohodu, ktorá McIverovi vyplatila šesťmiestne vyrovnanie výmenou za jeho mlčanie a jeho súhlas s stíhaním trestných činov.

Po odchode z NFL Irvin naďalej bojoval s kontroverziami. Len rok potom, čo prestal hrať, bol Michael zatknutý za prechovávanie kokaínu. Aj keď bol zatknutý po tom, čo ho našli v dallaskom byte s kokaínom, obvinenia neskôr padli. V roku 2005 dostal pokutu za prekročenie rýchlosti v Texase. Neskôr bol zatknutý pre mimoriadny zatykač, pretože nikdy nezaplatil pokutu za prekročenie rýchlosti. Počas tohto zadržania bolo jeho auto prehľadané. Polícia našla drogové príslušenstvo vrátane fajky a plastových tašiek, ktoré mali zvyšky marihuany. Irvin bol potom zatknutý za priestupok triedy C a nakoniec bol prepustený na slobodu.

V roku 2007 bol Michael opäť obvinený zo sexuálneho útoku. Incident pramenil z incidentu, ktorý sa stal v kasíne na Floride, a v roku 2010 čelil civilnej žalobe. Irvin v reakcii na to podal žalobu za ohováranie vo výške 100 miliónov dolárov predtým, ako sa prípad urovnal mimosúdnou cestou v roku 2011.

V roku 2009 sa Irvin podľa všetkého stal obeťou pokusu o carjacking v Dallase. V jeho policajnej správe sa uvádza, že dvaja muži na neho „vystrelili zbraňami“, hoci títo muži odišli preč bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom napadli alebo prekážali Michaelovi. Polícia neskôr vyšetrovanie pozastavila, pretože Irvin údajne nejakým spôsobom nespolupracoval.

V roku 2017 čelil Michael ďalšiemu obvineniu zo sexuálneho útoku. K incidentu údajne došlo na Floride. Irvin obvinenia poprel. Po niekoľkých mesiacoch polícia oznámila, že končí vyšetrovanie bez toho, aby vzniesla obvinenie voči Michaelovi, pravdepodobne pre nedostatok dôkazov.

Mnoho pozorovateľov sa domnieva, že Irvinove pokračujúce spory mohli prispieť k jeho prípadnému odchodu z ESPN. Michael už v čase, keď vysielal, urobil niekoľko pochybných vyhlásení a sieť sa nakoniec dozvedela o žalobe na bývalého športovca v roku 2007. Spolu s klesajúcou sledovanosťou ESPN oznámila, že Irvin už v roku 2007 v sieti nebol.

Nehnuteľnosti: V roku 2001 postavil Michael na zákazku v Texase Plano kaštieľ s rozlohou 12 100 metrov štvorcových. Dnes má tento domov odhadovanú hodnotu 3,6 milióna dolárov.

Michael Irvin Čistá hodnota

Michael Irvin

Čistá hodnota: 12 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 5. marca 1966 (55 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,88 m
Povolanie: Hráč amerického futbalu, herec, komentátor
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia