JLo, Chainsmokers ignite XS; Santanas otvorené pre Warriors v Oaklande

Účinkujú Jennifer Lopez a Drew Taggart z The ChainsmokersJennifer Lopez a Drew Taggart z The Chainsmokers sa predvádzajú ako predvádzajú „Dinero“ v nočnom klube XS v piatok 1. júna 2018. (Danny Mahoney) Drew Taggart, Alex Rodriguez, Jennifer Lopez, Alex Pall a Russell Westbrook sú po piatkovom vystúpení JLo v klube The Chainsmokers v piatok 1. júna 2018 predstavení v nočnom klube XS. (Danny Mahoney) Jennifer Lopez a Drew Taggart z The Chainsmokers sa predvádzajú ako predvádzajú „Dinero“ v nočnom klube XS v piatok 1. júna 2018. (Danny Mahoney)

Jennifer Lopez vie, ako zdieľať Dinero.

JLo predviedla pieseň s týmto názvom, ktorý je jej novým singlom, s The Chainsmokers v XS Nightclub v piatok večer. Alex Rodriguez a Lopezov manažér Benny medina prihlásený do klubu so skupinou tanečníkov z Lopezovej show v divadle Zappos v Planet Hollywood.

Krátko po dotyku scény okolo klubu Lopez a The Chainsmokers ‘ Drew Taggart pustil do piesne, ktorá debutovala 21. mája počas televízneho vysielania Billboard Music Awards v MGM Grand Garden.Lopez, Rodriguez a ich sprievodný sprievod vyrazili do klubu na oslavu jedného z narodenín Lopezovho tanečníka.

A-Rod zverejnil klip k predstaveniu s titulkom Moje dievča to zabilo s Chainsmokers.

Hviezda Oklahoma City Thunder Russell Westbrook bol v klube aj so zbierkou priateľov. XS oslavuje tento víkend svoje deviate výročie.

Santanas otvorené pre bojovníkov

Charlie Santana a jeho manželka, Cindy Blackman Santana, sú v nedeľu späť v Oracle Aréne v Oaklande a zaspievajú národnú hymnu pred 2. zápasom finále NBA medzi Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers. Santana a jeho kapela, pričom Cindy odstreľuje na bicie, majú pobyt v House of Blues o Záliv Mandalay.

Santanas majú domov v Las Vegas, ale Carlos je pôvodom zo San Francisca a vášnivo podporuje tímy Bay Area. Títo dvaja hrali hymnu v každom z posledných troch finále v Oaklande. Hra 2 sa vysiela na ABC o 17:00. Nedeľa.

„Otočte pásik“

Bývalý šéfredaktor Vegas Seven Melinda Sheckells a reportér zábavy na voľnej nohe Mark Gray od tohto mesiaca spoluorganizujú na KXNT 840-AM novú životnú/zábavnú show s názvom Flip the Strip.

Sheckells je pre nový projekt k dispozícii po tom, čo Vegas Seven ukončilo činnosť v piatok. Majiteľ online časopisu Wendoh Media sa zameriava na svoje barové a reštauračné podniky a tiež na každoročný festival umenia a hudby Life is Beautiful v centre Las Vegas. Vegas Seven bol spustený ako týždenná tlačená publikácia s online komponentom 4. februára 2010.

Flip the Strip sa bude vysielať každú sobotu, začínajúc od polovice do konca júna, uviedol dnes Sheckells. Šou sa zameria na scénu zábavy a životného štýlu Vegas, pričom segmenty budú skúmať aj mestskú kultúru stravovania a športu.

Gray a Sheckells budú viesť rozhovory s predmetmi záujmu v celom meste a dokonca naplánujú tajomný segment hostí, v ktorom nebude identita hosťa odhalená až do konca segmentu (druh vibrácií typu What’s My Line). Tajomnému hosťovi sa pripomenie, že sa nemá odvolávať na seba v tretej osobe ...

Vysielací čas Flip the Strip sa ešte len určí, pravdepodobne popoludní, a dvojica dúfa, že podcastová verzia šou bude publikovaná na národnej úrovni.

A zábavné fakty o každom hostiteľovi: Sheckells držal sezónne lístky na jeden tím NHL: Anaheim Ducks, sezónu, v ktorej tím vyhral Stanley Cup v roku 2007. Počas svojho pôsobenia ako PR zástupca spoločnosti Kirvin Doak Communications, Gray predložil položky celebrít Časopis People z salónika Pussycat Dolls Lounge v Pure Nightclub o Caesars Palác, kde teraz stojí Omnia. Gray skončil ako spisovateľ časopisu… People.