Lewis Black hovorí o Trumpovi, televíznych aktivitách, komediálnej plavbe

5565530-1-45565530-1-4

Lewis Black odmieta vrátiť telefónne správy Donaldovi Trumpovi, čiastočne preto, že má zášť voči Trumpovi, že s ním raz zaobchádzal nesúrodo.

Minulý mesiac Black pokračoval v „Dennej šou“ a vysmieval sa Trumpovým prezidentským ašpiráciám - porovnával jeho bouffant s Kim Čong Il a kritizoval jeho obchodnú bystrosť za bankrot kasína.

koľko zarába savannah guthrie

'Bol by strašným prezidentom, ale s prezidentmi sme skončili,' zažartoval Black v relácii The Daily Show. „Táto krajina potrebuje bláznivého diktátora tretieho sveta - a Donald Trump na to má. Už má lietadlo, na ktorom je meno, pevné zlaté budovy a hárem. “„Zavolal,“ hovorí mi Black. „Nechal ma kontaktovať svojou kanceláriou. (Ale) Bol som zaneprázdnený. A ja som s ním vlastne nechcel hovoriť, vieš? '

Black má zášť, pretože sa raz stretli v „knižnej veci“.

'Bol som ním prepustený,' hovorí Black.

Donaldovo odmietnutie bolo proti priateľskému zrnu stretnutia jednej celebrity s druhou.

„V určitých prípadoch musíte konať“, hovorí Black. „Na 30 sekúnd predstierate záujem!

„Čiastočne moja odpoveď naňho je: Dobre, mal si šancu. Nezaujímalo vás to. Čo budem robiť? Diskutovať o mojich vtipoch? '

Ale čo keď chce Trump vrhnúť Blacka na 'Celebrity Apprentice'?

„Potom zavolaj môjho agenta,“ hovorí Black.

aký je čistý majetok Chrisa Browna

ČIERNY ZÁKON

Keď už hovoríme o televízii, Black mal byť vedúcou úlohy „Harryho zákona“, novej právnej drámy NBC od Davida E. Kelleyho („Boston Legal“, „Ally McBeal“).

NBC sa namiesto toho rozhodla ísť so známejšou vedúcou hviezdou Kathy Batesovou.

'Pôvodne to bolo napísané pre mňa,' hovorí Black. „Prešiel som s nimi takouto rigmarolou“ v NBC.

Black nemá voči Kelleymu žiadnu zášť a myslí si, že šou funguje s Batesom.

„David je skvelý spisovateľ. Rád som s ním pracoval, “hovorí. „David sám povedal:„ Myslím si, že vám túto časť už nemôžem zohnať ‘“ kvôli tlaku NBC.

„NBC sa ku mne správala tak“, počas vývojového procesu, „pomyslel som si,“ je to neuveriteľné. … Ak sa ku mne teraz správajú takto, predstav si, ako by sa ku mne správali, keby ma vlastnili. “

Pred rokom spustila televízia Black show, ktorá sa zameriava na jeho profesorskú úlohu v komediálnom filme z roku 2006 „Prijatý“. Sieťová mosadz uviedla, že majú záujem, ale potom stratili záujem.

gwen stefani čistá hodnota 2016 forbes

Teraz spolu s priateľkou Kathleen Madigan prezentujú ďalšie televízne relácie. Nezadržiava dych.

„Uvidíme,“ hovorí. „Môj pocit z televízie je, že ma nechcú. Ale každý rok niečo zhromaždíme. „Naozaj to chcú vidieť“, myslia si, že je to „skvelý nápad“ - potom nás stopujú. “

LEW'S UN-RODINNÝ CRUISE

Možno by Black mal vziať filmový štáb na svoju novú karibskú komediálnu plavbu, ako Rosie O’Donnell pred niekoľkými rokmi nakrútila plavbu homosexuálov pre HBO.

To znamená, že Black organizuje ďalšiu - necenzurovanú - komediálnu plavbu v novembri, po tom, čo minuloročná plavba prebehla tak dobre.

V roku 2010 si v hre „Lew’s Cruise“ zahral Dom Irrera, Madigan, ďalšie komiksy a dcéru Georga Carlina Kelly, ktorá opísala, aké to bolo byť vychovaný v Carlinovej domácnosti.

'Takmer sme ich zabili komédiou,' hovorí. 'Robili sme dve hodiny v noci, čo je šialené.'

V roku 2011 sa niektoré komiksy vrátia. Greg Proops, kanadská komediálna hviezda Mike Wilmot a ďalší sa pripájajú. Mark Metcalf, ktorý stvárnil Neidermeyera v 'Animal House', bude na túto klasickú komédiu spomínať. A Madigan opäť zavolá bingo.

“Zavolala bingo a bolo to neuveriteľné. Bola hysterická, “hovorí Black.

Čierny sa pri plavbe snaží o dva ciele. Po prvé, inscenovať komédiu pre dospelých, namiesto bežného páru pre rodinu typickej plavby.

koľko stojí alan alda

Za druhé, vytvoriť festival komédie „tvorený ľuďmi, s ktorými sa chcem stretnúť a ktorí sú podľa mňa skutočne zábavní“.

500 alebo 600 fanúšikov, ktorí sa zúčastnia plavby, tvorí „komediálna skupina ľudí, ktorí nikdy neplavia“.

'Ako to nazýva Kathleen Madigan, je to ako keby sa Bellagio začal pohybovať a odplával.'

Znie to zábavne. Nie som si však istý, či je vtip tým správnym spôsobom, ako predať „Lew’s Cruise“ Las Vegans, pretože ma to len láka prihlásiť sa do Bellagia.

Náhľad
Lewis Black
22:00 dnes a v sobotu
Divadlo Terryho Fatora v The Mirage,
3400 Las Vegas Blvd. Juh
73,49 dolárov- 95,49 dolárov (792- 7777)