Maria Menounos Čistá hodnota

Koľko stojí Maria Menounos Worth?

Čistá hodnota Maria Menounos: 9 miliónov dolárov

Maria Menounos čisté imanie a plat : Maria Menounos je grécko-americká herečka, novinárka a televízna moderátorka, ktorá má čistú hodnotu 20 miliónov dolárov. Maria Menounos je pravdepodobne najslávnejšia pre svoju prácu korešpondentky v programoch Today, Extra, Access Hollywood a niekoľkých ďalších televíznych programoch.

Skorý život: Maria Menounos sa narodila na bostonskom predmestí Medford v štáte Massachusetts rodičom gréckych prisťahovalcov Costasovi a Litse Menounosovej 8. júna 1978. Jej rodičia prišli do Spojených štátov pred jej narodením a pracovali ako správcovia v bostonskom nočnom klube. Vyrastala v gréckej pravoslávnej cirkvi Usnutia Panny Márie. Navštevovala strednú školu v Medforde. V 17 rokoch Menounos produkoval nezávislú filmovú rozprávku „Land of Merry Misfits“. V roku 1995 začala súťažiť v súťažiach krásy a v roku 2006 získala titul Miss Massachusetts Teen USA. Neskôr Menounos navštevovala Emerson College, kde sa zúčastnila teraz ocenenej organizácie Emerson Independent Video. Emerson absolvovala v roku 2000. Počas štúdia pracovala ako reportérka pre Channel One News. Vo svojich desaťminútových úsekoch mala Menounos veľa nezabudnuteľných úloh, ako napríklad cestovanie do Salvádoru, aby informovala o zemetraseniach v Salvádore, rozhovory s členmi posádky NATO na palube lietadla počas operácie Eagle Assist alebo rozhovory s prezidentom Georgom W. Bushom.

Kariéra na obrazovke: V roku 2002 spoločnosť Entertainment Tonight najala Menounosa ako korešpondenta. Referovala o filmoch, hudbe a móde, až kým v roku 2005 program neopustila, aby sa mohla venovať svojej hereckej kariére. O pár mesiacov neskôr sa však zapojila do konkurenčného programu Access Hollywood. V roku 2003 sa objavila v šou „Punk'd“ a bola jednou z mnohých celebrít zachytených v nepríjemných a trápnych „rozhovoroch na červenom koberci“. V roku 2004 sa objavila v UPN „Jeden na jedného“ a ďalší rok bola vo filme „Fantastická štvorka“ po boku Chrisa Evansa. Zhruba v tomto období sa stala hovorkyňou pre vlasové produkty Pantene. Menounos bol moderátorom spolu s gréckou speváčkou Sakis Rouvasovou v súťaži Eurovízia 2006, ktorá sa konala v Aténach. Neskôr toho roku Menounos režíroval film „Dlhoročný poslucháč“ v hlavnej úlohe s Wilmerom Valderramom. Taktiež účinkovala a produkovala film „Adventures of Serial Buddies“.

V roku 2005 osobne financovala obnovu a reštaurovanie svojho filmu „Land of Merry Misfits“, ktorý nakrútila v 17 rokoch. John Waters ho vyrozprával. Film mal konečne premiéru na filmovom festivale Tribeca v roku 2007. V rokoch 2006 a 2007 spoluorganizovala niekoľko epizód relácie „Today“

Menounos založila a udržiavala AfterBuzz TV, sieť online zábavy, pre ktorú bola vymenovaná za veľvyslankyňu CES Entertainment Matters 2014. Menounos sa opakovane objavoval v predstaveniach ako napríklad „Bez stopy“, „One Tree Hill“ alebo „Scrubs“. V roku 2006 sa objavila v hudobnom videu Jessicy Simpsonovej s názvom „Public Affair“. V roku 2007 hrala Menounos vo filme „Kickin 'It Old Skool“ po boku Jamieho Kennedyho. V roku 2008 sa stala moderátorkou filmu „Hollywood Green“ v sieti Planet Green a mala tiež rolu vo filme „Tropic Thunder“. V tom istom roku sa stala prvou novinárkou, ktorá urobila rozhovor s celou Obamovou rodinou ako celkom. Menounos hostila špeciálne stretnutia MTV „The Real World“ a „The Challenge“ v rokoch 2009 až 2012. V auguste 2011 bolo oznámené, že sa do „Extra“ zapojí ako moderátorka spolu s Mario Lopezom. Za svoju prácu získala dennú cenu Emmy za vynikajúci zábavný spravodajský program. V roku 2012 súťažila v súťaži „Dancing with the Stars“. V spolupráci s Derekom Houghom sa dvojica umiestnila na štvrtom mieste. V máji 2013 spoločnosť Menounos uviedla nový sériu rozhovorov s názvom „Rozhovory s Máriou Menounosovou“. V budúcom roku mala v sieti Oxygen premiéru jej televízny seriál Chasing Maria Menounos.

V roku 2014 Menounos po troch rokoch hostenia opustil program „Extra“ a podpísal viacročný kontrakt s E! Zábava hostiť a produkovať niekoľko programov. V júli 2015 „The Hollywood Reporter“ oznámila, že nahradí Giulianu Rancic ako spolukotviteľku E! Novinky. V júli 2017 odstúpila z dôvodu prebiehajúceho lekárskeho boja s nádorom na mozgu.

(Foto: Jemal Countess / Getty Images)

Kariéra v zápase: Menounos je vášnivou dlhoročnou fanúšičkou WWE a má za sebou niekoľko vystúpení. Jej prvé vystúpenie bolo v októbri 2009, keď sa pripojila k Nancy O'Dell ako hosťujúca hosťujúca WWE Raw. Tú noc debutovala v ringu v zápase tímov šiestich diva značiek s Gail Kim a Kelly Kelly. Ich tím zvíťazil a vrcholom zápasu bol Menounos, ktorý vyfackal oveľa väčšiu postavu Beth Phoenix. Do ringu sa vrátila v decembri 2011 na turnaji WWE Tribute to the Troops a spojila sa s Aliciou Fox, Evou Torres a Kelly Kellyovou, aby porazili dvojičky Bella. Uskutočnila zápas značkových tímov na turnaji WrestleMania XXVIII a opäť sa spojila s Kelly Kelly. Napriek tomu, že Maria počas zápasu na „Dancing with the Stars“ pred zápasom utrpela dve popraskané rebrá, 1. apríla 2012 vo Wrestlemanii porazili Menounos a Kelly Beth Phoenix a Evu Torresovú. Menounos šesť rokov po sebe, od roku 2014 do roku 2019, hostil predpremiéru na červenom koberci v Sieni slávy WWE a počas podujatia sa objavil ako hosťujúci zákulisný anketár niekoľkých Wrestlemanias. V januári 2018 Maria slúžila ako hlásateľka špeciálneho hosťujúceho prsteňa pre vôbec prvý ženský zápas Royal Rumble.

Osobný život: Menounos je vo vzťahu s režisérom, producentom a bývalým spisovateľom a filmárom MTV Kevinom Undergarom od apríla 1998. V marci 2016 Undergaro navrhol Marii naživo v „The Howard Stern Show“. Zosobášili sa na Silvestra 2017 v priamom prenose. televízie pred celým svetom a ďalšiu svadbu mala v Grécku v októbri 2018. Od júna 2017 bojovala s meningiómom, benígnym nádorom na mozgu.

Nehnuteľnosť : V roku 2005 zaplatili Maria a Kevin 2,3 milióna dolárov za dom na predmestí LA v Encino v Kalifornii. 5-spálňová nehnuteľnosť leží na necelom akri a dnes má pravdepodobne hodnotu 5 - 6 miliónov dolárov.

Maria Menounos Čistá hodnota

Maria menounos

Čistá hodnota: 9 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 8. júna 1978 (42 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1 721 m
Povolanie: Novinár, herec, filmový producent, moderátor, zápasník
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia