Čistá hodnota Jimmyho Deana

Koľko stojí Jimmy Dean Worth?

Čistá hodnota Jimmyho Deana: 50 miliónov dolárov

Jimmy Dean Net Worth: Jimmy Dean bol americký country hudobný spevák, televízny moderátor, herec a podnikateľ, ktorý mal v čase svojej smrti v roku 2010 čistú hodnotu 50 miliónov dolárov. Jimmy Dean si svoju čistú hodnotu zaslúžil prostredníctvom filmov, svojej hudobnej kariéry a obchodné podniky. Zomrel 13. júna 2010. Zasadil sa o mainstreaming country hudby.

Jimmy Dean sa narodil 10. augusta 1928. Vyrastal z chudobnej rodiny na farme v Texase a Dean sa v detstve naučil hrať na gitare a ústnej harmonike. V 16 rokoch odišiel zo školy, aby slúžil u letectva. Po krátkom pôsobení v ňom nastúpil na profesionálnu dráhu zabávača a do povedomia hviezd sa dostal svojou piesňou Big Bad John, ktorá sa stala hitom číslo 1 v USA a Anglicku. Nasledovali ďalší tvorcovia hitparád a práve jeho rastúca hudobná kariéra priviedla Deana na malú obrazovku. Najprv sa stal headlinerom divočiny Texas Wildcats (1957 - 1959) a potom získal úlohy v snímkach Daniel Boone (1964 - 1970), ako aj v jeho vlastnej varietnej sérii The Jimmy Dean Show (1963 - 1966). Deanova herecká kariéra zahŕňala aj vedľajšiu úlohu záhadného miliardára Willarda Whyteho vo filme Jamesa Bonda Diamanty sú navždy so Seanom Connerym z roku 1971. Okrem toho je aj dnes známy svojím dlhým pôsobením ako hovorca spoločnosti Jimmy Dean Pure Pork Sausage, spoločnosti, ktorú založil a potom v roku 1984 predal spoločnosti Consolidated Foods.

Jimmy Dean žil blízko Richmondu vo Virgínii a zomrel prirodzenou smrťou vo veku 81 rokov. Po dosiahnutí celosvetovej slávy bol v roku 2010 nominovaný do siene slávy country hudby a formálne bol uvedený do života posmrtne.

Čistá hodnota Jimmyho Deana

Jimmy Dean

Čistá hodnota: 50 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 10. augusta 1928 - 13. júna 2010 (81 rokov)
Rod: Muž
Povolanie: Podnikateľ, spevák, podnikateľ, herec, moderátor
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia