Nechajte štýlové taniere, aby vám pomohli s kontrolou porcií

(s láskavým dovolením American Coney Island)(s láskavým dovolením American Coney Island) (s láskavým dovolením American Coney Island) (s láskavým dovolením Slimware) (s láskavým dovolením American Coney Island) (s láskavým dovolením Slimware)

Kontrola porcií nie je očarujúca, ale teraz je o niečo atraktívnejšia. Pri dizajnoch Slimware stačí, aby veľkosť vzoru na tanieri zodpovedala veľkosti vašej porcie. Najväčší kvet naznačuje navrhovanú veľkosť na porciu zeleniny, pričom na strednom kvete sú sacharidy alebo iné prílohy a na najmenšom proteín. Štyri taniere stoja 24,95 dolára za melamín, 39,95 dolára za keramiku a pod www.slimware.com a v januári majú zľavu 50 percent.

Videli ste to na Shark Tank, teraz to môžete ochutnať v Las Vegas. Gumbo Brick Mee-Ma je ​​k dispozícii na Mario's Westside Market, 1960 W. Martin Luther King Blvd. Morské plody a kuracie gumové tehly stoja 9,99 dolára.Milovníci koňských psov v detroitskom štýle sa už niekoľko rokov môžu opraviť na americkom Coney Islande na D v centre Las Vegas, ale toto je spôsob, ako šíriť lásku medzi fanúšikmi coney široko-ďaleko. American Coney Island, ktorý je rodinným majiteľom a prevádzkovateľom od roku 1917, ponúka koňské súpravy so psami od Dearborn Sausage Co., chilli omáčku tajnú pre rodinu, buchty a dokonca aj sladkú cibuľu pre dokonalý korunovací nádych. Ich cena je od 59,99 do 69,99 dolára vrátane poštovného www.coneykit.com .