Šéfkuchár Las Vegas pomáha vytvoriť kuchyňu snov vo výške 250 000 dolárov

Scott Conant určil 16. február ako oficiálny dátum otvorenia svojej reštaurácie v Red Rock Resort. Ken GoodmanScott Conant určil 16. február ako oficiálny dátum otvorenia svojej reštaurácie v Red Rock Resort. Ken Goodman

Hviezdny kuchár Food Network Scott Conant , ktorý nedávno otvoril Masso Osteria v Red Rock Resort, pracoval s dizajnérom Shea McGee vytvoriť kuchyňu snov šéfkuchára za 250 000 dolárov, ktorú Food Network rozdá jednému šťastnému divákovi. Môžeme snívať, však?

Spoluprácu si môžete pozrieť na foodnetwork.com/fantasykitchen , ale tu je niekoľko podrobností o Conantovej ideálnej kuchyni: 60-palcová rada, dve umývačky riadu, chladiace zásuvky, pec na pizzu na mieru, plnička do hrnca a chladnička na víno, v atmosfére prepadávaných maľovaných tehál, zmiešaných kovov a otvorených políc . Za šancu vyhrať 250 000 dolárov, o ktorých sa v sieti hovorí, že by sa dali použiť smerom k taká kuchyňa, navštívte geniuskitchen.com a/alebo foodnetwork.com vstúpiť do 16. apríla.

Recepty a ďalšie podrobnosti nájdete na adrese foodnetwork.com/fantasykitchen alebo v sobotu a 24. marca o 11.00 hod. Sledujte film Kuchyňa v potravinovej sieti.Vzácny koňak na popíjanie

Brian Howard zo Sparrowa a Wolfa zaistil tri fľaše zo súkromnej zbierky koňaku a Armagnacu šéfkuchára Andreho Rochata na predaj v reštaurácii. Patrí sem fľaša zo súkromnej zbierky Jacquesa Hardyho-datovaná 1848-predtým, ako založil svoju koňakovú spoločnosť, fľaša Pedro Ximenez PX 1961, ktorú Howard opisuje ako super starú a podobnú melasu, a relatívne mladý Armagnac z roku 1964. 2-uncové nalievanie Hardyho vám vyjde na 400 dolárov (o 300 dolárov menej, ako účtoval Rochat), alebo si ho môžete kúpiť na mililiter za 35 dolárov.

Dôraz na rozmanitosť

Tí, ktorí nominujú a vyberajú víťazov cien Jamesa Bearda, dostali tento rok nové usmernenie. Podľa The New York Times boli požiadaní, aby zaistili, aby nominovaní mali hodnoty rešpektu, transparentnosti, rozmanitosti, udržateľnosti a rovnosti. Hnutie #MeToo zanecháva svoje stopy v tomto odvetví; Programy vedenia žien nadácie Jamesa Bearda sa okrem toho zaväzujú podporovať ženy v tomto odvetví. Pokrok sa dosahuje; denník The Times uviedol, že 40 percent semifinalistiek sú tento rok ženy, v porovnaní s 27 percentami pred rokom. Finalisti budú vyhlásení v stredu a víťazi 7. mája v Chicagu.

Kuchári idú hlava na hlave

The Brawl zo zadnej časti domu súťaž sa vracia tento víkend po zimnej prestávke. Dvaja šéfkuchári v centre mesta, Justin Kingsley Hall z Kuchyňa v spoločnosti Atomic a Josh Clark z Goodwich , bude súperiť o trofej mlynčeka na korenie. Večierok sa začína o 22.00 h, keď nákladné autá s občerstvením začnú slúžiť na parkovisku Byliny a žito , 3713 W. Sahara Ave. Súťaž začína o 1.00 hod.

Voda, voda (od) všade

V oddelení „čo si budú myslieť o ďalšom“: Spoločnosť s názvom New York WaterMaker predstaví systém na Medzinárodná výstava pizze budúci týždeň v kongresovom centre Las Vegas, ktoré údajne môžu molekulárne kopírovať vodu akéhokoľvek regiónu. Už nemusíte nariekať, že je nemožné replikovať tieto newyorské bagely.

Cestovný kanál v meste

Do Travel Channel’s Food Paradise sa bude strieľať Zbojnícka latinská kuchyňa a kantína v sobotu. Ak si to chcete pozrieť a možno aj skončíte v televízii, medzi poludním a 15. hodinou sa vyberte na 325 Hughes Center Drive.