Kim Kardashian, Kanye West oživujú show Celine Dion v Las Vegas

Kim Kardashian a Kanye West sú zobrazené so Celine Dion v Caesars Palace v sobotu 25. mája ...Kim Kardashian a Kanye West sú zobrazené so Celine Dion v Caesars Palace v sobotu 25. mája 2019. (Cashman Photo) Kim Kardashian a Kanye West sú zobrazené so Celine Dion v Caesars Palace v sobotu 25. mája 2019. (Cashman Photo) Dlhoročný kúzelník z Las Vegas The Amazing Johnathan sa predvádza na každoročnom pokerovom turnaji celebrít USA pre veterinárov v kasíne Binion v nedeľu 26. mája 2019. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Headliner Four Queens Mike Hammer sa predstaví na každoročnom pokrovom turnaji U.S. Vets Celebrity Poker v kasíne Binion v nedeľu 26. mája 2019. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Dlhoročný Harrahin headliner Mac King sa predvádza na každoročnom pokerovom turnaji Celebrity Poker U.S. Vets v kasíne Binion v nedeľu 26. mája 2019. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Známa zabávačka Anastasia Synn sa predvádza na každoročnom pokerovom turnaji Celebrity Poker U.S. Vets v kasíne Binion v nedeľu 26. mája 2019. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Dennis Quaid a The Sharks účinkujú v The Barbershop Cuts & Cocktails v The Cosmopolitan of Las Vegas, 22. mája 2019. (Michael Simon/startraksphoto.com

Katky! Predsedníctvo pri tomto písaní je na ulici Las Vegas Aces-L.A. Zdvihák veka iskier v Centre podujatí Mandalay Bay. Práve som sa rýchlo porozprával s prezidentom Mandalay Bay Chuck Bowling , ktorý sa pozrel doľava a uvidel majiteľa Raiders Marka Davisa a napravo od neho poukázal na bývalého Lakera Kobe Bryant.

Zamyslite sa, ešte pred rokom veľa ľudí v Las Vegas nevedelo, čo je WNBA, povedal Bowling. Teraz je to miesto, ktoré treba vidieť.

Tiež vedľajšia čiara: V sobotu v stredisku Events Center v Mandalay Bay to boli New Kids on the Block. Bola nedeľa Len Wilson v dolnom bloku.Esá porazili v úvode sezóny Sparks, 83-70.

Viac z tejto scény a inde:

Trojica Titanicu:

Kanye West a Kim Kardashian chytil tesne pod drôt Celine Dion’s záverečný úsek v Koloseu v Caesars Palace. Noc na ulici Strip sa niesla v znamení piateho výročia svadby manželov, ktorým bol piatok.

West a Kardashian sa s Dionom stretli pred šou, aby sa rýchlo stretli a pozdravili, a potom väčšinu spoločnosti prehliadali z VIP sekcie v spoločnosti osobných strážcov.

Kardashian zverejnila na svojom kanáli príbehov na Instagrame, že ma West prekvapil rande vo Vegas a poslala niekoľko klipov z predstavenia, pričom zachytila ​​Celine v temperamentnom ťahu a záber na headlinera Caesars, ako máva na dobrú noc zo strany pódia.

Pred ukončením behu 8. júna Dion zostáva v Koloseu ešte osem vystúpení.

Quaid & Sharks & Sharks

Dennis Quaid and the Sharks - to je herec a jeho skupina - v sobotu večer headlinoval v Barbershop Cuts & Cocktails v The Cosmopolitan of Las Vegas. Posádka vopred obedovala v Greene St. Kitchen at the Palms.

koľko rokov mal jerry lewis, keď zomrel

Oddelene sa členovia San Jose Sharks zišli na piatok v Topgolfe na MGM Grand.

Je smutné, že nikto z Quaid Sharks alebo S.J. Žraloky sa stretli pri Shark at the Palms, príp Damiena Hirsta oddelený kus žraloka v hotelovom bare Neznámy. A vyhli sa soche Jerryho Tarkaniana v Centre Thomas & Mack. Zdá sa, že som sám, kto prišiel s týmito myšlienkami ...

Kladivo to pribije

Komiksový kúzelník Mike Hammer Americký veterinárny pokerový turnaj celebrít sa konal v nedeľu popoludní v Binion’s v centre Las Vegas. Hammer bol charakteristicky nabitý energiou, keď pomáhal pri organizovaní tejto akcie, pričom volal The Amazing Johnathan ako A.J. naskladal svoje žetóny po víťazstve v hre.

Povedali ste mi, že neviete, ako hrať poker! Pred dvoma týždňami ste mi to povedali, povedal Hammer, volal cez miestnosť headliner Four Queens. Vzal si lekcie! Kto ťa to naučil !?

koľko stojí lou ferrigno

Hammer, ktorého priezvisko je v súlade s jeho neoddeliteľným zmyslom pre humor, zakričal na skupinu: Kto to urobil ?! Aké je jeho meno!?

V miestnosti súťažili a podporovali kampaň na pomoc veteránom bez domova ikonická manželka zabávača Úžasného Johnathana, Anastasia Synn ; Majster kúzelník Oštep Burton , Sexxy vo Westgate, tvorca a hviezda Jennifer Rím ; huslista a DJ umelec Lýdia Ansel ; dlhoročný Harrahin headliner Mac Kráľ ; tetovač/rocker Dirk Vermin; veteránsky herec Richard Rukavice ; členovia Tenors of Rock v Sin City Theatre v Planet Hollywood; Jeff Timmons z 98 Stupne ; Binionov hypnotizujúci headliner Kevin Lepine ; a roamingu Vegas DJ Liz Clark .

Lepine - áno, headliner v samotnom hoteli, kde sa akcia koná - turnaj vyhral. Celkový príjem bol asi 10 000 dolárov, čo je solídny odber na nedeľné popoludnie v bývalej podkove. Toto je prvý rok, kedy Hammer usporiadal pokerový turnaj, v Binion’s alebo kdekoľvek inde, z tohto dôvodu. Táto udalosť bola predtým motokárovým pretekom, ktorý sa konal v Gene Woods Racing Experience. Zdá sa, že je to skôr naša rýchlosť.

Binionova expanzia

Staré hotelové kasíno na ulici Fremont je určené na evolúciu. Susedný butikový hotel Apache s 80 izbami je k dispozícii 14. augusta. Whisky Liquor Up druhej úrovne, na rohu ulíc First a Fremont, sa otvorí do konca leta. Toto rozšírenie bude zahŕňať miesto konania predstavení a sklenenú fasádu s výhľadom na FSE.

Veľkým wow efektom bude otočná lišta, v ktorej bude v ponuke FizzyWater a ďalšie úľavy.

Doc. A.J

Vždy úžasný, najnovší dokument o Johnathanovom živote a kariére, je k dispozícii 3. júna na stránke All Things Comedy YouTube.

Opäť to nie je ten istý film, ako sa teraz jednoducho nazýva, Untitled Amazing Johnathan Documentary, ktorý mal tento rok premiéru na Sundance. Las Vegas debut pred niekoľkými týždňami na filmovom festivale v Las Vegas. Tento projekt sa začína streamovať na Hulu 16. augusta.

Ako rozlíšime tieto dokumenty okrem názvov: David Copperfield sa zobrazuje v hornej časti obrazovky Vždy úžasné. Criss Angel je medzi tými, s ktorými sa robil rozhovor v Untitled. V tom istom filme ich nenájdete.

A.J. naďalej žije mimo svojej strašnej diagnózy z kardiomyopatie srdcového stavu. Hovorí o písaní sitcomu alebo filmového scenára a obzvlášť ho fascinuje nová línia príbehu s témou Beatles vo Včera.

Ale etapové dni A.J. sa môžu skutočne skončiť. Nedávny výlet do Detroitu na tri výstavy bol obzvlášť vyčerpávajúci. Ako povedal veľký šoumen v nedeľu na obed, po 40 minútach som skončil. Skončil som, aspoň zatiaľ.

Veľké okamihy v sociálnych médiách

Po jej radostnom vystúpení v The Mixtape Tour v sobotu večer zverejnila Debbie Gibson video z Matt Goss škádlil si vlasy, než vystúpila na pódium. Keď ste multi talentovaný priateľ @mattgoss sa rozhodne, že na svoju show @MandalayBay potrebujete väčšie vlasy! Títo dvaja sa poznajú asi 30 rokov.