Čistá hodnota spoločnosti Latrell Sprewell

Koľko stojí Latrell Sprewell?

Čistá hodnota spoločnosti Latrell Sprewell: 150 tisíc dolárov

Čistá hodnota a plat Latrell Sprewell: Latrell Sprewell je bývalý americký profesionálny basketbalista s čistou hodnotou 150-tisíc dolárov. Sprewell je možno najznámejší pre svoje hry na ihrisku, ale aj pre svoje konanie mimo ihriska. Počas svojej povestnej kariéry Sprewell hral v štyroch hviezdnych hrách a iba na plate zarobil takmer 100 miliónov dolárov. Bohužiaľ jeho príspevky mohli byť zatienené kontroverznými situáciami mimo dvorca, ako v čase, keď sa Sprewell počas tréningu nechvalne snažil udusiť svojho niekdajšieho trénera P. J. Carlesima. Napriek svojim činom Sprewell hrával za tímy NBA Warriors, Knicks a Timberwolves. Po odchode do dôchodku získal Sprewell titulky pre rôzne právne a finančné úrazy. V jednom okamihu dlhoval štátu Wisconsin 3 milióny dolárov na spätných daniach. Loď, ktorú vlastnil, bol údajne zadržaný so zostávajúcimi platbami v hodnote 1,3 milióna dolárov a zmeškanými platbami v hodnote 650 000 dolárov. Dva z jeho domovov boli údajne zadržané. Dnes Sprewell údajne žije v prenajatom skromnom dome v Milwaukee.

Skorý život: Latrell Fontaine Sprewell sa narodil 8. septembra 1970 v Milwaukee Wisconsin. Jeho rodičmi boli Pamela Sprewell a Latoska Field. Na začiatku svojej výchovy sa Sprewell a jeho rodina odsťahovali z Milwaukee a presťahovali sa do mesta Flint v štáte Michigan. Počas druhého ročníka sa jeho rodičia rozišli a Sprewell sa presťahoval späť do Milwaukee, aby mohol žiť so svojou matkou. Až v poslednom ročníku začal Sprewell brať basketbalovú hru vážne. Aj keď mal Sprewell nulové skúsenosti s organizovanou hrou, vytvoril tím a skončil v tom roku priemerne 28 bodmi na zápas.

Kariéra NBA: Sprewell hral za Golden State Warriors, New York Knicks a Minnesota Timberwolves. Počas najlepších produkčných rokov Sprewella by sa stal hviezdnym hrám NBA viackrát (celkovo štyrikrát) a získal by si reputáciu jedného z najlepších stredných hráčov v lige v tej dobe. Sprewell bol tiež inštrumentálnym prvkom Knicks, ktorý by sa vďaka tomu dostal do finále NBA.

Aj napriek tomu by incident, ktorý uskutočnil Sprewell v roku 1997, situácia, v ktorej sa Sprewell pokúsil udusiť počas tréningu hlavného trénera Warriors P. J. Carlesima, nepochybne zatienil všetky a všetky príspevky, ktoré Sprewell na kurte priniesol. V dôsledku svojich činov počas tréningu bol Sprewell suspendovaný na 68 zápasov, čo sa rovnalo levímu podielu na základnej časti NBA. Kariéra Sprewella v NBA sa skončí v roku 2005 - v čase, keď Sprewell počas troch rokov odmietol lukratívny kontrakt na 21 miliónov dolárov, pričom tvrdil, že taký počet nestačí na to, aby uživil jeho deti.

Neskôr Sprewell a jeho zastúpenie plánovali hrať nejakú čakaciu hru okolo obchodného termínu, aby podpísali zmluvu so zúfalým tímom o ďalšie peniaze.

V marci 2006 by Sprewellu ponúkli viaceré zmluvy - Dallas Mavericks aj San Antonio Spurs. Oba tímy boli v tom čase silnými kandidátmi na majstrovstvá. Sprewell v skutočnosti nereagoval na záujmy vo svoj prospech a zostal voľným hráčom, keďže sa skončila sezóna NBA. O Sprewell by prejavili záujem aj Los Angeles Lakers, ale z toho by nikdy nič definitívne neprišlo. Počas svojej poslednej sezóny s Minnesotou Timberwolves mal Sprewell priemer 12,8 bodu na zápas.

Lisa Blumenfeld / Getty Images

Právne / finančné problémy: Život Sprewella by sa naďalej striedal k horšiemu, a to na ihrisku aj mimo neho. Sprewell by nakoniec stratil dva zo svojich domovov, ako aj schopnosť vidieť svoje deti. Sprewell bude naďalej zahalený kontroverznými a finančnými problémami, a to napriek tomu, že zarobil na profesionálnom basketbalovom príjme zhruba 100 miliónov dolárov.

K incidentu / akcii, ktorá bude nasledovať po Sprewellovi po zvyšok jeho basketbalovej kariéry, došlo 1. decembra 1997. Počas rutinného tréningu zaútočil Sprewell na hlavného trénera P. J. Carlesima pred zvyškom jeho tímu Warriors. Carlesimo sa rozhodol na Sprewella kričať, aby ho inšpiroval k „ostrejším“ nahrávkam. Sprewell navodil dojem, že ho nezaujíma kritika trénera, a povedal Carlesimovi, aby zostal na diaľku. Carlesimo sa rozhodol priblížiť a označil to za blahoslavený Sprewell. Sprewell sa potom údajne vyhrážal zabitím Carlesima a ťahal trénera za krk. Bolo hlásené, že Sprewell dusil Carlesima lepšou časťou 10 sekúnd. Spoluhráči a asistenti trénera by sa konečne rozhodli zasiahnuť a potiahli Sprewell. Sprewell by sa vrátil na tréning asi o 20 minút neskôr a opäť si pripísal tréner Warriors Carlesimo. Sprewell zasiahol úder, ktorý letel cez Carlesimovo pravé líce, opäť ho zadržal pomocný personál Warrior. Nanešťastie násilné vzorce v správaní Sprewella neboli iba ojedinelým incidentom - v roku 1995 sa Sprewell hádal so svojím tímovým kolegom Jerome Kerseyom a vyhrážal sa hráčovi NBA dva krát štyri a údajne aj strelnou zbraňou. . Sprewell počas tréningu v roku 1993 bojoval aj so spoluhráčom Byronom Houstonom.

(Foto Allen Berezovsky / Getty Images)

Sprewell by bol na prvý trest suspendovaný celkovo na 10 hier bez platenia. Hneď na druhý deň, možno ako cielená reakcia na verejné rozruch, sa Warriors rozhodli zrušiť zvyšok zmluvy Sprewella - to zahŕňalo 23,7 milióna dolárov, ktoré by inak zarobil v priebehu nasledujúcich troch rokov. NBA tiež rozhodla o pozastavení činnosti Sprewella na jeden kalendárny rok. Sprewell by prípad vzal na arbitráž, ale len s malým využitím. Aj keď by sa zneplatnenie kontraktu Sprewella zrušilo, liga stále platila tak, že pozastavila platnosť Sprewella na zvyšok sezóny - bez výplat. Výsledkom bolo 68 hier.

Ďalšie právne a finančné problémy by pre Sprewell pokračovali. Predchádzajúca bývalá priateľka by nakoniec žalovala Sprewell za 200 miliónov dolárov. Sprewell tiež v jednom okamihu dlžil štátu Wisconsin 3 milióny dolárov za dane späť. Sprewellov čln bol dokonca údajne zadržaný - stále dlžil platby vo výške 1,3 milióna dolárov a okrem 650 000 dolárov, ktoré získal za zmeškané platby. Zabavené by tiež boli dva z domovov Sprewella.

Dnes sa uvádza, že Sprewell žije v prenájme, skromnom dome v Milwaukee a slúži ako varovný príbeh pre hráčov NBA, nielen aby boli opatrní pri ich finančnom rozhodovaní, ale aj pri správaní a správaní na ihrisku i mimo neho. .

Čistá hodnota spoločnosti Latrell Sprewell

Latrell Sprewell

Čistá hodnota: 150 tisíc dolárov
Dátum narodenia: 8. september 1970 (50 rokov)
Rod: Muž
Povolanie: Basketbalový hráč
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021

Zisk Latrell Sprewell

Kliknutím rozbalíte
 • Minnesota Timberwolves (2004 - 2005) 14 625 000 dolárov
 • Minnesota Timberwolves (2003 - 2004) 13 500 000 dolárov
 • New York Knicks (2002-03) 12 375 000 dolárov
 • New York Knicks (2001-02) 11 250 000 dolárov
 • New York Knicks (2000 - 2001) 10 125 000 dolárov
 • New York Knicks (1999-00) 9 000 000 dolárov
 • New York Knicks (1998 - 1999) 8 300 000 dolárov
 • Golden State Warriors (1997 - 1998) 7 770 000 dolárov
 • Golden State Warriors (1996-97) 7 000 000 dolárov
 • Golden State Warriors (1995-96) 975 000 dolárov
 • Golden State Warriors (1994-95) 890 000 dolárov
 • Golden State Warriors (1993 - 1994) 700 000 dolárov
 • Golden State Warriors (1992-93) 550 000 dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia