Lolita láka jedlom a nočným životom

4779361-0-44779361-0-4

Niekedy veci nefungujú tak, ako by sme chceli. Ale keď máme naozaj šťastie, všetko aj tak vyjde.

Vezmite si Lolita’s Cantina a Tequila Bar, salónik/reštauráciu Miami-meets-Mexico City, ktorá bola otvorená asi pred dvoma mesiacmi na námestí Town Square, 6605 Las Vegas Blvd. Juh. Majiteľ a skúsený vývojár nočného života Eric DeBlasi očakával, že jeho najnovšou ponukou bude salónik, v ktorom sa zhodou okolností bude podávať aj súčasná mexická kuchyňa vysokej kvality, ale so strednými cenami.

Ako sa ukazuje, kulinárske ponuky spoločnosti Lolita sa medzi mecenášmi rozbehli do tej miery, že predaj potravín tvorí asi 80 percent tržieb podniku, personál už vidí opakovaných zákazníkov a predaj predjedál, povedané bez obalu, prechádza cez strechu. , Hovorí DeBlasi.Prvky nočného života Lolity zostávajú a zahŕňajú tanečníkov skutočných i holografických, DJov, ktorí sa točia od 22:00. od stredy do soboty do 3:00 a nočný prechod z reštaurácie predovšetkým do salónika.

Ale DeBlasi je nadšený, že južní Nevadania - asi 85 percent klientely reštaurácie je miestnych, hovorí - prijali Lolitino menu.

Nie je nič viac ako 20 dolárov, poznamenáva, čo z neho robí výzvu pre menu, ktoré chce ponúknuť. Lolitine tortilly sa napríklad vyrábajú denne čerstvé, mäso je bez hormónov a všetky ingrediencie, kedykoľvek je to možné, získavajú od miestnych farmárov a dodávateľov.

Ponuka nápojov spoločnosti Lolita obsahuje asi 100 tequila, asi 45 margarít a špeciálne koktaily a veľmi rozsiahle menu martini, hovorí DeBlasi.

koľko má Paul McCartney čistý majetok

Mimochodom: Lolita’s je veľmi priateľská k deťom, dodáva DeBlasi a účinkujúci sa dokonca zastavujú cez víkendy, aby zabavili deti.

Bar Lolita’s Cantina a Tequila je otvorený od 11:30 do 2:00 v nedeľu až v utorok a od 11:30 do 3:00 v stredu až sobotu.

melania trump čisté imanie predtým, ako sa vydala za trumpa

Predjedlá: Empanadas plnené miestnymi syrmi a paprikou poblano, 6,95 dolára; ceviche, 9,95 dolárov; kokosové kalamáre (kalamáre marinované v kokosovom mlieku), 10 dolárov

Polievky a šaláty: šalát Lolitas, 8 dolárov; šalát s krevetami (s grilovanými krevetami), 13 dolárov; tortilla polievka, 4,50 dolára za pohár, 7,95 dolára za misku

Predjedlá: tacos v štýle Ensenada (tecate s pivom, s možnosťou výberu z morského vlka, kreviet alebo ahi tuniaka), 3,50 dolára za kus; chile rellenos, 13 dolárov; bravčové karnity, 16 dolárov; morský vlk Azteca, 18 dolárov; ahi tuniak Yucateco, 19 dolárov

Dezerty: Domáca zmrzlina v mexickom štýle alebo tropický sorbet, 4 doláre za tri naberačky, 7 dolárov za šesť kopčekov; Lolita’s churros (podávané s čerstvým ovocím a Lolita’s mayským čokoládovým fondue), 7,95 dolára; torta di queso (remeselný sladký tvarohový koláč s salsitou z tropického ovocia), 5,95 dolára

Informácie: 272-1389

Autor: JOHN PRZYBYS