Čistá hodnota Leonarda DiCapria

Koľko stojí Leonardo DiCaprio?

Čistá hodnota Leonarda DiCapria: 260 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Leonarda DiCapria : Leonardo DiCaprio je americký herec, producent, filantrop a aktivista, ktorý má čistú hodnotu 260 miliónov dolárov. Za 25 rokov medzi rokmi 1995 a 2020 Leonardo DiCaprio zarobil severne od 300 miliónov dolárov iba z platov a koncových bodov. Napríklad, keď zarobil iba 2,5 milióna dolárov na základnej mzde z titulu Titanic z roku 1997, nakoniec zarobil 40 miliónov dolárov vďaka 1,8% zníženiu hrubých koncových bodov. Ďalšie desiatky miliónov zarobil na doložkách, investíciách do nehnuteľností a vkladoch rizikového kapitálu.

Skorý život : Leonardo začal v Hollywoode tým, že sa ako dieťa objavoval v množstve reklamných a televíznych rolí. Prelomová časť sa stala, keď 14-ročný DiCaprio pristál s reklamou Mattel na automobily Matchbox spoločnosti. Ako tínedžer sa okrem mnohých ďalších značiek objavoval v reklamách pre Bubble Yum, Apply Jacks, Kraft Foods. Televízne role sa čoskoro dostali k Leonardovi. Objavil sa v jednorazových epizódach filmov The New Lassie, The Outsiders a Roseanne. Objavil sa v 12 epizódach série s názvom Rodičovstvo a potom v 23 epizódach Growing Pains.

Stúpajte k úspechu : V roku 1991 Leonardo debutoval vo filme Criters 3. V roku 1993 získal hlavnú rolu v životopisnom filme Život tohto chlapca a za toto predstavenie dostal veľkú kritickú chválu. Leonardov ďalší film Čo žerie Gilberta Grapea? mu vyniesol nomináciu na Oscara za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe. Dicaprio si získal uznanie aj za výkony v intenzívnych drámach Total Eclipse a The Basketball Diaries. V roku 1996 DiCaprio hral v kasovom trháku Romeo + Julie od Williama Shakespeara, ktorý celosvetovo zarobil 147,5 milióna dolárov. Po tomto úspechu prišiel film Titanic z roku 1997, ktorý režíroval James Cameron . Titanic nakoniec rozbil všetky pokladničné záznamy, získal niekoľko ocenení a zabezpečil DiCapriovi miesto popredného muža. DiCaprio sa posunul vpred s radom úspešných filmov, vrátane Stevena Spielberga Chyťte ma, ak môžete, ktorý na celom svete zarobil 352 miliónov dolárov, Christophera Nolana Vznik a oceňovaný film Revolučná cesta. Zahral si v niekoľkých filmoch režírovaných legendárnym Martin Scorsese vrátane Gangov v New Yorku (celosvetovo zarobených 193,7 miliónov dolárov), The Aviator (celosvetovo zarobených 211,7 miliónov dolárov), The Departed (289 miliónov dolárov celosvetovo), Shutter Island (294,8 milióna dolárov) a The Wolf of Wall Street (392 miliónov dolárov). DiCaprio si zahral aj vo filmoch vrátane J. Edgara, Django Unchained, Veľkého Gatsbyho či Revenanta. DiCapriove producentské počiny zahŕňajú The Aviator, Orphan, Runner Runner a The Wolf of Wall Street. V roku 2016 získal Oscara pre najlepšieho herca vo filme The Revenant. DiCaprio tiež získal ocenenie Zlatý glóbus pre najlepšieho herca za film Letec, Vlk z Wall Street či The Revenant. V roku 2017 bolo oznámené, že DiCaprio bude hrať hlavnú úlohu vo filme Martina Scorseseho Roosevelt. Od roku 2019 dosiahli filmy Leonarda celosvetovo viac ako 7 miliárd dolárov (bez úpravy o infláciu).

Leonardo DiCaprio (cez Getty)

Koľko Leonardo DiCaprio urobil z Titanicu ? Leonardov základný plat pre Titanic bol 2,5 milióna dolárov. Múdro vyjednával aj o 1,8% podiele na koncových bodoch hrubého príjmu. Po tom, čo Titanic v pokladni, DVD a na celom svete zarobil na celom svete 3 miliardy dolárov, dosiahol celkový Leov podiel na Titanicu 40 miliónov dolárov.

Hlavné body platu Leonarda DiCapria : Leovou najväčšou predčasnou výplatou bol 1 milión dolárov, ktoré získal za The Basketball Diaries z roku 1995. Úspech Titanicu umožnil Leovi veliť 20 miliónov dolárov za film The Beach z roku 2000. Pre gangy z New Yorku zarobil základ 10 miliónov dolárov. Potom zarobil 20 miliónov dolárov za diela Catch Me If You Can, The Aviator, The Departed a Blood Diamond. Na počiatku roku 2010 Leo opäť vyjednal hrubé percentuálne body, čo mu umožnilo zarobiť niečo pod 60 miliónov dolárov. V rokoch 1995 až 2019 Leonardo zarobil na pokladniach plat a bonusy minimálne 300 miliónov dolárov. Spolu s Bradom Pittom vyplatili výplaty vo výške 10 miliónov dolárov za kus (pokles z 20 miliónov dolárov), aby sa objavili vedľa seba vo filme Quentina Tarantina z roku 2019 Charlesa Mansona Once Upon A Time In Hollywood.

Potvrdenia a investície : Už mnoho rokov je Leonardo tvárou hodiniek Tag Heuer, ktoré sa objavujú hlavne v tlačených reklamách. V zámorí podporil viac značiek. Napríklad sa objavil v reklamách pre Jima Beama v Japonsku. Taktiež sa objavil v reklame pre japonskú spoločnosť vydávajúcu kreditné karty, ktorá mu údajne vyplatila 5 miliónov dolárov. V roku 2017 sa stal veľvyslancom značky pre čínsku spoločnosť na výrobu elektromobilov BYD. Bol skorým investorom do vegánskej spoločnosti na výrobu falošného mäsa Beyond Meat, ktorá bola zverejnená v máji 2019 s ocenením 4 miliardy dolárov.

Filantropia : Po úspechu Titanicu založil Leo v roku 1998 Nadáciu Leonarda DiCapria, neziskovú organizáciu zameranú na životné prostredie. Jeho nadácia doteraz vyzbierala viac ako 80 miliónov dolárov z rôznych dôvodov. Venoval 35 000 dolárov na založenie počítačového centra Leonarda DiCapria v knižnici Los Feliz v Kalifornii, ktoré bolo postavené v bývalom areáli jeho detského domova. 1 milión dolárov venoval na pomoc Haiti a ďalší 1 milión dolárov na pomoc pri hurikáne Harvey.

Čistá hodnota Leonarda DiCapria z nehnuteľností: Lev je trochu realitný magnát. V roku 1998 minul 1,6 milióna dolárov vo svojom PRVOM prímorskom dome v Malibu. V roku 2015 sa pokúsil predať tento dom za 11 miliónov dolárov, ale nakoniec sa rozhodol ho prenajať za 25 - 50 000 dolárov mesačne (v závislosti od dĺžky pobytu). Vlastní najmenej dva ďalšie domy na pobreží v Malibu, jeden si kúpil v roku 2016 za 23 miliónov dolárov. Vlastní tri ďalšie domy v Los Angeles, dva v Hollywood Hills a jeden v Silver Lake. V roku 2014 minul 5,2 milióna dolárov na bývalé sídlo Dinah Shoreovej v Palm Springs. Vlastní dva byty v New Yorku. Prvou je bakalárska podložka s 2,5 spálňou, ktorá mu vrátila 10 miliónov dolárov v roku 2014. Druhý byt je v skutočnosti výsledkom dvoch nákupov vedľa seba v jednej budove v priebehu dvoch transakcií, ktoré spolu predstavovali 11,7 milióna dolárov. Portfólio nehnuteľností Lea (vrátane súkromného ostrova, ktorý sa chystáme popísať) má hodnotu minimálne 100 miliónov dolárov.

Súkromný ostrov a ekologický rezort : V roku 2005 Leo minul 1,75 milióna dolárov na získanie súkromného ostrova s ​​rozlohou 104 akrov v Belize. Ostrov zostal na dlhé roky relatívne nedotknutý, ale v roku 2016 oznámil, že z neho urobí ekologické súkromné ​​letovisko s názvom Blackadore Caye (čo je tiež názov ostrova). Podľa posledných plánov bude Blackadore Caye obsahovať 36 bungalovov a 36 domov v štýle nehnuteľností, ktoré sa predajú súkromným vlastníkom. Všetky domy a ostrovné zariadenia budú 100% poháňané obnoviteľnou energiou s nulovou stopou. Odhaduje sa, že súkromné ​​domy sa budú predávať za 5 - 15 miliónov dolárov za kus.

Zhrnutie : Leonardo DiCaprio má od tohto písania čisté imanie 260 miliónov dolárov. Po celé dve + desaťročia trvale patrí k najlepšie zarábajúcim hercom v Hollywoode. Uskutočnil tiež množstvo lukratívnych nečinných investícií, predovšetkým do realitných spoločností.

Čistá hodnota Leonarda DiCapria

Leonardo DiCaprio

Čistá hodnota: 260 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 11. novembra 1974 (46 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,83 m
Povolanie: Herec, filmový producent, televízny producent
Národnosť: Spojené štáty americké

Príjmy Leonarda DiCapria

Kliknutím rozbalíte
  • J. Edgar 2 000 000 dolárov
  • Počiatočných 59 000 000 dolárov zahŕňa% brutto
  • Blood Diamond 20 000 000 dolárov
  • Odišlo 20 000 000 dolárov
  • Letec 20 000 000 dolárov
  • Chyťte ma, ak môžete, 20 000 000 dolárov
  • Gangy New Yorku 10 000 000 dolárov brutto bodov
  • Pláž 20 000 000 dolárov
  • Titanic 2 500 000 dolárov
  • Basketbalové denníky 1 000 000 dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia