Vo veku 73 rokov zomrel muž, ktorý inšpiroval film Rádia Kuba Goodinga mladšieho

Na tejto fotografii súboru z 19. septembra 2003 JamesNa tejto spisovej fotografii z 19. septembra 2003 James 'Radio' Kennedy stojí s T.L. Univerzitný futbalový tím Hanna High School za ním tesne pred piatkovým večerným zápasom proti Fort Mill vo Fort Mill, SC Kennedy, muž, ktorý bol desaťročia stálicou na okraji futbalových zápasov strednej školy v Južnej Karolíne a ktorého život inšpiroval hollywoodsky film, zomrel v nedeľu 15. decembra 2019. Mal 73. (Amber M. McCloskey/The Herald via AP, File)

ANDERSON, S.C. - James Radio Kennedy, muž, ktorý bol desaťročia stálicou na okraji futbalových zápasov strednej školy v Južnej Karolíne a ktorého život inšpiroval hollywoodsky film, zomrel. Mal 73.

T.L. Atletický riaditeľ strednej školy Hanna John Cann potvrdil Kennedyho smrť v nedeľu ráno na školskom športovom webe. Príčina smrti nebola bezprostredne objasnená.

koľko stojí lisa rinna

Zachovajte, prosím, jeho rodinu v modlitbách v tomto ťažkom období, uviedol Cann vo vyhlásení.Noviny informovali, že Kennedy, ktorý mal vývojové postihnutia, sa v celom štáte preslávil svojou láskou k T.L. Futbalový tím strednej školy Hanna a jeho pravidelné vystupovanie na hrách od šesťdesiatych rokov minulého storočia.

Bol to len dobrý, dobrý muž, bývalý T.L. Futbalový tréner Hanny Harold Jones povedal pre The Anderson Independent Mail. Všetci sme ho milovali. Bude nám neskutočne chýbať.

Film Radio z roku 2003, v ktorom hlavnú úlohu hrá Cuba Gooding Jr., sa zameral na vzťah Kennedyho s Jonesom, ktorého stvárnil Ed Harris. Kennedy dostal prezývku Rádio, pretože podľa Carolyn Dawkins vždy nosil tranzistorové rádio. Začiatkom 70. rokov 20. storočia pracovala v prístavbe obchodného domu, keď Kennedy chodil niekoľkokrát týždenne hovoriť o stredoškolskom športe s vedúcim obchodu.

Rozhlas bol srdcom a dušou T.L. Hanna viac ako 50 rokov a vplyv, ktorý urobil v našej komunite, nemožno preceňovať, uviedol vo vyhlásení v nedeľu ráno Kyle Newton, hovorca školy Anderson School District 5. Bude nám chýbať, ale jeho odkaz bude pokračovať v nespočetných životoch, ktorých sa dotkol.

McDougald Funeral Services uviedol, že spomienka na Kennedyho je naplánovaná na 21. decembra v občianskom centre v Andersoni.