Čistá hodnota Kat Dennings

Koľko stojí Kat Dennings?

Čistá hodnota Kat Dennings: 25 miliónov dolárov

Čisté imanie a plat Kat Dennings: Kat Dennings je americká herečka, ktorá má čistú hodnotu 25 miliónov dolárov. Možno je známa najmä vďaka úlohe v sitkome CBS „2 Broke Girls“, ktorý prebiehal šesť sezón od roku 2011 do roku 2017. Licenčné poplatky za syndikát z tejto šou sú zďaleka najväčším zdrojom príjmu Kat počas jej doterajšej kariéry.

Kat Dennings sa narodila ako Katherine Litwack v Bryn Mawr, PA v júni 1986. Ako najmladšia z piatich detí bola Kat Dennings domáca a maturovala vo veku 14 rokov. Potom sa s rodinou presťahovala do Los Angeles, CA kariéru v herectve na plný úväzok. Rodičia si spočiatku nemysleli, že jej sen byť herečkou je dobrý nápad. V reklamách začala pracovať ako 10-ročná. V roku 2000 sa objavila v epizóde filmu Sex v meste. Účinkovala v populárnych televíznych šou bez stopy, CSI, CSI: NY a ER. Dennings bol tiež vo filmoch The 40 Year-Old Virgin, Big Momma's House 2, The House Bunny a Thor.

Syndication licenčné poplatky : 2 Broke Girls prebiehali od roku 2011 do roku 2017. Počas jej trvania šou vyprodukovala 138 epizód počas šiestich sezón. V júni 2012 bola séria prvýkrát predaná do publikácie za rekordný poplatok 1,7 milióna dolárov za epizódu. TBS získala práva po tom, čo predstihla niekoľko ďalších sietí. Predchádzajúci záznam za epizódu bol 1,5 milióna dolárov, ktoré spoločnosť Modern Family získala v roku 2010 z USA. V čase, keď 2 Broke Girls skončili, bolo odvysielaných 138 epizód. Pri cene 1,7 milióna dolárov za epizódu spoločnosť TBS rozdelila viac ako 235,6 milióna dolárov za práva na prvé vydanie publikácie. Tieto práva sa obnovia zhruba po desiatich rokoch. Ako hviezdy šou Beth a Kat Denningsové zarobili 150 000 dolárov za epizódu za kus. To je v priebehu série okolo 20 miliónov dolárov. Taktiež majú malý počet akciových bodov na výstave, čo ich každý oprávňuje k percentám zo zisku syndikátu z prehliadky. Počas celej doby trvania syndikovaného predstavenia Kat a Beth každý zarobí okolo 50 miliónov dolárov na autorských honorároch zo série. Spolutvorkyňa výstavy, Whitney Cummings, pravdepodobne zarobí zhruba rovnakú sumu.

Osobný život : Dennings bol romanticky spájaný s jej predstaviteľom Thora Tomom Hiddlestonom, ako aj s bývalým predstaviteľom 2 Broke Girls Nickom Zanom. So spevákom Joshom Grobanom randila v rokoch 2014 až 2016. Kat je tiež vášnivou videoblogerkou, ktorá zverejňovala videá na YouTube. Za svoj dobrý vzhľad bola vymenovaná do mnohých zoznamov, vrátane People's 24 Beauties at 25 a Maxim's Hot 100 List of Most Beautiful Women.

Čistá hodnota Kat Dennings

Kat Dennings

Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 13. júna 1986 (34 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,64 m
Povolanie: Herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia