Larry The Cable Guy Net Worth

Koľko stojí Larry The Cable Guy Worth?

Larry The Cable Guy Čistá hodnota: 100 miliónov dolárov

Larry The Cable Guy's Plat

20 miliónov dolárov ročne

Larry The Cable Guy Čistá hodnota: Larry the Cable Guy je americký stand-up komik a herec, ktorý má čistú hodnotu 100 miliónov dolárov. Prvýkrát sa preslávil ako jeden z členov Blue Collar Comedy Tour, kde ustanovil svoju slávnu frázu „git-R-done“. Larry vydal niekoľko komediálnych albumov, ktoré boli certifikované zlatom RIAA. Je tiež hercom, pravdepodobne známym tým, že vyjadruje Matera vo franšíze „Cars“.

Na vrchole svojej kariéry a slávy Larry zarobil 70 miliónov dolárov v jednom roku, hlavne zájazdom a schválením. V rokoch, keď sa rozhodne pre turné, môže Larry ľahko zarobiť 10 - 20 miliónov dolárov na doložkách. Za jedinú doložku za liek Prilosec zarobil desiatky miliónov dolárov.

Skorý život: Daniel Lawrence Whitney, známy skôr pod umeleckým menom Larry the Cable Guy, sa narodil v Pawnee City v Nebraske 17. februára 1963, kde bol odchovaný na farme ošípaných. Jeho rodičmi sú Tom Whitney, gitarista, zabávač a kresťanský minister, a Shirley Whitney. Koncom 70. rokov Larry navštevoval Kráľovskú akadémiu vo West Palm Beach na Floride na strednej škole, zatiaľ čo jeho otec bol riaditeľom základnej školy Kráľovskej akadémie. Potom prestúpil na kresťanskú školu Berean Christian School vo West Palm Beach v roku 1980 a absolvoval ju v roku 1982. Pokračoval vo vzdelávaní na Baptist University of America v Gruzínsku a na univerzite v Nebraske - Lincoln, odbor dráma a reč. Po ukončení vysokoškolského štúdia však zanechal štúdium, aby sa mohol venovať komédii. Svojim spolubývajúcim z Texasu a Gruzínska pripisuje vinu za inšpirovanie jeho dojmu južanského prízvuku, ktorý sa neskôr stal ústrednou súčasťou jeho postavy Cable Guy.

Kariéra: Larry skutočne odštartoval svoju kariéru začiatkom 90. rokov početnými rozhlasovými vystúpeniami. Medzi niektoré programy, v ktorých sa objavil, patria napríklad The Ron and Ron Show, The Bob and Tom Show, Chris Baker Show, KDGE, The Todd and Tyler Show, KEZO, Omaha, The. Ranná šou Kirka, Marka a Lopeza na WIYY v Marylande a „Ranná šou Johnnyho Dareho“ na KQRC v Kansas City. Ďalej si robil meno a začal sa objavovať na čoraz viac šou po celej krajine, vrátane floridského Orlanda. Začal tiež robiť dva komentáre týždenne pre WHEB 100.3 v Novom Anglicku a WGIR-FM 101.1 v Portsmouthe a Manchestri v New Hampshire.

Svoju osobnosť Larry the Cable Guy vyvinul po dosiahnutí obmedzeného úspechu a popularity pri vystupovaní pod svojím skutočným menom. Postava Cable Guy má silný južanský prízvuk, športový stereotypný redneckový vzhľad a má podpisovú frázu „Git-R-Done!“. Hovorí o témach od rodinných príbehov až po vtipy o svojom pôvodnom „pozadí“ a používa frázový humor. Medzi ďalšie jeho frázy patria napríklad: „Pane, ospravedlňujem sa a buď so stargijskými Pygmejmi na Novej Guinei, Amen, potom, čo povie vtipy s pochybným vkusom, a„ Nezaujíma ma, kto si, to je práve tam zábavné “. prinútiť divákov, aby sa s ním zasmiali.

Matt Stroshane / Disney Parks

Larryho veľký zlom skutočne nastal v roku 2000, keď komik a priateľ Jeff Foxworthy (obaja sa stretli pred rokmi v rozhlasovej šou Foxworthyho) pozvali Larryho, aby sa pripojil k turné „Blue Collar Comedy“. Skupinu zakončil Larry a Foxworthy komik Bill Engvall. Turné sa stalo príšerným úspechom. K tomu všetkému, keď turné vyšlo ako živé komediálne DVD, predalo sa z neho viac ako milión kópií. Larry nasledoval tento úspech a znovuobjavenú slávu svojimi prvými dvoma komediálnymi albumami „Lord, I Apologize“ (2001) a „The Right to Bare Arms“ (2005), ktoré mali obrovský úspech a RIAA ich ocenila zlatom. V roku 2005 vydal autobiografickú knihu „GIT-R-DONE“, ktorá obsahovala úvod komika a jeho blízkeho osobného priateľa Lewisa Blacka. V roku 2006 potom Larry priniesol kábla do kín po celej krajine s filmom „Larry the Cable Guy: Health inspector“. O rok neskôr sa Larry objavil vo filme „Witless Protection“. Jeho tretí komediálny album „Morning Constitutions“ a sprievodný televízny špeciál vyšiel v roku 2007. Vydal tiež dva vianočné albumy „A Very Larry Christmas“ (2004) a „Christmastime in Larryland“ (2007).

Jeho cestopisná séria „Iba v Amerike s Larrym Cable Guyom“ na kanáli History Channel mala premiéru 8. februára 2011 a celkovo prilákala 4,1 milióna divákov. Z týchto divákov bolo 1,7 milióna súčasťou demografickej skupiny dospelých vo veku 25 - 54 rokov. V epizóde „Larry Goes to Washington“ v sezóne dva sa Larry stal vôbec prvým talentom do éteru od nespravodajskej posádky v histórii, ktorý bol povolený do War Room (aka veliteľskému centru). Larry sa tiež rozrástol o herectvo. Je hlasom postavy Mater v animovaných filmoch Pixar „Autá“ (2006), „Autá 2“ (2011) a „Autá 3“ (2017). Účinkoval aj vo filmoch ako Delta Farces (2007), Witless Protection (2008), Tooth Fairy 2 (2012), A Madea Christmas (2013) alebo Jingle All the Way 2. (2014).

Osobný život: Larry je obyvateľom Lincolnu v Nebraske, kde žije so svojou rodinou na farme s rozlohou 180 akrov. Za manželku Caru sa oženil v júli 2005, spolu majú dve deti. Jeho syn Wyatt ako dieťa trpel dyspláziou a bol liečený v Nemocnici pre deti Arnolda Palmera v Orlande na Floride. V septembri 2010 venoval Larry nemocnici 5 miliónov dolárov na ďalší rozvoj tamojšieho Medzinárodného inštitútu pre dyspláziu bedrového kĺbu. Okrem svojich súkromných darov získal Larry peniaze pre nemocnicu aj vďaka vystúpeniam na herných predstaveniach ako „Family Feud“ a „Are You Smarter Than a 5thZrovnávač? '. V máji 2012 Nemocnica pre deti Arnolda Palmera otvorila nové krídlo s názvom Wyatt Whitney Wing.

Nehnuteľnosť : V máji 2016 Larry zaplatil 3,6 milióna dolárov za dom v Scottsdale v Arizone. Predtým vlastnil dom v Sanforde na Floride a stále vlastní nehnuteľnosť v blízkosti miesta, kde vyrastal v Nebraske.

Larry The Cable Guy Net Worth

Larry the Cable Guy

Čistá hodnota: 100 miliónov dolárov
Plat: 20 miliónov dolárov ročne
Dátum narodenia: 17.02.1963 (58 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,78 m
Povolanie: Komik, herec, filmový producent, hlasový herec, osobnosť rozhlasu, televízny producent, scenárista
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia