Hviezda Las Vegas Strip Donny Osmond objal Peacocka

Páv je vidieťPeacock je videný ako „maskovaný spevák“ (Michael Becker/Fox) Peacock je odhalený ako Donny Osmond počas 'The Masked Singer'. With Osmond je hostiteľom Nick Cannon. (Líška) Peacock sa ukazuje ako Donny Osmond v 'The Masked Singer'. (Facebook) Sean E. Cooper baví dav svojim dojmom Michaela Jacksona počas svojej show v Sin City Theatre v hotelovom kasíne Planet Hollywood v Las Vegas, sobota 7. decembra 2013. (Erik Verduzco/Las VegasJournal) Sean E. Cooper sa pripravuje na zábavu davu svojim dojmom Michaela Jacksona počas svojej show v Sin City Theatre v hotelovom kasíne Planet Hollywood v Las Vegas, sobota 7. decembra 2013. (Erik Verduzco/Las VegasJournal)

Donny Osmond Minulý mesiac sa ma tak často sklonil, že by sa mal obliecť ako jeden.

Pokúsil som sa hádať kostýmovanú superhviezdu telefonicky, textom, dokonca aj pri dvoch návštevách showroomu Donny & Marie vo Flamingo Las Vegas.

A zakaždým sa skryl. Z dobrého dôvodu. Bol finalistom televíznej show Fox The Masked Singer, ktorá bola súčasťou súťažnej šou, čiastočne spoločenskou hrou a celou cestou bola hlúpa.T-Pain (ako Monštrum) získal titul v sérii. Osmond bol druhý a legenda R & B Gladys Knightová (ako Včielka) bol tretí.

Budúci rok nastavíme stávky na túto show. Jay Kornegay , počuješ ma?

Nezainteresovaným divákom v The Masked Singer v celej sérii poskytli indície, aby uhádli identitu týchto maskovaných spevákov. Na väčšinu svojich indícií prišiel Osmond sám.

Samotný kostým páva bol môj nápad, povedal Osmond. Nikto neprišiel na to, že samotný kostým bol stopou.

Ako?

Pre NBC, povedal. Moje televízne vystúpenie bolo v sieti Peacock.

Osmond súhlasil, že bude v šou až po svojom dlhoročnom priateľovi a režisérovi castingu Deena Katz , ktorý ho naverboval aj do Dancing With the Stars, ho presvedčil, že šou nebude lacná. Nebolo. Produkcia, kostýmy, porota ( Jenny McCarthy, Ken Jeong, Robin Thicke a Nicole Scherzinger ) ako stvorené pre vysokokvalitnú-trochu neistú-sériu hlavného vysielacieho času.

snoop dogg čistá hodnota 2016 forbes

Osmond nevynechal žiadnu show D&M v Las Vegas, ale dvakrát sa priblížil. Nahrávky Masked Singer sa skončili v LA o 18:00; Donny & Marie vystupujú na pódiu vo Flamingo o 19:30 hod.

Museli sme to veľmi strihať, povedal Osmond. Preto som musel Marii povedať, že som Peacock - možno kvôli šou musela pokračovať v živote bezo mňa.

Táto stratégia v podstate odhalila Osmonda pred finále série 27. februára. Počas rozhovoru pre Access Hollywood Marie skutočne naznačila, že Donny je páv, a povedal: Povedal som mu, že mal použiť tvrdšie stopy, ale tento komentár bol hlboký. šou, keď diváci v podstate zistili Peacockovu identitu.

Počul som niekoľko dosť divokých odhadov, povedal Osmond. Jeden bol Tom Jones. Nemyslím si, že môže stále tancovať ako Páv. A keď som hovoril o „rozmazaných čiarach“, Divný Al Yankovic sa stala obľúbenou voľbou. Robin bol presvedčený, že to bol Weird Al.

Je to preto, že Yankovic predviedol paródiu na Thickov hit tanečného klubu.

V skutočnosti som dostal e-mail od Weird Al potom, čo ma odhalili, povedal Osmond, ktorý pieseň sám použil ako inšpiráciu vo svojej vlastnej sólovej kariére. Povedal: „Teraz viem, že som to nebol ja!“

Donny & Marie pridali klip k svojmu aktu, ktorý ukazuje, že Osmond vystupuje ako show Peacock on the Fox.

Príde to a každý začne skandovať: „Pea-cock! Pea-cock! “Povedal Osmond a smial sa. Je to naozaj najpodivnejšia vec.

Budúcnosť Donny & Marie na Stripu bola vedľajšou témou odvtedy, čo sa Osmond začal objavovať v speváckej šou. S istotou budeme do dvoch týždňov vedieť, že D&M v novembri takmer určite uzavrie svoj 11-ročný beh vo Flamingo. Osmond sa zameriava na nahrávanie svojho 62. albumu, ktorý sa bude zhodovať s jeho 62. narodeninami 9. decembra.

Na tomto albume dôjde k spolupráci, ktorú by ste si nikdy nedokázali predstaviť, povedal Osmond. V tomto som veľmi progresívny. Bez krytov. Práve som v procese.

Nevylučuje ani návrat k The Masked Singer.

Myslím si, že ako hosťujúci sudca existujú príležitosti, povedal. Myslím, kto lepší? Viem, aké to je byť v tom kostýme. Ja som Páv.

„Fantázia“ obmedzuje akt MJ

Anita Mann, producenti dlhotrvajúcej recenzie pre dospelých Fantasy v Luxore, prerušili v strede show rutinu Michaela Jacksona, ktorú predviedol esový komiks Sean E. Cooper. Mann Jacksona choreografoval na začiatku svojej kariéry, keď bol v televíznom seriáli The Jacksons, a Mann povedal, že bol najväčší tanečník, s akým kedy pracovala.

Ale znepokojujúce obvinenia voči Jacksonovi v dokumente HBO Leaving Neverland viedli Manna k odstráneniu rutiny z produkcie. Vo vyhlásení uviedla:

Rozhodli sme sa odstrániť túto časť zákona z Sean E. Cooper’s komediálna rutina počas šou, keďže chceme rešpektovať citlivosť problému.

Cooper ako paródia na komédiu inscenácie dlhé roky parodoval Jacksona, ktorý mal devastačný účinok. V jednom momente, ako Jackson, Cooper zavolá mužskému publiku menom a hovorí: Si to ty? Všetci ste dospeli!

Tento čin bol prerušený pred stredajším predstavením. Našťastie má Cooper veľa materiálu na vyplnenie a predvádza obzvlášť inšpirovanú rutinu Jamesa Browna.

Čo funguje vo Vegas

Piff The Magic Drak, kto pridal 17:30 hod. sa datuje k jeho rozvrhu v Bugsy’s Cabaret vo Flamingo Las Vegas. K jeho obvyklej 20. hodine sa pripočítajú predchádzajúce termíny. ukazuje 25. marca, 28. marca, 18. apríla a 21. apríla, ďalšie prídu.

ShowBuzz!

Počuť, že týči, neverbálne a brilantné Puddles Pity Party sa v apríli vracia do Kleopatrinho člna v Caesars Palace ... Očakávajte viac noviniek, záznamových aj iných, z nočného klubu 1Oak v headlineri Mirage Matt Goss , ktorý v júni oslavuje vo Vegas svoje 10. výročie… Chris Wayne a Mike Tyler z Nahí kúzelníci čelili neočakávanej účasti publika - od ľudí, ktorí sa pozerali cez okná a volali na duo v komediálnom klube Brada Garretta v MGM Grand. Počúvame tieto výkriky a nevedeli sme, odkiaľ prichádzajú, povedal Wayne. To sa Garrettovi nikdy nestane ... Umývadlo Zadora of Pia's Place v talianskej reštaurácii Piero je hitom vo Whitney Museum of Art, v expozícii Andyho Warhola - Od A do B a Naspäť. Zadora v roku 1983 sedela za Warholom, ktorý bol jej veľkým fanúšikom.

Hluk v hlave!

Bývalý starosta Las Vegas Oscar Goodman bude mať v jednej ruke martini a v druhej nožnice (čo by sa mohlo pokaziť?) na moje každoročné holenie hlavy svätého Baldricka o 15:30 hod. Sobota v Nine Fine Irishmen v New Yorku-New Yorku. Toto je moje siedme, ale Goodmanovo prvé holenie. Sľubuje, cvičil som s úžinou. Krásne. Ale hej, stále môžete prispieť moja stránka St. Baldrick bojovať proti rakovine v detstve.