Systém Logandale Trail System oslovuje množstvo outdoorových nadšencov

Systém Logandale Trails, severne od štátneho parku Valley of Fire, ponúka viac ako 200 míľ ciest a chodníkov, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami terénnych automobilov, horských cyklistov, jazdcov na koni a ...Systém Logandale Trails System, severne od štátneho parku Valley of Fire, ponúka viac ako 200 kilometrov ciest a chodníkov, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami terénnych automobilov, horských cyklistov, jazdcov na koni a peších turistov. (SÚDNOSŤ OBCHODNEJ KOMORY V ÚDOLÍ MOAPA) Systém Logandale Trails System, severne od štátneho parku Valley of Fire, ponúka viac ako 200 kilometrov ciest a chodníkov, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami terénnych automobilov, horských cyklistov, jazdcov na koni a peších turistov. (SÚDNOSŤ OBCHODNEJ KOMORY V ÚDOLÍ MOAPA)

Región južnej Nevady s rozlohou 45 000 akrov známy ako Logandale Trail System láka outdoorových nadšencov rôzneho druhu. Viac ako 200 míľ ciest a chodníkov objavuje túto malebnú a historickú oblasť severne od štátneho parku Valley of Fire a západne od mestečka Logandale, komunity priekopníkov v zelenom údolí pozdĺž rieky Muddy.

Tento vzdialený región púšte, prania, piesočných dún a živých pieskovcových útesov, ktorý sa nachádza asi 95 míľ od Las Vegas, je vzdialený viac ako hodinu jazdy. Choďte na Interstate 15 severne od Las Vegas, aby ste výjazd 93. Odbočte doprava po štátnej ceste 169 smerom na Logandale. Choďte na juh asi 3 míle na Liston Road v Logandale. Odbočte doprava a choďte po ulici cez železničné koľaje. Pokračujte asi 5 & frac12; míle, najskôr súbežne s koľajami a potom zabočiť doľava do oblasti chodníka.

prečo je Billy Bob Thornton taký chudý

Návštevníci môžu preskúmať systém Logandale Trail System pešo, na koni, na horských bicykloch a s použitím rôznych motorizovaných terénnych vozidiel a vozidiel s pohonom všetkých štyroch kolies. Táto oblasť tiež láka milovníkov výletov, kempingov, horolezcov a vodičov, ktorí cestujú za malebným potešením. Podľa plánu zostáva región primitívny s malým počtom zariadení a žiadnymi službami. Neexistuje žiadna voda, žiadny zberný kôš, žiadne palivo, žiadne palivové drevo a niekedy ani mobilná služba. Prineste si všetko potrebné a vyhoďte všetok odpad na správnu likvidáciu doma.Vývoj zahŕňa značenie ciest a chodníkov vhodných pre použitie v teréne, vyčistené plochy na parkovanie prívesov a zastavovanie vozidiel, niekoľko toaliet, hlavné miesto na piknik s niekoľkými stolmi v tieňových konštrukciách a roztrúsené primitívne kempingy s ohnivými kruhmi a stolmi .

13-míľová trasa vedie po mnohých trasách rôzneho stupňa obtiažnosti. Prvých niekoľko kilometrov hlavnej štrkovej prístupovej cesty je vhodných aj pre opatrne jazdené osobné automobily, aj keď sa lepšie používajú odolnejšie vozidlá s vyššou svetlou výškou. Nenasledujte cestu nad rámec schopností svojho vozidla, čím ďalej, tým primitívnejšie sa stane. Nakoniec budete na pokračovanie potrebovať vysokú svetlosť a pohon všetkých štyroch kolies. Dávajte si pozor na hlboký piesok a odpadky v oblastiach s následkami povodní a vyhýbajte sa im.

Systém Logandale Trails System je výsledkom spolupráce terénnych nadšencov s federálnymi a štátnymi agentúrami, ktoré poskytujú rekreačný prístup a zároveň chránia prírodné a historické prvky. Bureau of Land Management, Bureau of Reclamation a Nevada State Parks spolupracovali s jednotlivcami a organizáciami na vývoji chodníkov, ktoré by uspokojili rôznych používateľov.

Niekoľko zavedených pravidiel zdravého rozumu chráni návštevníkov, krajinu, kultúrne pozostatky a rastliny a zvieratá, vrátane niekoľkých identifikovaných ako citlivých alebo ohrozených. Prístup do tejto oblasti zostane otvorený, pokiaľ sa návštevníci a užívatelia chodníkov budú správať zodpovedne.

Niektoré trate sú pre niektoré športy vhodnejšie ako ostatné. Mnoho horských cyklistov uprednostňuje trasy severne od hlavnej parkovacej plochy. V severozápadnej časti systému nachádzajú skúsení horolezci s upravenými vozidlami náročné balvany a skalné rímsy. Útesy v pieskovcových útvaroch lákajú ostrieľaných horolezcov. V celej oblasti sa môžu používať kone, ale mnoho jazdcov uprednostňuje vyznačené konské trasy v západnej časti systému chodníkov. Toaleta južne od týchto chodníkov má závesnú oblasť. Noste vodu pre koňa a jazdca, podávajte pelety a občerstvenie.

koľko je čistý majetok r Kelly

Je dôležité byť dobre pripravený. Noste aspoň galón vody na osobu, navyše na táborové použitie, oveľa viac pre psy a kone a veľa pre vaše vozidlá. Je tu malý tieň, preto noste opaľovací krém a klobúk. Noste náhradné pneumatiky pre všetky vozidlá, nástroje na výmenu dezénu a súpravu na opravu pneumatík. GPS nemusí byť také spoľahlivé ako podrobné mapy, ako napríklad mapy sekcií chodníkov, ktoré je možné stiahnuť z webových stránok BLM alebo Logandale Trail System. Zostaňte na vyznačených chodníkoch v rámci existujúcej stopy. Jazdci OHV musia používať prilby a vozidlá musia mať licenciu a spĺňať požiadavky Nevady.

Stĺpec Margo Bartlett Pesek sa objavuje v nedeľu.