Čistá hodnota Jonah Hill

Koľko stojí Jonah Hill Worth?

Čistá hodnota Jonah Hill: 50 miliónov dolárov

Čistá hodnota platu a zárobky za kariéru Jonah Hill: Jonah Hill je americký herec, producent, spisovateľ a komik, ktorý má čistú hodnotu 50 miliónov dolárov. Jonah je pravdepodobne najslávnejší pre svoje asociácie s komediálnymi hercami Sethom Rogenom, Michaelom Cerom a Jamesom Francom.

Skorý život: Jonah Hill Feldstein sa narodil 20. decembra 1983 v Los Angeles v Kalifornii. Jeho matka Sharon Lyn je návrhárkou kostýmov a jeho otec Richard Feldstein účtovníkom zábavného priemyslu, ktorý pracoval s kapelami ako Guns N 'Roses. Jeho mladšou sestrou je herečka Beanie Feldstein a ich brat Jordan náhle zomrel vo veku 40 rokov na pľúcnu embóliu. Hill vyrástol v dobre situovanej štvrti Cheviot Hills a naďalej tam býva. Vyštudoval strednú školu na Crossroads School v Santa Monice, navštevoval niekoľko vysokých škôl a pristál v New Yorku. Počas vysokej školy začal písať svoje vlastné divadelné hry a hrať ich v East Village.

Kariéra: Hill začal účinkovať s malými divadelnými skupinami po celom New Yorku. Nakoniec sa skamarátil s dvoma z Dustin Hoffman deti, ktoré potom spomenuli Jonášove vlohy na svojho otca. Hoffman pomohol Hillovi nabiť jeho prvú rolu, súčasť jeho filmu „I Heart Huckabees“. Čoskoro nasledovali rôzne ďalšie filmové úlohy, vrátane prvého filmu Judda Apatowa, ktorý kedy režíroval, „40-ročná panna“. Hill získal väčšiu rolu v ďalšom filme Apatowa, 2007 „Knocked Up“.

Hillov veľký zlom nastal v komédii „Superbad“ z roku 2007, keď hral hlavnú rolu po boku Michaela Ceru. Film odštartoval obe ich kariéry. Sobotňajšiu noc hostil naživo v roku 2008. Hral v treťom filme Apatowa „Funny People“, v ktorom si zahrali aj Adam Sandler a Seth Rogen. Hill pracoval ako pridružený producent spoločnosti Bruno, a Sacha barón Cohen mockumentary. V roku 2010 odmietol Jonah hlavnú rolu filmu The Hangover, aby spolupracoval s bratmi Duplassovými. Hill vytvoril pre Fox animovanú sériu Allen Gregory, ktorá však získala ohromne negatívne recenzie a bola 8. januára 2012 zrušená.

V roku 2011 získal Jonah uznanie kritiky za svoju vedľajšiu rolu Brad Pitt v bejzbalovej bioteme „Moneyball“. Bol dokonca nominovaný na Oscara za najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe za výkon v seriáli „Moneyball“, čo je prvý nominovaný na Oscara. V roku 2012 Hill hral vo filme '21 Jump Street 'po boku Channinga Tatuma. Film získal vynikajúce recenzie a bol kasovým trhákom. Ďalším jeho hitom bol film Quentina Tarantina „Django Unchained“ v roku 2012, ktorý bol nominovaný na množstvo prestížnych ocenení vrátane Oscarov, Zlatých glóbusov či BAFTAS.

V roku 2013 dostal Jonah kritickejšiu a populárnejšiu pochvalu za úlohu Donnie Azoffa v trháku 2012 „Martin z Scorsese / Leonardo DiCaprio“ „Vlk z Wall Street“. Získal druhú nomináciu na Oscara a za svoj výkon získal filmovú cenu MTV. Hill v rozhovore pre Howarda Sterna uviedol, že za svoju úlohu vo filme zarobil iba 60 000 dolárov, pretože si vzal minimálnu mzdu SAG, ale povedal, že mu to nevadí, pretože by vo filme Scorsese urobil „čokoľvek na svete“.

Andrew Toth / Getty Image

V roku 2014 Hill vyjadril titul „Zelená lucerna“ v „Lego filme“ a zopakoval si svoju úlohu Mortona Schmidta v druhom filme „21 Jump Street“. V roku 2016 dostal Hill príležitosť hrať v komédii bratov Coenovcov „Zdravas Caesar!“ V tom istom roku účinkoval po boku Milesa Tellera vo filme „Vojnové psy“. Za túto úlohu bol nominovaný na Zlatý glóbus pre najlepšieho herca.

Ďalej sa Hill stretol so starými komediálnymi kamarátmi Sethom Rogenom, Michaelom Cera a Jamesom Francom v animovanej komédii „Sausage Party“. Hill hral po boku Emmy Stone v temnej komédii Netflix „Maniac“ v roku 2018. Aj v roku 2018 debutoval ako scenár s názvom „Mid90s“, ktorý kritici i diváci prijali pozitívne. Budúci rok vyjadril postavy v snímkach „Ako vycvičiť draka: Skrytý svet“ a „Lego film 2: Druhá časť“. V tom roku sa tiež objavil s Matthewom McConaugheym vo filme „Beach Bum“.

Jonah bol menovaný na najlepšie oblečený zoznam Vanity Fair v roku 2018. V roku 2019 sa údajne hovorilo o tom, že Hill bude hrať darebáka vo filme „The Batman“. Z projektu však nakoniec odišiel, keď nemohli prísť na vyjednávanie. V roku 2020 sa Hill objavil v reklame Coca Coly pre SuperBowl, ktorú režíroval Martin Scorsese. Dnes je Jonah Hill jedným z najrušnejších hercov v Hollywoode.

Nehnuteľnosť : V roku 2010 Jonah kúpil dom v Los Angeles za niečo menej ako 2 milióny dolárov. Tento dom predal v roku 2015 za 3,65 milióna dolárov. Približne v rovnakom čase ako predaj uskutočnil Jonah 9,2 milióna dolárov na podkroví v štvrti NoHo na Manhattane. V septembri 2019 Jonah minul 6,8 milióna dolárov na dom v Santa Monice v Kalifornii.

Osobný život: V júli 2011 Hill výrazne schudol. Objavil sa na udeľovaní cien ESPN Espy 2011 a diváci a novinári si to určite všimli. Údajne o chudnutí informoval konzultáciou s trénerom a odborníkom na výživu a radikálnou zmenou stravovania. Hill uviedol, že schudol, aby mal lepší záber na získanie vážnejších rolí.

V auguste 2018 boli Jonah Hill a Gianna Santos spoznaní spolu. Svoje zásnuby oznámili v auguste 2019. Hill je o svojom romantickom živote povestne utiahnutý, takže možno nikdy nebudeme vedieť, kedy a kde sa rozhodnú zviazať uzol.

Hill bol často zamieňaný za komika a priateľa Setha Rogena počas ranej fázy jeho kariéry, pretože títo dvaja majú podobný vzhľad. Táto nepresnosť ho prenasledovala až do jeho úlohy v roku 2010 v relácii „Dostaňte ho do gréčtiny“, ktorá nasledovala po filme „Superbad“ - väčšina ľudí mala dovtedy týchto dvoch priateľov rovno.

Čistá hodnota Jonah Hill

Jonah Hill

Čistá hodnota: 50 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 20. decembra 1983 (37 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,7 m
Povolanie: Herec, komik, filmový producent, scenárista, herec hlasu, spisovateľ
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia