KFC má nového plukovníka Sandersa - opäť

Tri mesiace po opätovnom zavedení KFCTri mesiace po tom, čo KFC znova predstavila „plukovníka Sandersa“, majú nového herca, ktorý ho stvárňuje - Norm MacDonalda. Neskorého zakladateľa reťazca rýchleho občerstvenia si v lete zahral hlásateľ „Saturday Night Live“ a bývalý člen obsadenia Darrell Hammond. (KFC/CNN) Tri mesiace po tom, čo KFC znova predstavila „plukovníka Sandersa“, majú nového herca, ktorý ho stvárňuje - Norm MacDonalda. Neskorého zakladateľa reťazca rýchleho občerstvenia si v lete zahral hlásateľ „Saturday Night Live“ a bývalý člen obsadenia Darrell Hammond.

Tri mesiace po tom, ako KFC znova predstavila plukovníka Sandersa, má nového herca, ktorý ho stvárňuje.

Neskorého zakladateľa reťazca rýchleho občerstvenia si v lete zahral hlásateľ Saturday Night Live a bývalý člen obsadenia Darrell Hammond.

V nedeľu v noci bol v meste nový plukovník, ktorého stvárnil kolega kamenec SNL (a súčasný sudca posledného komiksu) Norm MacDonald (reklamy na rýchle občerstvenie mu nie sú cudzie, pretože boli hlasom hviezdnych rokov Hardeeho/Carlovho ml.) pred).V nových reklamách MacDonald’s Sanders tvrdí, že ten, ktorého sme v posledných mesiacoch videli v televízii, je podvodník.

V tlačovej správe oznamujúcej zmenu KFC poukázal na myšlienku, že nové reklamy odvezú domov KFC ako dôležitú súčasť amerických rodín.

Okrem toho, že sa nám celkom podobal, mal iný hlas a neschopnosť uvariť najlepšie kura na svete, sme si mysleli, že Norm je perfektnou voľbou na hranie skutočného plukovníka. Myslím si, že fanúšikovia budú súhlasiť. povedal Kevin Hochman, marketingový riaditeľ reťazca.

Reklamy na Hammond nenávidel jeden z piatich ľudí, mňam! V máji to povedal generálny riaditeľ spoločnosti Brands (materská spoločnosť KFC) Greg Creed.

@KFC tiež odpovedá na Twitteri hlasom plukovníka v rámci svojej jesennej reklamnej kampane propagujúcej rodinné jedlo za 20 dolárov.

Plukovník dokonca zvážil prezidentskú kampaň.

Či sa jedná o skutočného plukovníka alebo len o najnovšieho v rade hercov SNL, ktoré sa majú hrať, sa ešte len uvidí.