Čistá hodnota LuAnn de Lesseps

Koľko stojí LuAnn de Lesseps Worth?

LuAnn de Lesseps Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov

Čistá hodnota LuAnn de Lesseps: LuAnn de Lesseps je bývalá zdravotná sestra, modelka, autorka a známa televízna osobnosť, ktorá má čistú hodnotu 25 miliónov dolárov. Pred svojimi profesionálnymi modelkami a televíznymi hviezdami bola de Lesseps licencovanou odbornou zdravotnou sestrou, ktorá pracovala so staršími ľuďmi v opatrovateľskom dome.

Osobný život: LuAnn Nadeau, známejšia ako LuAnn de Lesseps, sa narodila 17. mája 1965. Vyrastala v Berlíne v štáte Connecticut, kde jej otec vlastnil stavebnú spoločnosť. Spoločnosť stále vlastnia dvaja jej bratia. Celkovo má šesť súrodencov. V roku 1993 sa vydala Gróf Alexandre de Lesseps , a v roku 2009 sa rozviedli pre neveru. Vďaka manželstvu s grófom je tiež niekedy známa ako „grófka“. Spolu majú dve deti, Noela a Viktóriu. 31. decembra 2016 sa vydala za Toma D'Agostina mladšieho, než o necelý rok neskôr v auguste 2017 oznámila svoj rozvod.

Kariéra: Pred svojimi profesionálnymi modelkami bola de Lesseps licencovanou praktickou sestrou v Connecticute, ktorá pracovala so staršími ľuďmi v opatrovateľskom ústave. V posledných rokoch si ako zdravotná sestra pripisovala čas ako pomoc pri rozvoji zručností ľudí. Tiež bola predtým modelkou Wilhelminy. Čím je de Lesseps najlepšie známa, je jej rola hlavného člena hereckej série Bravo „The Real Housewives of New York City“ (RHONY). Od premiéry šou 4. marca 2008 bola súčasťou hlavného obsadenia v každej sezóne, s výnimkou sezóny 6. V sezóne 6 RHONY bol de Lesseps klasifikovaný ako „priateľ manželiek“, pretože v tom čase natáčania, nežila v New Yorku. Ako členka obsadenia na plný úväzok sa vrátila v sezóne 7.

Okrem svojej televíznej reality show sa de Lesseps venovala aj herectvu. Hosťovala ako prominentka na epizóde „Zákon a poriadok: Útvar osobitných obetí“ z februára 2011 s názvom „Bully“. Hrála aj vo filme „Film všetkých tajomstiev“ (2020), ktorý sa natáčal na Bermudách. Ďalej de Lesseps vo februári 2018 uviedla svoju vlastnú kabaretnú šou „#CountessAndFriends“. Konala sa na Feinstein's / 54 Below v Midtown Manhattan a predstavovala de Lesseps spievajúce piesne, ktoré sa zmieňujú o jej živote ako grófky a hviezdy televíznej reality show. Súčasťou šou boli aj vystúpenia jej priateľov celebrít, ako napríklad Rachel Dratch a predstaviteľky RHONY Sonje Morgan. Oznámila, že šou absolvuje na turné v auguste 2018, pričom šou sú naplánované na Long Islande a New Jersey.

Bol tlmený / Getty Images

Ďalej sa de Lesseps pustila aj do hudby a svoju prvú nahrávku „Money Can't Buy You Class“ vydala prostredníctvom vydavateľstva Ultra Records 25. mája 2010. Jej druhý singel „Chic, C'est la Vie“ vyšiel v júni 2011. a jej tretí singel „Girl Code“ vyšiel v júli 2015. Napísala tiež knihu s názvom „Class with the Countess: How to Live with Elegance and Flair“. Vydalo ju vydavateľstvo Gotham Books 16. apríla 2009.

Právne problémy: De Lesseps bol zatknutý v Palm Beach na Floride v decembri 2017 na základe obvinenia z výtržníctva, vzpierania sa, zatknutia policajta a vyhrážania sa verejnému zamestnancovi. Neskôr ju prepustili, nakoniec ju však obvinili z trestného činu tretieho stupňa 25. januára 2018. Po prepustení nastúpila na protialkoholický liečebný program. Jej predstaviteľka skupiny RHONY Bethenny Frankel 16. júla 2018 potvrdila, že de Lesseps preskočil nakrúcanie stretnutia, aby sa znovu zapojil do programu liečby alkoholu, hoci odišla po tom, čo v zariadení strávila iba tri týždne. Aj v júli 2018 de Lessepsová urovnala obvinenia zo zatknutia v Palm Beach súhlasom s uznaním viny za priestupkové obvinenia z prečinu nabitia batériou, výtržníctva a neoprávneného zasahovania. Výmenou za jej priznanie viny za priestupkové obvinenie bolo stiahnuté obvinenie z trestného činu odporovania dôstojníkovi násilím. Odsúdili ju na 50 hodín verejnoprospešných prác a tiež sa musela zúčastniť dvoch stretnutí anonymných alkoholikov a jeden rok sa zdržala pitia alkoholu. V máji 2019 bol de Lesseps vzatý späť do väzby, tentoraz pre údajné porušenia probácie. Neskôr ju prepustili a skúšobnú dobu ukončila v auguste 2019.

Čistá hodnota LuAnn de Lesseps

LuAnn de Lesseps

Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 17. mája 1965 (55 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,78 m
Povolanie: Modelka, autorka, zdravotná sestra, speváčka, herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia