Bar v Las Vegas sa magicky premení na vianočný vyskakovací bar

The Sand Dollar Lounge sa už druhý rok za sebou magicky premení na unikátnu Win ...The Sand Dollar Lounge sa druhý rok po sebe magicky premení na jedinečný vyskakovací bar Winter Wonderland. (The Sand Dollar Lounge) Rôzne koktaily sú k dispozícii počas ukážky vyskakovacieho okna Zázrak na jarnej hore v The Sand Dollar Lounge v Las Vegas v stredu 18. novembra 2020. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto The Sand Dollar Lounge sa druhý rok po sebe magicky premení na jedinečný vyskakovací bar Winter Wonderland. (The Sand Dollar Lounge) The Sand Dollar Lounge sa druhý rok po sebe magicky premení na jedinečný vyskakovací bar Winter Wonderland. (The Sand Dollar Lounge) The Sand Dollar Lounge sa druhý rok po sebe magicky premení na jedinečný vyskakovací bar Winter Wonderland. (The Sand Dollar Lounge) The Sand Dollar Lounge sa druhý rok po sebe magicky premení na jedinečný vyskakovací bar Winter Wonderland. (The Sand Dollar Lounge) The Sand Dollar Lounge sa druhý rok po sebe magicky premení na jedinečný vyskakovací bar Winter Wonderland. (The Sand Dollar Lounge) Sara Kiper zdobí stenu v salóniku Sand Dollar v Las Vegas, pondelok 25. novembra 2019. V bare sa koná Miracle on Spring Mountain, päťtýždňové prázdninové vyskakovacie okno s extravagantnými dekoráciami a špeciálnym koktailovým menu. (Rachel Aston/Las VegasJournal) @rookie__rae

Ste pripravení naštartovať vianočnú atmosféru?

The Sand Dollar Lounge sa druhý rok po sebe magicky premení na jedinečný vyskakovací bar Winter Wonderland.

Počas šiestich týždňov od 23. novembra do Silvestra bude Zázrak na Jarnej hore vítať vianočnú atmosféru živou hudbou, remeselnými kokteilmi, špeciálnou pizzou a vianočnými ozdobami od steny k stene.Rovnako ako minulý rok budú z komína opatrne zavesené trblietavé svetlá, cukrovinky, cesmína, pančuchy a všetky predstaviteľné vianočné ozdoby - ako aj zo stolov, stolu, pódia a stropu.

Vianočné vyskakovacie okno bude zahŕňať špeciálne tematické večery, vyskakovacie okná s pizzou s významnými miestnymi kuchármi a hudobné vystúpenia sólových a malých kombinovaných umelcov.

Celé nápojové lístok prejde na rozsiahle menu Miracle Bar s dovolenkovou tematikou, v ktorom sa koktaily podávajú v špeciálnych hrnčekoch a skle.

Nápoje zahŕňajú:

● Christmapolitan (vodka, bazový kvet, suchý vermút, korenená brusnicová omáčka, rozmarín, limetka, absintová hmla)

● Fruitcake Flip (brandy, jamajský odolný rum, amaretto, ovocný koláč, čerešňové bitky, celé vajíčko)

● Jolly Koala (gin, vermút, borovica-kardamom-šalvia srdečná)

● Na Dasher (bourbon, mezcal, sladký vermút, korenený ibištek, citrón, burlesque bitters)

● Bad Santa (varené červené víno, tawny port, pomarančový likér, vianočné korenie - podávame teplé)

● Nový SanTaRex (tequila, Branca Menta, cacao blanc, mezcal, serrano, kokos, ananás upravený kyselinou)

● Yippie Ki Yay (expletive) (zmes štyroch rumov, tekvicovo-mandľového orgeatu, limetky, angostura bitters)

● Jingle Balls Nog (koňak, krémové sherry, mandľové mlieko, smotana, vajíčko, vanilka, muškátový oriešok)

Počas vyskakovacieho okna Zázrak na jarnej hore bude Sand Dollar Lounge aj naďalej dodržiavať všetky povinné protokoly bezpečné pre COVID, ako bolo uvedené vyššie, vrátane odporúčaných rezervácií prostredníctvom Sand Dollar Lounge webové stránky obmedzené na 6 osôb, ktoré sedia spolu, dezinfekcia medzi všetkými návštevami hostí a maskami, pokiaľ nesedia.