Kevin Hart Čistá hodnota

Koľko stojí Kevin Hart Worth?

Čistá hodnota Kevina Harta: 200 miliónov dolárov

Čistá hodnota Kevina Harta: Kevin Hart je americký komik, producent, hovorca a herec, ktorý má čistú hodnotu 200 miliónov dolárov. Kevin je jedným z najlepšie platených zabávačov na svete. Napríklad v období od augusta 2015 do augusta 2016 zarobil Kevin 90 miliónov dolárov na turné, filmoch, tovaroch, odporúčaniach a ďalších. V období od júna 2017 do júna 2018 Kevin zarobil 60 miliónov dolárov. Medzi júnom 2018 a júnom 2019 zarobil ďalších 60 miliónov dolárov. V nasledujúcom 12-mesačnom období zarobil 40 miliónov dolárov.

Skorý život : Kevin Hart sa narodil 6. júla 1979 vo Philadelphii v Pensylvánii. Kevina a jeho staršieho brata Roberta vychovávala matka Nancy. Pracovala na University of Pennsylvania ako systémová analytička v Úrade pre registráciu študentov a finančné služby. Hart absolvoval strednú školu Georga Washingtona. Trochu navštevoval Community College vo Philadelphii, ale odišiel z práce do New Yorku a nakoniec do oblasti Bostonu. Pracoval ako predavač obuvi.

Kariéra: Hart si našiel cestu ku komédii po účinkovaní na amatérskej noci v klube vo Philadelphii. Jeho prvé vystúpenie bolo v The Laff House vo Philadelphii. Nemal okamžitý úspech. V skutočnosti bol Hart niekoľkokrát vypískaný z pódia. Na začiatku svojej kariéry sa snažil napodobniť ďalších komikov, vrátane Chrisa Tuckera. Nakoniec si uvedomil, že to nefunguje, a svoj čin prepracoval.

V roku 2009 sa Hart vydal na cestu so svojim komediálnym turné s názvom „Som dospelý malý muž“, po ktorom nasledovali piesne „Seriously Funny“ (2010), Laugh at My Pain (2011) a Let Me Explain (2013). Posledné dva uvedené boli tiež uvedené ako hrané v kinách.

V apríli 2015 odštartoval Hart svoje „Čo teraz?“ Prehliadka v Texase. V júli toho istého roku spoločnosť Universal Pictures oznámila, že film „Kevin Hart: What Now?“ Bude v kinách uvedený 14. októbra 2016.

Úspech : Hartov prvý úspech nastal po tom, čo sa v komédii Central objavil v snímkach „Som dospelý malý muž“ a „Vážne vtipné“. Odtiaľ získal úlohy a získal väčšie uznanie vo filmoch ako „40-ročná panna“, „Soul Plane“ alebo „Little Fockers“. Odvtedy sa Kevin objavil v desiatkach filmových a televíznych relácií, pričom stále dodržiaval jeden z najprísnejších cestovných poriadkov národnej komédie. V čase písania tohto článku jeho filmy vygenerovali v globálnej pokladni viac ako 1,3 miliardy dolárov. Medzi ďalšie pozoruhodné filmy patria filmy „Jumanji: Vitajte v džungli“ (a pokračovanie Jumanji z roku 2019), „Tajný život domácich miláčikov“ (ktorý mal aj pokračovanie z roku 2019) a „Ústredná inteligencia“.

Ostatné podniky : V roku 2017 uviedol Kevin na trh spodnú bielizeň s Tommym Johnom. V roku 2018 uviedol Kevin službu streamovania komédií s názvom Laugh Out Loud. Súčasťou siete je aj rádiová show na satelitnom rádiu Sirius. Sieť LOL do dnešného dňa vygenerovala stovky miliónov prehratí videa. Má dohody o podpore alebo partnerstvá so značkami vrátane spoločností Samsung, Wrangler, AT&T a Mountain Dew.

Kevin sa vydal na niekoľko mimoriadne plodných komediálnych turné. Jeho „Čo teraz?“ turné malo 168 koncertov po celom svete v období od apríla 2015 do augusta 2016. Jeho turné „Nezodpovedné turné“ pozostávalo zo 119 koncertov v období od septembra 2017 do januára 2019. Len za samotné turné počas turné získal 70 miliónov dolárov.

V roku 2009 uviedol Kevin na trh spoločnosť HartBeat Productions. Spoločnosť dnes zamestnáva viac ako 40 ľudí, ktorí riadia Kevinove filmové, televízne, komediálne a rozhlasové produkcie.

Amy Sussman / Getty Images

Osobný život : Kevin bol ženatý s komikom, menom Torrei Hart, v rokoch 2003 až 2010. Mali spolu dve deti, ale nakoniec sa rozišli. Hart požiadal o spoločné opatrovníctvo ich dvoch detí, dcéry Heaven Leigh, narodenej v roku 2005, a syna Hendrixa, narodeného v roku 2007. Rozvod bol ukončený v novembri 2011.

13. augusta 2016 sa Hart a Eniko Parrishovci zosobášili v Santa Barbare v Kalifornii. Ich syn Kenzo Kash sa narodil v novembri 2017. Mesiac po Kenzovom narodení sa Hart priznala, že podvádzala Eniko, keď bola tehotná. Ich dcéra Kaori Mai sa narodila v septembri 2020.

Kevin sa vo svojom standupe zmienil o tom, že so svojím otcom má ťažké vzťahy. Jeho otec Henry Witherspoon bol dlhé roky závislý od kokaínu, čo zaťažovalo ich vzťah aj Kevinovo detstvo. Jeho otec bol počas detstva vo väzení a z väzenia. Kevin vyvinul svoj zmysel pre humor ako mechanizmus zvládania, aby odradil svoju rodinu od pokusov a trápení ich závislého otca. Pri čine hovorí s láskou o svojej matke, ale bohužiaľ v roku 2006 zomrela na rakovinu.

V apríli 2013 Hart neuspel v skúške triezvosti v teréne po tom, čo jeho auto takmer narazilo do cisterny na diaľnici v Los Angeles. Bol zaúčtovaný za priestupok DUI. V auguste toho istého roku bol odsúdený na tri roky podmienečne.

V auguste 2019 bol Kevin účastníkom autovraku, ktorý ho zranil vážne. Kevin bol spolujazdcom, keď kamarát viedol Plymouth Barracuda z roku 1970 z cesty v Malibu do priekopy.

Nehnuteľnosť : V roku 2012 Kevin minul 1,99 milióna dolárov na dom v Tarzane v Kalifornii. V polovici roku 2019 predal tento dom za 2,75 milióna dolárov. Dnes je Kevinovým hlavným sídlom veľké sídlo v uzavretej komunite v Calabasas v Kalifornii. 26-árový pozemok nezastavaných pozemkov kúpil v roku 2015 za 1,35 milióna dolárov. V priebehu nasledujúcich dvoch rokov plánoval a čakal na súhlas s výstavbou domu na pozemku. Nakoniec získal súhlas v apríli 2017 a utratil 5 miliónov dolárov za absolútne ohromujúcu zmes. Primárny dom v budove má rozlohu 9 600 metrov štvorcových v štýle španielskej vily.

Kevin Hart Čistá hodnota

Kevin Hart

Čistá hodnota: 200 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 6. júla 1979 (41 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,63 m
Povolanie: Herec, komik, scenárista, televízny producent, filmový producent
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia