Kimora Lee Simmons Čistá hodnota

Koľko stojí Kimora Lee Simmons?

Čistá hodnota Kimora Lee Simmonsovej: 200 miliónov dolárov

Čistá hodnota Kimora Lee Simmonsovej: Kimora Lee Simmons je americká modelka, autorka a podnikateľka v oblasti módy, ktorá má čistú hodnotu 200 miliónov dolárov. Najprv sa stala známa tým, že sa vydala za podnikateľa z Hip Hopu Russell Simmons . V roku 2009 sa rozviedli.

Počiatočný život a začiatky kariéry: Kimora Lee Simmons Leissner (rodená Perkins), známa profesionálne ako Kimora Lee Simmons, sa narodila v St. Louis v Missouri 4. mája 1975. Je afroamerického, kórejského a japonského dedičstva.

Potom, čo ju matka dráždila pre svoju výšku (do desiatich rokov mala takmer 6 stôp), ju ako jedenásťročnú prihlásila do triedy modelingu. Podpísala zmluvu o modelingu s Chanel a mentoroval ju ikonický dizajnér Chanel Karl Lagerfeld. Lagerfeld sa inšpirovala Kimorou a nazvala ju Tvárou 21svStoročie, „požaduje viac rasového začlenenia do módy. Ďalej by začala modelovať medzinárodné módne značky ako Fendi, Valentino, Emanuel Ungaro, Christian Dior, Roberto Cavalli, Kenzo, Anna Sui a Yves Saint Laurent.

Podnikanie a podnikanie: V roku 1998 bol v tom čase Kimorin manžel, Russell Simmons, šéfom značky mestského pánskeho oblečenia Phat Farm. Vytvoril dámsku značku s názvom Baby Phat od Kimory Lee Simmonsovej, ktorá sa konala pod záštitou spoločnosti Phat Fashions. Kimora sa stala návrhárkou Baby Phat a vytvárala oblečenie podľa toho, čo by chcela nosiť. Potom bola vymenovaná za prezidentku a kreatívnu riaditeľku značky v roku 2000. V roku 2001 mala spoločnosť Baby Phat hrubé príjmy vo výške 30 miliónov dolárov a do roku 2002 dosiahli značky Phat Farm a Baby Phat zisk 265 miliónov dolárov. Spoločnosť Kellwood Company získala spoločnosť Phat Fashions v roku 2004 za 140 miliónov dolárov, ale Kimora zostala prezidentkou a kreatívnou riaditeľkou. Pod jej vedením rozšírila značku na širokú škálu produktov vrátane džínsoviny, doplnkov, šperkov, plaviek a vôní. V roku 2006 bola vymenovaná za prezidentku spoločnosti Phat Fashions a nakoniec spoločnosť opustila v roku 2010.

Aj po opustení spoločnosti si však ponechala vlastníctvo všetkých licenčných práv na svoje kolekcie vôní a kozmetiky. Medzi parfumy patria „Baby Phat Goddess“ (2005), „Golden Goddess“, „Seductive Goddess“, „Baby Phat Fabulosity“, „Luv Me“ a „Baby Phat Dare Me“. Predávali sa v obchodných domoch po celej Amerike, ako sú Sears a Macy's. V roku 2019 oznámila, že znovu získala Baby Phat.

Medzi ďalšie podniky spoločnosti Kimora patrí spoločnosť Simmons Jewelry Company, ktorá predávala šperky pod značkami Phat Farm a Baby Phat. V roku 2006 tiež uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Sanrio Ltd. pri uvedení rady „Kimora Lee Simmons pre Hello Kitty“ na trh Neiman Marcus. Ďalšia kolekcia Hello Kitty bola vydaná spoločnosťou Zales Corporation v roku 2008. V roku 2006 tiež uzavrela partnerstvo so spoločnosťami Sephora a Macy's pri zavedení svojej vlastnej kozmetickej značky KLS Cosmetics. Pokračovala vo vzťahu s Macyovou, ktorá v roku 2010 uviedla na trh svoju módnu kolekciu KLS s obchodným domom, a so značkou Kouture by Kimora exkluzívnou pre Macy's. V roku 2011 Kimora uzavrela partnerstvo so švajčiarskou spoločnosťou na starostlivosť o pleť Makari deSuisse s cieľom zaviesť cieľ zameraný na starostlivosť o pleť zameraný proti starnutiu smerom k multietnickým ženám. Na luxusný trh vstúpila uvedením svojej vysoko módnej kolekcie KIMORA LEE SIMMONS distribuovanej prostredníctvom spoločností Bloomingdales, Lord & Taylor a Farfetch.

V roku 2012 Kimora nastúpila na pozíciu prezidenta a kreatívneho riaditeľa pre prispôsobený nákupný web JustFab. Spoločnosť riadila do roku 2015. Pod jej vedením JustFab prerástol v prominentného hráča v oblasti služieb predplatného módy.

John Sciulli / Getty Images

Televízna kariéra a ďalšie projekty: Prvou televíznou moderátorskou úlohou Kimory bol „One World Music Beat“ v roku 1998. V roku 2004 potom usporiadala syndikovanú talkshow „Life and Style“, ktorú produkovala spoločnosť Sony Pictures Television. Medzi ďalšie televízne projekty, ktorým sa Kimora venuje, patria aj jej filmy E! relácia „Kimora: Life in the Fab Lane“, ktorá mala premiéru v roku 2007 a vysielala sa 7 sezón „Kimora: House of Fab“, ktorá debutovala v roku 2013 v sieti Style Network a bola porotkyňou prvej sezóny reality Tyry Banks súťažná prehliadka „Ďalší top model Ameriky“.

Medzi ďalšie projekty, na ktorých pracovala, patrí jej kniha „Fabulosity: What It Is and How to Get It“ z roku 2006 a vystúpenie v hudobnom videu pre umelcov ako Ginuwine, Usher a Jay-Z. Ďalej produkovala predstavenie Def Poetry Jam na Broadwayi, ktoré jej v roku 2003 vyhralo cenu Tony za špeciálnu divadelnú udalosť.

Osobný život: Kimora sa vydala za Russella Simmonsa v decembri 1998. Spolu majú dve dcéry, Ming Lee Simmons (narodená v roku 2000) a Aoki Lee Simmons (narodená v roku 2002). Rozišli sa v roku 2006 a svoj rozvod ukončili v roku 2009. V lete 2008 nadviazala vzťah s hercom Dijmonom Hounsouom a v roku 2009 porodila syna Kenzo Lee Hounsou, predtým sa pár v roku 2012 rozišiel.

Kimora sa vydala za Tima Leissnera vo februári 2014 a v roku 2015 im porodila syna Wolfe Lee Leissnera. Leissner bol dlhé roky spoločníkom v spoločnosti Goldman Sachs. Odstúpil zo spoločnosti Goldman v dôsledku neslávne známeho korupčného podvodu v Malajzii 1MDB, ktorý banku stál pokuty a ďalšie náklady vo výške viac ako 1 miliarda dolárov. V roku 2018 sa spoločnosť Leissner priznala k obvineniu z prania špinavých peňazí a súhlasila s tým, že zabudne na príjem vo výške 43,7 milióna dolárov. Leissner údajne pomohol podvodnému umelcovi Jho Low bilk Malajzii zo 4,5 miliárd dolárov v rokoch 2009 až 2014. Postupom času Leissner a jeho partner zarobili na schéme poplatky vo výške 200 miliónov dolárov.

Nehnuteľnosť : V roku 2006, krátko po odlúčení od Simmonsa, zaplatila Kimora za kaštieľ s rozlohou 13 000 štvorcových stôp v Beverly Hills 8,5 milióna dolárov. Po rokoch, po zakúpení nového oveľa väčšieho sídla v Beverly Hills, začala Kimora prenajímať túto nehnuteľnosť až za 55 000 dolárov mesačne.

V roku 2014, krátko po uzavretí manželstva, zaplatili Kimora a Tim za byt v New Yorku 19 miliónov dolárov.

V roku 2017 zaplatili 25 miliónov dolárov za dom s rozlohou 20 000 štvorcových stôp v Beverly Hills, ktorý sa rozprestieral na takmer 4 akroch. Tim a Kimora, bohužiaľ, v januári 2021 vyložili toto sídlo z 16 miliónov dolárov, čo bola strata 9 miliónov dolárov.

Kimora Lee Simmons Čistá hodnota

Kimora Lee Simmons

Čistá hodnota: 200 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 4. mája 1975 (45 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,83 m
Povolanie: Módny návrhár, model, podnikateľ, herec, televízny producent
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia