Laura Ingraham Čistá hodnota

Koľko stojí Laura Ingraham Worth?

Čistá hodnota Laury Ingrahamovej: 40 miliónov dolárov

Plat Laury Ingrahamovej

15 miliónov dolárov ročne

Čistá hodnota a plat Laury Ingrahamovej: Laura Ingraham je rozhlasová moderátorka, politická komentátorka a najpredávanejšia autorka s čistým imaním 40 miliónov dolárov. Laura Ingraham je známa predovšetkým vďaka svojej úlohe korešpondentky a moderátorky Fox News Channel. Aj keď začala svoju kariéru v politike, neskôr gravitovala smerom k novinkám a stala sa moderátorkou vlastnej šou. Laura Ingraham má tiež právne vzdelanie.

Skorý život: Laura Anne Ingraham sa narodila 19. júna 1963 v Glastonbury v štáte Connecticut. Vyrastala v tomto malom meste, ktoré má dnes asi 35 000 obyvateľov. Vyštudovala strednú školu v Glastonbury v roku 1981 a potom sa presťahovala do Hanoveru v štáte New Hampshire, kde študovala na Dartmouth College. Získala jej B.A. na tejto výskumnej univerzite v Ivy League, ktorú ukončila v roku 1985. Počas štúdia v Dartmouthe Laura Ingraham písala pre konzervatívnu študentskú prácu a spravovala ju pre The Dartmouth Review.

Kariéra: Laura Ingrahamová pracovala pre Reaganovu administratívu koncom 80. rokov ako rečníčka. Počas tejto doby tiež naďalej zarábala svoje pruhy v spravodajskom svete a zároveň pracovala ako redaktorka pre Vyhliadka , ďalšia konzervatívna študentská publikácia.

Krátko nato sa Laura Ingrahamová vrátila do školy - tentoraz kvôli štúdiu práva. Vyštudovala právnickú fakultu na University of Virginia School of Law, ktorú ukončila v roku 1991. Po získaní tejto kvalifikácie pracovala na americkom odvolacom súde ako advokátska koncipientka. Potom sa stala referentkou Najvyššieho súdu USA pod vedením sudcu Clarenca Thomasa. Po získaní týchto cenných skúseností sa Laura Ingraham stala advokátkou pre medzinárodnú právnickú firmu so sídlom v New Yorku. V tomto období si Ingraham stále získaval reputáciu jedného z najsľubnejších mladých konzervatívcov v Amerike.

V roku 1996 Laura Ingraham získala prvé hosťovacie miesto pre MSNBC. Na konci tohto desaťročia sa presťahovala do CBS, aby moderovala program Sledujte to! Kvôli jej konzervatívnemu postoju sa zdalo, že Fox News je pre otvoreného hostiteľa to najlepšie. V roku 2008 konečne spojí sily s Foxom a nastúpi do novej práce ako moderátorka pre This Just In . Úlohou bola skúšobná prevádzka a Ingraham by nakoniec v roku 2017, keď začala hosťovať, získala oveľa významnejšiu úlohu Ingrahamov uhol . Čo sa týka divákov, Ingrahamov uhol je tretí najvyšší káblový spravodajský program v televízii. Pokiaľ ide o jeho konkrétny slot, Ingrahamov uhol je číslo jedna.

Pred prácou s Fox News začala Laura Ingraham moderovať svoju vlastnú rozhlasovú show s názvom Laura Ingraham Show v roku 2001. Po usadení sa v Talk Radio Network sa Ingrahamova rozhlasová šou nakoniec stala piatym najpopulárnejším v Amerike podľa Talkers Magazine . V roku 2012 Ingraham upustil od Talk Radio Network a presťahoval sa do Courtside Entertainment Group. V roku 2018 sa jej šou konečne dostala do éteru, aj keď naďalej vytvára obsah pre svoj podcast.

Ostatné podniky: V roku 2015 Laura Ingraham spoluzaložila konzervatívny web s názvom LifeZette. Korešpondent Bieleho domu na tejto stránke bol prvým, na koho sa pozvalo počas tlačovej konferencie Seana Spicera bezprostredne po inaugurácii prezidenta Trumpa. V roku 2018 predala Ingraham svoj väčšinový podiel na webovej stránke kanadskému miliardárovi Darylovi Katzovi za nezverejnený poplatok.

Polemika: Ingrahamovi nie je cudzia žiadna polemika. Lauru Ingrahamovú obvinilo niekoľko homosexuálov z toho, že je antihomosexuálna, najmä jej homosexuálny brat. Samotná Ingrahamová vysvetľuje, že podporuje občianske zväzky medzi partnermi rovnakého pohlavia, ale stavia sa proti manželstvám rovnakého pohlavia.

Laura Ingraham je tiež veľmi proti nekontrolovanej imigrácii a podporuje Trumpov konzervatívny populistický postoj k tejto otázke. Ingraham tiež kritizoval Trumpa za to, že nie je dostatočne silný v otázkach týkajúcich sa imigrácie. Vyjadrila obavy, že Amerika v dôsledku nadmerného prisťahovalectva stráca svoju národnú identitu.

Laura Ingraham je tiež známa svojimi útokmi na rôzne celebrity, pretože hovoria o politických otázkach. Podľa nej títo ľudia nemajú podnikanie v rozširovaní svojich názorov a odporúčaní, pretože nemajú vlastné politické skúsenosti. V skutočnosti týmto celebritám často hovorí, aby držali hubu a konali, držali hubu a driblovali alebo aby držali hubu a koučovali.

Vzťahy: Laura Ingraham nikdy nebola vydatá, aj keď sa povráva, že v minulosti randila s rôznymi známymi osobnosťami. Môžu to byť James V. Reyes a Robert Torricelli.

Osobný život: Aj keď bola Laura Ingrahamová vychovávaná ako baptistka, neskôr konvertovala na rímsky katolicizmus. Ingraham je vášnivým študentom jazykov, ktorý v priebehu rokov študoval španielčinu aj ruštinu. Aj keď Ingraham nemá vlastné biologické deti, má tri adoptované deti, ktoré vychovávala sama ako slobodná matka. Jej deti pochádzajú z iných národov, ako sú Guatemala a Rusko.

Diagnóza rakoviny: V roku 2005 diagnostikovali Laure Ingrahamovej rakovinu prsníka. Uviedla, že ona a jej lekári zistili rakovinu včas a chemoterapia bola úspešná. Ingraham však kvôli trápeniu prišla o vlasy. Jej diagnóza prišla iba šesť rokov po tom, čo jej matka zomrela na rakovinu pľúc.

Plat: Fox News vypláca Laure Ingraham plat 15 miliónov dolárov ročne. Toto je jeden z najvyšších platov medzi hostiteľmi Fox News a len pre upresnenie, Tucker Carlson zarába iba 8 miliónov dolárov ročne - o celých 7 miliónov menej ako Ingraham.

Nehnuteľnosť: Záznamy ukazujú, že v roku 2014 Laura Ingraham kúpila nehnuteľnosť v McLean vo Virgínii za 1,6 milióna dolárov. Nehnuteľnosť s rozlohou 7 869 metrov štvorcových sa nachádza na pozemku s rozlohou 2,1 hektára a ponúka bazén a priestranné patio. V roku 2020 bola nehnuteľnosť ohodnotená na 3,3 milióna dolárov.

Laura Ingraham Čistá hodnota

Laura Ingraham

Čistá hodnota: 40 miliónov dolárov
Plat: 15 miliónov dolárov ročne
Dátum narodenia: 19. júna 1964 (56 rokov)
Rod: Žena
Povolanie: Spisovateľ, právnik, osobnosť rozhlasu, komentátor, autor, moderátor
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia