Kroy Biermann Čistá hodnota

Koľko stojí Kroy Biermann Worth?

Čistá hodnota spoločnosti Kroy Biermann: 5,5 milióna dolárov

Plat Kroya Biermanna

2,5 milióna dolárov

Kroy Biermann čistá hodnota : Kroy Biermann je hráč amerického futbalu na dôchodku, ktorý má čistú hodnotu 5,5 milióna dolárov. Kroy Biermann si svoje čisté imanie zaslúžil predovšetkým zmluvami s Atlanta Falcons. Je ženatý s bývalou členkou predstavenia The Real Housewives of Atlanta Kim Zolciak .

Skorý život: Kroy Evan Biermann sa narodil 12. septembra 1985 v Hardine v Montane. Bol hviezdnym športovcom na Hardinovej strednej škole, ktorej napísal osemkrát - trikrát vo futbale, trikrát v zápase a dvakrát v dráhe. Pochádza z rodiny mien K. - jeho rodičmi sú Keith a Kathy a jeho staršie sestry sú Krista a Kelsey. Biermann navštevoval univerzitu v Montane, kde hrával obranné zakončenie a externého obrancu tímu Grizzlies. V Montane odohral 52 zápasov a mal 220 zápasov, 32 vriec, 45 zápasov za prehru, deväť vynútených zápasov a sedem zápasov v oslabení. Hral v 14 z 15 zápasov ako nováčik, vo všetkých 12 hrách ako druhák, v 14 hrách ako junior a 12 zápasov ako senior. Biermann sa stal vôbec prvým držiteľom ceny Buck Buchanan v Montane v roku 2007. Biermanna si vybrali Atlanta Falcons v 5. kole draftu NFL 2008 s celkovým 154. výberom.

Scott Cunningham / Getty Images

Kariéra: Kroy Biermann urobil prvé vrece v kariére v NFL v zápase proti San Diego Chargers v 13. týždni svojej debutovej sezóny. V tom roku mal v sezóne končiaci druhý zápas proti St. Louis Rams. Sezónu 2009 začal dvoma vrecami, núteným šmrncom a vynútil si aj zadržiavací kal v otvárači sezóny. Svoj prvý touchdown NFL zaznamenal v pondelňajšom zápase proti New Orleans 2. novembra 2009. Vrátil šmrnc QB Drewa Breeho zo Saints. Takmer presne o rok neskôr sklopil prihrávku Jakea Delhomma, aby vrátil loptu o 41 metrov na svoje druhé touchdown. V septembri 2013 si roztrhol achilovku a zvyšok sezóny vynechal. Po operácii na opravu achilovej šľachy podpísal Biermann v marci 2015 kontrakt na jeden rok vo výške 1 925 miliónov dolárov. Bol vyrezaný zo sokolov a v polovici augusta 2016 podpísal ročný kontrakt s Buffalo Bills. O dva týždne neskôr došlo k prerezaniu Bills ho.

Celkovo Biermann hrával osem sezón za tím Atlanta Falcons.

Osobný život: V máji 2010 sa Kroy Biermann zúčastnil na charitatívnej akcii zameranej na získavanie finančných prostriedkov pre Alzheimerovu chorobu s názvom Dancing Stars of Atlanta. Tu sa stretol s Kim Zolciakom z filmu „Skutočné manželky z Atlanty“. Ich stretnutie sa ukázalo počas tretej sezóny seriálu „The Real Housewives of Atlanta“. V máji 2011 sa im narodil syn Kroy Jagger (KJ). Pár sa zosobášil vo svojom dome v Roswelle v štáte Georgia 11. novembra 2011. Ich syn Kash Kade sa narodil v auguste 2012. Ich dvojičky Kaia Rose a Kane Ren sa narodili v novembri 2013.

V júli 2013 Biermann formálne prijal Zolciakove dcéry z jej predchádzajúcich vzťahov, Brielle a Arianu. Dievčatá si zmenili priezvisko na Biermann.

Pár hral vo svojej vlastnej reality šou Bravo „Don't Be Tardy“ sedem sezón, ktoré sa začali v roku 2012.

Kroyova manželka Kim je bisexuálna a v minulosti mala vzťah so ženou.

Pomáha propagovať podcast svojej manželky.

Pomáha vychovávať deti tohto páru, zatiaľ čo Kim sa venuje rôznym obchodným snahám.

Môže šiť.

Na Valentína 2020 Kim zverejnila poctu svojmu manželovi na Instagrame a napísala: „Milujem ťa, tak veľmi @ kroybiermann a každý deň ťa milujem viac !! Si moja sila, keď som slabý, si moja skala, si môj pokoj. Tak požehnaný a vďačný, že vás mám. Ďakujem, že ma miluješ bezpodmienečne! “ (Poznámka editora: chyby sú Kimove, malo by to byť každý deň.)

2. mája 2020 sa Kim vydala na Instagram, aby prejavila lásku svojmu manželovi zverejnením selfie s titulkami: „Absolútna LÁSKA MÉHO ŽIVOTA. @kroybiermann nikdy nemáme fotky spolu, takže sme si dnes nastavili časovač a zobrali sme si ich sami. Milujem ťa Kroy Evan! “

Predtým, ako sa ukázalo, že môže mať futbalovú kariéru, chcel byť Biermann námornou pečaťou.

Steny svojej garáže zakryl sexi fotografiami svojej manželky.

Hlavné body platu: Jeho špičkový plat bol 2,5 milióna dolárov ročne.

Nehnuteľnosť: V roku 2014 sa Kroy, Kim a ich šesť detí presťahovali do nového domu s rozlohou 17 000 štvorcových stôp so všetkým vybavením, ktoré osemčlenná rodina mohla potrebovať. Dom má kino, basketbalové ihrisko, posilňovňu, bazén a kúpele.

V roku 2011 Kroy a Kim kúpili kaštieľ s rozlohou 11 000 štvorcových stôp v Roswelle v štáte Georgia za 3,25 milióna dolárov. Dom má tri plne vybavené kuchyne, dve veľké práčovne, jeho veľké šatníky, rannú kuchyňu a obývací priestor s krbom v hlavnej spálni, formálnu jedáleň s komorníkovou komorou s porcelánom a strieborným umývaním riadu. zásuvky. Dom má tiež výťah a krytú verandu s výhľadom na plné športové ihrisko.

Kroy Biermann Čistá hodnota

Kroy Biermann

Čistá hodnota: 5,5 milióna dolárov
Plat: 2,5 milióna dolárov
Dátum narodenia: 12. septembra 1985 (35 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,91 m
Povolanie: Hráč amerického futbalu
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Príjmy Kroya Biermanna

  • Atlanta Falcons (2009 - 2010) 392 280 dolárov
  • Atlanta Falcons (2008-09) 469 750 dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia