Magical Forest vedie najlepšie stávky tohto týždňa v Las Vegas

Kúzelný les v Opportunity Village v Las Vegas. (Elizabeth Page Brumley/Las Vegas Revie ...Kúzelný les v Opportunity Village v Las Vegas. (Elizabeth Page Brumley/Las VegasJournal) @ELIPAGEPHOTO

UMENIE A VOLNÝ ČAS

Čarovný les

Príležitosť Village začína prázdniny v piatok v Čarovnom lese. Sezónnu atrakciu neziskovej organizácie otvára oslava rozsvietenia stromčeka, na ktorej sa zúčastňujú Santa a pani Clausovi, starostka Carolyn Goodman, Chippendales, Clint Holmes a Melody Sweets. Návštevníkov čakajú aj sviatočné koledy, sneženie a ohňostroj. Kúzelný les sa otvára o 17:30 hod. denne do 4. januára (zatvorený Štedrý deň) na 6300 W. Oakey Blvd. Vstupenky stoja 15 dolárov. Pasy so vstupom, neobmedzené jazdy a atrakcie sú za 22 dolárov. Vekové kategórie 3 a mladšie sú zadarmo. Ďalšie informácie nájdete na adrese magicforest.com.Madelon Hynes

Kúzelný les v Opportunity Village v Las Vegas. (Elizabeth Page Brumley/Las Vegas Revie ...

Kúzelný les v Opportunity Village v Las Vegas. (Elizabeth Page Brumley/Las VegasJournal) @ELIPAGEPHOTO

HUDBA

„Prázdninová zmätok X107.5“

viva las vegas rockabilly víkendové termíny 2021

To nežije (ak to nie je s vami), britskí popoví rockeri z roku 1975 vyhlasujú o najnovšom albume Stručný prieskum do online vzťahov. Nenechajte ich preto nehanebne zahynúť tým, že tam nie sú, keď kapela o 17:40 nadpisuje titulkom X107.5’s Holiday Havoc Bill s Judah & The Lion, White Reaper, Joywave a Idkhow. Utorok v Chelsea v The Cosmopolitan of Las Vegas. Vstupenky stoja 35 až 65 dolárov; volať 800-745-3000.

Jason Bracelin

Matt Healy, vľavo, a George Daniel z The 1975 vystupujú v amfiteátri Bayfront Park na We ...

Matt Healy, vľavo, a George Daniel z The 1975 vystupujú v stredisku 11. mája 2016 v Miami v amfiteátri Bayfront Park. (Michele Eve Sandberg/Invision/AP)

FILMY

„Keď sa Harry stretol so Sally“

Vo filme Keď Harry stretol Sally, rozrušená Sally Albright (Meg Ryan) slávne vzlyká, že bude mať 40. Na otázku Harryho Burnsa (Billy Crystal), kedy sa to stane, sotva môže zakňučať, niekedy. Niekedy je to bližšie ako kedykoľvek predtým, keď sa Harry Met Sally vracia do kín na oslavu svojho 30. výročia. Pozrite sa na to v nedeľu a utorok na Kolonáde, Orleans, Red Rocku, Samovom meste, Santa Fe, South Point a Village Square.

Christopher Lawrence

Meg Ryan a Billy Crystal v

Meg Ryan a Billy Crystal vo filme „Keď sa Harry stretol s Sally“ (Obrázky z Columbie)

Brenden Theatre Las Vegas, nv

JEDLO A PITIE

Festival Tamale a Mariachi

koľko rokov má daniel dae kim

Vonkajší festival Las Vegas Tamale a Mariachi od 10. do 16. hodiny Sobota na Centennial Plaza, 401 S. Fourth St., sa líši od väčšiny festivalov svojho druhu v tom, že je zadarmo (aj keď za ochutnávky tequily a piva sa budú účtovať poplatky). Celý deň bude živá zábava a predajcovia umenia a remesiel budú ponúkať svoje výrobky. Navštívte lasvegasnevada.gov alebo zavolajte na 702-229-2787.

Heidi Knapp Rinella

Las Vegas Tamale and Mariachi Festival je sobota na Centennial Plaza v centre mesta Las ...

Las Vegas Tamale and Mariachi Festival je sobota na Centennial Plaza v centre Las Vegas. (Getty Images)

HUDBA

Downtown Hoedown

Fremont Street Experience oslávi v stredu Národné finále Rodeo sériou bezplatných koncertov. Rodney Atkins, Dylan Scott, David Lee Murphy, Filmore, Gabby Barrett a Jackson Michelson vystúpia v rozložených zostavách na troch pódiách: Main Street, First Street a Third Street. Prvé dejstvo, Michelson, sa rozbehne na Main Street Stage o 16:30 hod., Pričom záverečný set sa má začať o 9:50 na pódiu Third Street. Úplný rozvrh nájdete na vegasexperience.com.

Al Mancini

Downtown Hoedown na Fremont Street v centre Las Vegas sa vracia na Národné finále Rodeo. ...

Downtown Hoedown na Fremont Street v centre Las Vegas sa vracia na Národné finále Rodeo. (Tom Donoghue)