Luis D. Ortiz Čistá hodnota

Koľko stojí Luis D. Ortiz Worth?

Luis D. Ortiz Čistá hodnota: 16 miliónov dolárov

Luis D. Ortiz Čistá hodnota: Luis D. Ortiz je portorický realitný agent a osobnosť televíznej reality show, ktorý má čistú hodnotu 16 miliónov dolárov. Ortiz je známy predovšetkým vďaka účinkovaniu v Bravovom filme „Million Dollar Listing New York“, do ktorého nastúpil počas svojej druhej sezóny v roku 2013. V roku 2016 opustil šou a obchod s nehnuteľnosťami a presťahoval sa do Paríža, potom sa k sérii vrátil v roku 2019. V čase, keď bol obsadený do zoznamu „Million Dollar Listing New York“, bol Luis viceprezidentom spoločnosti Keller Williams v New Yorku, ale bol prepustený, pretože spoločnosť nemala záujem o väzbu na reality TV. Potom prešiel do firmy Douglas Elliman a neskôr založil realitnú firmu Ortiz & Co.

Skorý život: Luis D. Ortiz sa narodil 13. novembra 1986 v Guaynabo v Portoriku. Vyrastal s matkou Mariam, otcom Danielom a dvojčaťom, ktorý sa tiež volal Daniel. V 16 rokoch si bratia Ortizovci kúpili jednosmerné letenky na Floridu a nechali odkaz pre svojich rodičov, aby ich informovali, že odchádzajú z Portorika. Luis potom získal prácu v sklade v obchode s odevmi Hollister a pracoval ako školník na vysokej škole. V roku 2006 sa presťahoval do New Yorku na Newyorskú filmovú akadémiu. V 19 rokoch nakrútil v Bolívii krátky film „Amalia“, ktorý napísal, režíroval, produkoval a upravil. Získal cenu za Najlepšia réžia na filmovom festivale v Portoriku 2007. V roku 2008 získal Ortiz peniaze od majiteľov reštaurácií na natáčanie filmu „The Theatre of the Absurd“ v New Yorku, ale nebol spokojný s tým, ako to dopadlo, takže ho nikdy neuverejnil.

Kariéra: Luis bol sklamaný „Absurdným divadlom“ a rozhodol sa, že filmovanie pre neho nie je najlepšou cestou. Keď si prenajal newyorský byt, jeho maklér David Yomtobian z Blackstone Properties mu ponúkol prácu. Ortiz začal predávať nájomné v Blackstone, potom opustil spoločnosť pre Prodigy Network a za ňou nasledoval Synergy. Jeho prvým predajom bol dom v Battery Parku za 5,9 milióna dolárov, ktorý predal partnerovi Goldman Sachs, ktorému si predtým prenajal byt.

Po prvom roku pôsobenia v agentúre pravidelne prenajímal 25 až 30 bytov mesačne a stal sa veľmi vyhľadávaným vlastníkmi budov a správcovskými spoločnosťami. V roku 2009 prešiel od nájomných zmlúv k predaju a v priebehu niekoľkých mesiacov zúčtoval 20 miliónov dolárov. Do roku 2010 volali veľké spoločnosti zaoberajúce sa prenájmom a predajom butikov a začal pracovať pre veľmi špičkovú spoločnosť Synergy NYC , kde ďalej rozvíjal svoje predajné schopnosti, ktoré ročne zarobili 75 miliónov dolárov.

Film „Million Dollar Listing New York“ sa začal vysielať v marci 2012, Luis však túto šou nikdy nepozeral. Jedného dňa dostal telefonát od niekoho, kto pracoval pre túto sériu, a hoci výkonní producenti mali obavy z toho, že Ortiz je v procese prechodu zo Synergy do Keller Williams NYC, bol nakoniec do šou uvedený. Druhá sezóna seriálu „Million Dollar Listing New York“ sa začala vysielať v máji 2013 a nasledovala Luisa, Ryana Serhanta a Fredrika Eklunda, keď sa pokúšali uzavrieť exkluzívne ponuky po celom New Yorku.

(Foto: Mike Coppola / Getty Images)

Keller Williams vyhodil Ortiza v auguste 2013, krátko po skončení sezónneho finále, a do niekoľkých dní ho angažoval Douglas Elliman, najväčšia rezidenčná realitná spoločnosť v New Yorku. V sezóne päťfinále „Million Dollar Listing New York“ Luis oznámil, že odchádza z realitného biznisu, pretože ho už viac nepotešoval. V marci 2017 sa presťahoval do Paríža a v júni 2018 odhalil, že rok bojoval s depresiou a posledné tri mesiace mával samovražedné myšlienky. To ho viedlo k návratu do New Yorku. Vrátil sa k Douglasovi Ellimanovi a pre ôsmu sezónu sa vrátil k obsadeniu filmu „Million Dollar Listing New York“.

Getty Images

Osobný život: 8. marca 2019 Luis privítal dcéru Leelu so svojou bývalou priateľkou Nikitou Singh. V roku 2013 sa zaradil na 19. miesto v zozname najštýlovejších Newyorčanov časopisu „Us Weekly“. Počas druhej sezóny s názvom „Million Dollar Listing New York“ poslal Ortiz e-mail s fotografiou nasnímaných fotografií interiéru nehnuteľnosti na ulici Downing Street 27, v ktorej uviedol: „Ak zverejním skutočné fotografie, nikdy nebude existovať jediná osoba. poď dnu.' Zoznam bol vyšetrovaný newyorským ministerstvom zahraničných vecí a Luis neskôr uviedol, že rozumel tomu, prečo sú ľudia rozrušení, a že sa „naučil, čo by nemal robiť v budúcnosti, a že je hodné urobiť to, čo [urobil]“.

Nehnuteľnosť: V roku 2014 sa Ortiz presťahoval do bytu v Abingtonovom dome v oblasti Chelsea v New Yorku. Luis označil tento dom za „byt pre dospelých“ a prenajal si ho za 7 000 dolárov mesačne. Predtým žil v meste Battery Park City, kde si užíval výhľady na rieku Hudson a Sochu slobody.

Luis D. Ortiz Čistá hodnota

Luis D. Ortiz

Čistá hodnota: 16 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 13. novembra 1986 (34 rokov)
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia