Julia Louis-Dreyfus Čistá hodnota

Koľko stojí Julia Louis-Dreyfus Worth?

Julia Louis-Dreyfus Čistá hodnota: 250 miliónov dolárov

Plat Julie Louis-Dreyfusa

500 dolárov na epizódu

Julia Louis-Dreyfus čistá hodnota a plat : Julia Louis-Dreyfus je americká herečka, ktorá má čistú hodnotu 250 miliónov dolárov. Julia Louis-Dreyfus je pravdepodobne najslávnejšia vďaka úlohe Elaine Benesovej v dlhoročnom televíznom sitcome „Seinfeld“. Rolu Elaine hrala v Seinfelde deväť sezón medzi rokmi 1989 a 1998.

Skorý život: Julia Scarlett Elizabeth Louis-Dreyfus, narodená 13. januára 1961 v New Yorku, je najstaršou dcérou miliardárskeho finančníka Gerard Louis-Dreyfus . Gerard je francúzsky pôvodný predseda skupiny Louis-Dreyfus. Má hodnotu 4 miliárd dolárov. Juliin prapradedo, Léopold Louis-Dreyfus, založil skupinu Louis-Dreyfus Group, medzinárodný komoditný a prepravný konglomerát, v roku 1851. Juliini rodičia sa rozviedli, keď ňou bola. Jej matka sa znovu vydala za L. Thompsona Bowlesa, dekana lekárskej fakulty Georga Washingtona, a keď mala Julia štyri roky, presťahovala ju do Washingtonu. Julia prežila svoje detstvo pohybom medzi rôznymi štátmi a krajinami, vrátane Kolumbie a Tuniska, v súvislosti s prácou svojho nevlastného otca v projekte HOPE. V roku 1979 absolvovala školu Holton-Arms School v Bethesde v štáte Maryland.

Skorá kariéra: Navštevovala Northwestern University, ale pred absolvovaním štúdia skončila, aby sa mohla venovať hereckej kariére. V rámci komediálneho tréningu sa predstavila v chicagskej improvizačnej skupine The Second City. Vo veku 21 rokov získala miesto v obsadení účinkujúcich Sobotňajšej noci naživo po tom, čo ich objavili počas účinkovania v spoločnosti The Practical Theatre Company na ich zlatom jubileu 50. výročia. V tom čase bol Louis-Dreyfus najmladšou hereckou členkou v histórii šou. V šou zostala v rokoch 1982 - 1985. V treťom a poslednom ročníku SNL sa stretla s Larrym Davidom (ktorý by neskôr spoluvytvoril film „Seinfeld“) počas jeho jediného ročníka v šou. Po odchode z predstavenia sa objavila v niekoľkých významných filmoch, napríklad v snímke Hannah a jej sestry z roku 1986 od Woodyho Allena. Po boku Chevy Chase sa objavila na Vianočných prázdninách v roku 1989. Julia sa objavila aj v niekoľkých televíznych pilotoch, ktorí to nikdy nezvládli.

Seinfeld: Louis-Dreyfus sa stala domácim menom na začiatku 90. rokov, keď sa začala objavovať v seriáli NBC „Seinfeld“ ako Elaine Benes. Objavovala sa takmer v každej jednej epizóde, mínus tri, deväť sezón. V pilotke sa neobjavila, pretože jej postava pôvodne nemala byť v šou. Až potom, čo pilot NBC pocítil, že je Seinfeld príliš zameraný na mužov, požiadal Larry David a Jerry Seinfeld, aby napísali rolu pre ženu. Louis-Dreyfus sa stretol s veľkým ohlasom u kritikov za jej výkon. Pravidelne vyhrávala a bola nominovaná na prestížne ceny. V roku 1996 získala cenu Emmy za vynikajúcu herečku vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli, keď bola nominovaná sedemkrát. 14. mája 1998 sa vysielalo Seinfeldovo finále série, ktoré patrilo k najsledovanejším televíznym udalostiam v histórii.

Imeh Akpanudosen / Getty Images

Imeh Akpanudosen / Getty Images

Život po Seinfelde: V rokoch po „Seinfelde“ zažila Julia to, čo médiá prezývali „Seinfeldova kliatba“ - zrušenie pilotov a krátke televízne programy. Seinfeldova kliatba bola všeobecnou špekuláciou, že žiadny z bývalých hercov Seinfeldu už nikdy nemôže dosiahnuť túto úroveň úspechu. Tento fenomén odmietla ako smiešny, rovnako ako Larry David. V roku 2005 Julia konečne našla krátkodobý úspech ako hosťujúca hosťujúca postava v projekte „Arrested Development“.

Louis-Dreyfus sa začala hľadať v roku 2005, keď bola uvedená do nového sitcomu CBS s názvom The New Adventures of Old Christine. Bol víťazom hodnotení a Louis-Dreyfus za svoj výkon spolu s niekoľkými ďalšími nomináciami získal ďalšiu cenu Emmy. Šou bola zrušená po piatich sezónach, v máji 2010.

Ďalej Julia hrala viceprezidentku Selinu Meyerovú v komédii Veep, ktorá sa vysielala v rokoch 2012 až 2019. Šou bola mimoriadne úspešná a bola jednou z najpopulárnejších a najuznávanejších komédií HBO. Louis-Dreyfus získal šesť po sebe nasledujúcich cien Emmy za stvárnenie viceprezidenta. V roku 2020 bolo oznámené, že Julia podpísala dohodu s Apple TV +. V rámci svojej zmluvy bude vyvíjať nový obsah a projekty pre Apple TV, ako aj pracovať ako výkonná producentka a herečka.

Je Julia Louis-Dreyfus miliardárka?

Technicky v tejto presnej chvíli Julia nie je miliardárka. Okrem toho, keď nakoniec dostane dedičstvo z otcovho majetku, bude si musieť rozdeliť peniaze s niekoľkými súrodencami a nevlastnou matkou. V kombinácii s jej súčasným čistým imaním, budúcimi autorskými honorármi a nehnuteľnosťami je veľmi pravdepodobné, že Julia bude mať v určitom období svojho života hodnotu viac ako 1 miliarda dolárov. Možno nie uvádzané 3 miliardy dolárov, ale dosť na to, aby poskytli Larrymu Davidovi a Jerrymu Seinfeldovi doslova úder za ich peniaze. Keď sa Rolling Stone Magazine pýtal na budúce dedičstvo po Julii, poprela správy o svojom 10-cifernom čistom imaní, ale pripustila, že podnikanie jej otca malo skutočne miliardové hodnoty.

Gerard Louis-Dreyfus zomrel 16. septembra 2016 vo veku 84 rokov. Počas svojho života bol dvakrát ženatý. Jeho prvé manželstvo s Juliinou matkou Judith LeFever Bowlesovou trvalo od roku 1959 do roku 1962. Za manželku Phyllis Blakenship sa oženil v roku 1965. Mali dve dcéry.

Osobný život: Julia Louis-Dreyfus je vydatá za komika Brada Halla od roku 1987. Zoznámili sa počas štúdia na Northwestern University a dnes majú spolu dve deti. V septembri 2017 bola Louis-Dreyfusovi diagnostikovaná rakovina prsníka. Diagnózu dostala iba jeden deň po tom, čo získala cenu Emmy za úlohu vo filme „Veep“, a oznámila ju prostredníctvom Twitteru. V októbri 2018 počas vystúpenia na relácii „Jimmy Kimmel Live!“ oznámila, že nemá rakovinu. Pokiaľ ide o jej politické presvedčenie, podporila prezidentské kampane Al Gora, Baracka Obamu v obidvoch prípadoch a Hillary Clintonovej.

Rich Polk / Getty Images

Seinfeld Plat: Za prvých niekoľko sezón filmu „Seinfeld“ podporovali členovia hereckej zostavy Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards a Jason Alexander nominálnu sumu peňazí za prácu na výstave. Pred sezónou 5 v roku 1993 úspešne vyjednali zvýšenie, pričom každý z nich zarobil 150 000 dolárov za epizódu, čo je zhruba 3,8 milióna dolárov za sezónu. V máji 1997 sa členovia podpornej zostavy usilovali o masívne zvýšenie, dúfajúc v milión dolárov za epizódu. Sieť kontrovala sumou 200 000 dolárov, potom 400 000 dolárov. Nakoniec dostali za poslednú sezónu šou 600 000 dolárov za epizódu, ktorá sa vyšplhala na zhruba 15 miliónov dolárov za kus. To je rovnaké ako dnes zarobiť okolo 24 miliónov dolárov. Celkovo pred infláciou členovia podporného obsadenia zarobili spoločnosti „Seinfeld“ základný plat približne 45 miliónov dolárov.

Príjmy zo syndikácie Seinfeld: Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, Julia, Michael a Jason nezarábajú významné peniaze z transakcií syndikovania spoločnosti „Seinfeld“, ktoré v čase písania tohto článku dosiahli takmer 4 miliardy dolárov. Aby bolo možné zarobiť peniaze z predaja publikácií, je potrebné mať v relácii percentuálne podiely vlastníctva kapitálu. Vedľajšie obsadenie v šou nikdy nezískalo backendové body. Dostávajú honoráre od začiatku vysielania šou, ale tieto platby sa rovnajú nanajvýš stotisícom ročne, nie miliónom, ako mnohí predpokladajú. Naopak, Larry David a Jerry Seinfeld len v roku 1998 zarobili 250 miliónov dolárov z predaja publikácií. Aj o celé desaťročie neskôr Larry a Jerry zarábali najmenej 50 miliónov dolárov ročne z distribučných bodov. Aj keď im boli v roku 1997 zamietnuté backendové body, dokázali vyjednať body zdieľania zisku z predaja DVD, čo malo za následok mierny neočakávaný návrat, keď si ľudia kúpili DVD.

Plat Veep: Za posledné sezóny filmu „Veep“ bola Julii vyplatená suma 500 000 dolárov za epizódu. Za dohody o schválení a ďalšie zdroje príjmu zarobila v posledných rokoch zhruba 8 miliónov dolárov ročne, čo je dosť na to, aby sa stala jednou z piatich najlepšie platených televíznych herečiek na svete.

Julia Louis-Dreyfus Čistá hodnota

Julia Louis-Dreyfus

Čistá hodnota: 250 miliónov dolárov
Plat: 500 dolárov na epizódu
Dátum narodenia: 13. januára 1961 (60 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,6 m
Povolanie: Komik, herec, televízny producent, herec hlasu
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Julia Louis-Dreyfus Príjmy

  • The New Adventures of Old Christine 225 000 dolárov / epizóda
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia