Jonathan Antoine Čistá hodnota

Koľko stojí Jonathan Antoine Worth?

Čistá hodnota Jonathana Antoina: 4 milióny dolárov

Čisté imanie Jonathana Antoina: Jonathan Antoine je anglický spevák, ktorý má čistú hodnotu 4 milióny dolárov. Je pravdepodobne známy tým, že sa predstavil v britskom seriáli Got Talent ako polovica klasického dua Jonathan a Charlotte.

Jonathan Antoine sa narodil v Essexe v Anglicku vo Veľkej Británii v januári 1995. Medzi jeho hudobné štýly patrí klasické, operné, súčasné pre dospelých a hudobné divadlo a je klasicky trénovaným tenoristom. Jonathan Antoine vydal debutovú štúdiovku Together v roku 2012 spolu s Charlotte Jaconelli. Album sa dostalo na 5. miesto vo Veľkej Británii a na americkom rebríčku Heatseekers a # v Írsku. Jonathon a Charlotte vydali v roku 2013 album Perhaps Love, ktorý sa dostal na 5. miesto vo Veľkej Británii, 8. miesto v Írsku a # 9 v americkom klasickom rebríčku. V roku 2014 vydal album Tenore, ktoré sa dostalo na prvé miesto v britských klasických hitparádach, rovnako ako jeho album Believe v roku 2016 (London Studio Symphony a James Shearman).

Jonathan Antoine Čistá hodnota
Čistá hodnota: 4 milióny dolárov
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia