MGM Resorts ukazuje pravdepodobne do polovice mája

Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blv ...Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií) Carrot Top oslavuje správu, že jeho zmluva bola predĺžená o päť rokov, do roku 2025, v showroome Luxor Atrium. (Luxor) Obsadenie fantasy vo filme Luxor je zobrazené na modrom koberci pred filmom „Jedna noc na jednu kvapku“, ktorý sa konal v piatok 8. marca 2019 v divadle O v meste Bellagio. (John Katsilometes/Las VegasJournal @JohnnyKats Dvojnásobný šampión „America's Got Talent“ Shin Lim predĺžil svoj pobyt v Mirage do júna 2020. (MGM Resorts International) Cyndi Nelson a komik Rob Sherwood odchádzajú z pódia po ukončení svadobného obradu v komediálnom klube Brada Garretta v kasíne MGM Grand v kasíne Las Vegas, sobota 9. februára 2019. Caroline Brehman/Las Vegas Komik Brad Garrett, vľavo, celebruje svadbu Cyndi Nelsonovej a komika Roba Sherwooda v komediálnom klube Brada Garretta v hotelovom kasíne MGM v Las Vegas, sobota 9. februára 2019. Caroline Brehman/Las Vegas

MGM Resorts International nestanovila časový harmonogram na znovuotvorenie svojich stredísk v Las Vegas, len to bolo oznámené v nedeľu. Môžeme však očakávať, že miesta strediska budú najmenej do polovice mája tmavé.

Predstavitelia MGM Resorts pôvodne vydali výrobcom a prevádzkovateľom prevádzok miesto obnovenia prevádzky 1. mája, pretože spoločnosť v nedeľu oznámila, že do utorka zastaví všetky prevádzky v Las Vegas. Tento dátum sa však pravdepodobne posunie do polovice mája po nedeľňajšom odporúčaní Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb, aby sa v priebehu nasledujúcich ôsmich týždňov neuskutočnilo žiadne zhromaždenie 50 alebo viacerých ľudí.

Cielené opätovné spustenie mája bolo zaznamenané v nedeľu Brad Garrett , ktorý prevádzkuje svoj komediálny klub v MGM Grand’s Underground; a CEO SPI Entertainment Adam Steck , ktorý vyrába Hans Klok , Hrom zdola a Austrálske Bee Gees v Excalibur’s Thunderland Showroom.Každý cestovný poriadok sa samozrejme môže zmeniť vzhľadom na turbulencie vyplývajúce z prepuknutia koronavírusu. Rozhodnutie spoločnosti MGM Resorts dočasne zatvoriť svoje strediská je len posledným prevratom v Las Vegas.

Spoločnosť je už dlho lídrom v odbore zábavy na Strip. Pořady náhle pozastavené zahŕňajú Davida Leeho Rotha návrat do House of Blues v Mandalay Bay; Mrkvový vrch a Fantázia v Luxore; Jabbawockeez v MGM Grand; Muži Boyz II, Terryho faktor, a Shin Lim a Colin Cloud v divadle Mirage; a tiež sériu Mirage’s Aces of Comedy, kde Bill Maher bol cez víkend zrušený. Matt Goss ' Pozastavený je aj pobyt v noci na nedeľu v Mirage's 1Oak.

koľko stojí mama

Bruno Mars „Nadchádzajúca séria v Park Theatre v Park MGM 20.-25. apríla by tiež mohla byť ohrozená (aj keď v tomto období sú tieto texty stále v predaji). Ana Gabrielovej show naplánovaná na budúcu sobotu, a Nicka Cannona Zastávka turné Wild ‘N Out Live, ktorá je stanovená na 4. apríla, obe v stredisku Mandalay Bay Events Center, sa odkladá. V MGM Grand Garden je šou udeľovaná na udeľovaní cien Academy of Country Music, ktorá sa bude konať 5. apríla; šou Billboard Music Awards 29. apríla stále prebieha, ale patrí aj do osemtýždňového rozvrhu CDC.

V sobotu Cirque du Soleil oznámil, že pozastavuje svojich šesť Strip show (päť z nich sa koná v hoteloch MGM Resorts) a tiež Blue Man Group v Luxore. Kúzelník David Copperfield v sobotu tiež oznámil, že na neurčito pozastavuje činnosť vo svojom divadle na MGM Grand.

„Atómová“ stránka

koľko stojí lebron james

Léto Spiegelworld v Las Vegas je teraz úplne pozastavené.

Atomic Saloon Show je v nedeľu pozastavená z predstavenia svojho divadla druhej úrovne na benátskom Grand Canal Shoppes.

Absint v Caesars Palace oznámil v nedeľu skôr, že sa stmieva, ako súčasť rozhodnutia Caesars Entertainment zastaviť všetky show v jeho Las Vegas do 31. marca. V sobotu Opium v ​​Cosmopolitan of Las Vegas taktiež na neurčito zastavilo predstavenia.

Chceme sa poďakovať našim partnerom a ľuďom z Las Vegas, zakladateľa Spiegelworld Ross Mollison povedal. Milujeme Vegas a my všetci v Spiegelworld sa nemôžeme dočkať, kedy sa vrátime na pódium, kam patríme.

Váha znepokojenia je evidentná v tom, že Spiegelworld nevydal formálne vyhlásenie prostredníctvom svojej fiktívnej postavy Gazillionaire of Absinthe. Spoločnosť vo svojich správach často vyzýva bohatých a odvážnych producentov šou.

Úplné pozastavenie týchto troch predstavení znamená, že prvýkrát po takmer deviatich rokoch sa na pásme nebudú hrať žiadne inscenácie Spiegelworld. Absinthe zahájil chod spoločnosti vo Vegas 1. apríla 2011.

Príliš veľa políc „Legendy“

Najdlhšie prebiehajúca súčasná produkčná šou The Legends In Concert v divadle Tropicana nebola ušetrená od vypuknutia koronavírusu.

37-ročná produkcia pocty je jednou z prehliadok, ktoré sú na Trope pozastavené na dobu neurčitú, čo predstavitelia hotela interne oznámili v nedeľu. Legendy sa otvorili v roku 1983 vo vtedajšom cisárskom paláci (dnes hotel Linq). Na Trop sa presťahoval z Flaminga vo februári 2019.

Purple Reign, populárna šou Pocta princovi, je tiež temná. Predstavenie s Jason Tenner v hlavnej úlohe sa odráža po Las Vegas od debutu v roku 1997 v starom Tom & Jerry’s na Maryland Parkway neďaleko UNLV. Laugh Factory, rezervovaný veteránskym komiksom a prevádzkovateľom klubu Harry Bazalka , je tiež najmenej mesiac mimo prevádzky. Andrew Dice Clay’s šou z 27. na 29. marca boli stiahnuté z plánu.

Klub bol skutočne zabitý, pretože vypuknutie koronavírusu sa stalo krízou. Ako hovorí Basil, ľuďom sa chce smiať.

Prúd vedomia

Mondays Dark tento týždeň začína formát pre priamy prenos bez publika. Zakladateľ a konferenciér Mark Shunock prináša svoju domácu kapelu a hosťujúcich spevákov, ale nezapĺňa hlavnú miestnosť v The Space. Namiesto toho je šou k dispozícii o 21.00 hod. Pondelok prostredníctvom živého prenosu na M ondaysDark.com webovú stránku so zariadeným portálom na darovanie.

koľko stojí michael savage

Téma tohto týždňa je Women Who Rock, prospešná pre Refuge for Women Las Vegas.