Las Vegas „Jersey Boys“ sa opäť stretne za „Sherry“

Travis Cloer spojil zostavu Jersey Boys Las Vegas kvôli online predstaveniu Sherry. Je to opäť Cloer zľava ako Frankie Valli, Erich Bergen ako Bob Gaudio, Deven May ako Tommy DeVito a Jeff Leibow ako Nick Massi Travis Cloer (Las Vegas Philharmonic)Travis Cloer (Las Vegas Philharmonic)

Už by sa to mohlo zdať ako jeden dlhý deň. Ale stále máme štyri ročné obdobia.

Travis Cloer spojil zostavu Jersey Boys Las Vegas kvôli online predstaveniu Sherry. Je to opäť Cloer as Frankie Valli, Erich Bergen ako Bob Gaudio, Deven May ako Tommy DeVito a Jeff Leibow ako Nick Massi.

Cloer hodil klip na svoju stránku na Facebooku a v stredu zverejnil verziu YouTube.

koľko stojí ruben studdard

george jung, keď bol mladý

Herecký člen z obdobia šou v divadle Palazzo, Cloer spieval hit z roku 1962 vo svojich sólových vystúpeniach. Zaznamenal tri harmónie a predniesol hlavný vokál naživo a plánoval zverejniť obal piesne so všetkými štyrmi časťami vo svojej sérii Facebook Quarantunes.

Ale Cloerov manažér, Jeanne Bavorský , navrhol Cloer kontaktovať hercov z produkcie Vegas (a Bavaro je presvedčivý navrhovateľ). Pôvodné skladby potom Cloer poslal Leibowovi, Bergenovi a Mayovi, ktorí ich nahrali oddelene. Leibow, teraz pracuje pre Nádej NF je stále v Las Vegas; Bergen a May sú teraz v New Yorku.

Jersey Boys bol kritickým úspechom počas celého behu vo Vegas, ktorý sa skončil v septembri 2016 v Paris Theatre. Po otvorení v máji 2008 v divadle Palazzo a následnom presune do Paríža v roku 2012 bolo predstavených takmer 3 300 predstavení.

reštaurácie vo wynn encore las vegas

Po úvodnej noci sa Cloer, plodný a vynaliezavý online interpret, pripojil k show. Ako hovorí, pretože sme všetci uväznení vo vnútri a už je to nejaký čas, čo sa tu „Jersey Boys“ zavreli, chceli sme, aby to bol spôsob, ako poďakovať za všetko, čo je Vegas, a zostať silní.

TheJournal je vo vlastníctve rodiny predsedu a generálneho riaditeľa Las Vegas Sands Sheldona Adelsona. Las Vegas Sands prevádzkuje Palazzo.