Čistá hodnota Leonarda Nimoya

Koľko stojí Leonard Nimoy Worth?

Čistá hodnota Leonarda Nimoya: 45 miliónov dolárov

Leonard Nimoy Net Worth: Leonard Nimoy bol americký herec, režisér a spevák, ktorý mal v čase svojej smrti v roku 2015 čistú hodnotu 45 miliónov dolárov. Leonard Nimoy sa prvýkrát preslávil stvárnením Spocka v pôvodnej sérii Star Trek.

Leonard Nimoy sa narodil v roku 1931 v Bostone v štáte Massachusetts a bol prisťahovaleckou rodinou. Pred deviatymi narodeninami sa dal na hereckú dráhu. Počas detstva a dospievania sa objavoval v komunitných divadelných predstaveniach a bez ukončenia štúdia sa prihlásil na Boston College. O takmer 20 rokov neskôr študoval na UCLA fotografovanie a magisterský titul z pedagogiky získal na Antioch College. Počas svojich dvadsiatich rokov vzal Nimoy desiatky malých televíznych a filmových rolí. V roku 1952 získal hlavnú rolu vo filme „Kid Monk Baroni“. Nimoy si získal slávu vďaka práci na filme „Star Trek“, kde v rokoch 1966 až 1969 hral Spocka s tromi Emmy. nominácie. Spocka stvárnil v šiestich rôznych filmoch „Star Trek“, v „Star Trek: Animovaná séria“ a v niekoľkých epizódach „Star Trek: Nová generácia“. Po skončení „Star Treku“ sa pripojil k filmu „Mission: Impossible“ a vyzdvihol niekoľko filmových častí, ako napríklad „Catlow“, „Night Gallery“ a „A Woman Called Golda“, za ktoré bol nominovaný na cenu za najlepší film. Herec vo vedľajšej úlohe Emmy. V roku 2010 sa vzdal hry Spocka, ktorú čiastočne prevzal herec Zachary Quinto až do Nimoyovho dôchodku. Nimoy je fotograf, ktorý vystavoval v Massachusetts Museum of Contemporary Art a v galériách R. Michelsona. Je dvojnásobným autorom svojich autobiografií. „Nie som Spock“ a „Ja som Spock“. Vydal päť hudobných albumov a bol dvakrát ženatý. S prvou manželkou Sandrou Zoberovou sa rozišli v roku 1987. O dva roky neskôr sa oženil so Susan Bay. Spolu so svojím dobrým priateľom a hviezdnym predstaviteľom filmu „Star Trek“ Williamom Shatnerom trpí tinnitom, stavom, keď im zazvoní v ušiach, čo pripisujú natáčaniu epizódy „Arena“ z roku 1967. Nimoy v súčasnosti bojuje s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc.

Leonard Nimoy zomrel 27. februára 2015 vo veku 83 rokov na posledné komplikácie spojené s CHOCHP.

Čistá hodnota Leonarda Nimoya

Leonard Nimoy

Čistá hodnota: 45 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 26. marca 1931 - 27. februára 2015 (83 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,85 m
Povolanie: Fotograf, herec, filmový režisér, spevák, básnik, skladateľ, hlasový herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Príjmy Leonarda Nimoya

  • Star Trek 1 250 dolárov / epizóda
  • Zombies of the Stratosphere 500 dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia