M Resort’s Raiders Tavern & Grill sa čoskoro otvorí

Vykreslenie vstupu do kaviarne Raiders Tavern & Grill v rezorte M Resort. (M Resort)Vykreslenie vstupu do kaviarne Raiders Tavern & Grill v rezorte M Resort. (M Resort) Vykreslenie interiéru kaviarne Raiders Tavern & Grill v rezorte M Resort. (M Resort) Vykreslenie dekoru v Raiders Tavern & Grill v M Resort, ktorý bude vhodne s futbalovou tematikou. (M Resort) Vchod do Raiders Tavern & Grill v rezorte M Resort. (M Resort)

Rezort M Resort v Hendersone, ktorý je oficiálnym tímovým sídlom hotela NFL Las Vegas Raiders, oznámil, že jeho reštaurácia s tematikou Raiders sa bude dostatočne nazývať Raiders Tavern & Grill.

Podľa Patricka Durkina, viceprezidenta pre marketing, sa očakáva, že reštaurácia bude otvorená koncom marca. Durkin uviedol, že ponuka bude obsahovať množstvo predjedál vrátane niektorých jedál zo štadióna a polievok; šaláty; sendviče; hamburgery si vytvorte sami; domáci gril a cestoviny; predjedlá, ako je upečený losos, dusené krátke rebrá, dusené krabie stehná a bravčové kotlety; Juhozápadné možnosti, ako sú pouličné tacos; zdravé/chudé výbery; pizze na drevo; a domáce dezerty, ako je chlebový puding, jahodový koláč a sušienky. Nebudú chýbať ani špeciálne nápoje z baru Remy Martin a čapované pivá z baru Modelo, ako aj zmrzlinové koktaily a zoznamy tequily a whisky.

Krčmu a reštauráciu vyzdobia pamätné predmety a tovar značky Raiders a 45 televízorov s vysokým rozlíšením z neho pravdepodobne bude obzvlášť atraktívne miesto v hracích dňoch.