Jennifer Garner Čistá hodnota

Koľko stojí Jennifer Garner Worth?

Čistá hodnota Jennifer Garner: 80 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Jennifer Garner: Jennifer Garner je americká herečka a filmová producentka, ktorá má čistú hodnotu 80 miliónov dolárov. Jennifer je tiež vysoko platenou podporovateľkou produktov pre značky ako Capital One a Neutrogena.

Skorý život: Jennifer Garner sa narodila 17. apríla 1972 v texaskom Houstone. Jej otec, William, bol chemický inžinier a jej matka bola žena v domácnosti, ktorá sa stala učiteľkou angličtiny na vysokej škole. Keď mala tri roky, Garner sa presťahovala s rodičmi a dvoma sestrami do Charlestonu v Západnej Virgínii. Vyrastala v konzervatívnej domácnosti a každú nedeľu navštevovala miestny metodistický kostol a Prázdninovú biblickú školu. Tínedžeri nesmeli nosiť make-up, maľovať si nechty, prepichovať si uši alebo farbiť vlasy.

Garner sa prihlásila na Denison University v Granville v Ohiu po ukončení štúdia na strednej škole Georgea Washingtona v roku 1990. Po troch rokoch zmenila smerovanie z chémie na divadlo a jesenný semester roku 1993 strávila štúdiom na Národnom divadelnom ústave vo Waterforde v štáte Connecticut. V roku 1994 ukončila štúdium divadelného umenia na bakalárskom odbore výtvarných umení. Herectvo sa presťahovala do New Yorku.

Kariéra: Po absolvovaní niekoľkých veľmi malých rolí v rôznych postgraduálnych seriáloch sa Garnerová presťahovala do Los Angles v roku 1997. Svoju prvú vedúcu úlohu v televíznom filme „Rose Hill“ získala a v celovečernom filme sa predstavila v dobovej dráme „Washington Square“. . “ Podieľala sa na filme Woodyho Allena „Deconstructing Harry“, ale väčšina jej výkonu bola prerušená od finálnej úpravy filmu. Garner bol obsadený do J.J. Abramova populárna vysokoškolská dráma Felicity v roku 1998, ktorá bola zatiaľ jej najvýznamnejšou rolou. Hrála menšie úlohy vo filmoch zvučných mien ako „Kamarát, kde mám auto?“ v roku 2000 a vo vojnovom epose z roku 2001 „Pearl Harbor“.

Rok 2001 sa ukázal ako prelomový v kariére Garnerovej, keď hrala ako Sydney Bristow v snímke ABC „Alias“. J J. Abrams, tvorca relácie, napísal túto časť na pamäti. Alias ​​sa vysielal päť sezón a Garnerov plat pomaly stúpal, až kým na konci série nedosahoval 150 000 dolárov za epizódu. Prehliadka bola úspešná medzi divákmi i kritikmi a Garner za svoj výkon získala množstvo nominácií a ocenení.

Počas práce na filme „Alias“ pokračovala prerušovane vo filme. Steven Spielberg, ktorý bol ohromený účinkovaním vo filme „Alias“, osobne volal, aby jej ponúkol malú rolu v seriáli „Chyť ma, ak môžeš“ z roku 2002. Jej prvá filmová rola bola po boku Bena Afflecka vo filme „Daredevil“ (2003). Prvú hlavnú rolu si zahrala v romantickej komédii „Going on 30“ (2013). Film získal celosvetovo 96 miliónov dolárov a Garner bol ocenený za jej bez námahy očarujúce stvárnenie hlavnej hrdinky Jenny. Po ročnej prestávke, keď sa album „Alias“ skončil, sa v roku 2007 vrátila do práce s hlavným hitom „Juno“, filmom Diabla Codyho a Jasona Reitmana. Jej práca ako Vanessy, ženy zúfalej túžiacej po adopcii dieťaťa, bola úplne efektívna a kriticky uznávaná.

Garner sa na scénu vrátila koncom roka 2007 a začiatkom roku 2008, hrala Roxanne a účinkovala s Kevinom Klineom v predstavení „Cyrano de Bergerac“ na Broadwayi, s ktorým sa stretla so žiarivými recenziami na jej výkony. Krátko nato sa stala hovorkyňou línie starostlivosti o pleť Neutrogena.

Jennifer Garner Čistá hodnota

(Foto: Alberto E. Rodriguez / Getty Images)

Garner pokračovala v romantických komédiách, vrátane filmu „Vynález klamstva“ z roku 2009, kde hrala oproti Rickymu Gervaisovi v jeho režijnom debute a opäť ocenila jej bezchybné komediálne načasovanie.

V dráme „Podivný život Timothyho Greena“ z roku 2012 stvárnil Garner po prvýkrát matku v hlavnej úlohe s Joelom Edgertonom. Tento film zaznamenal mierny peňažný úspech a stretol sa s rôznymi recenziami. Garnerová spolupracovala s Matthewom McConaugheym v dráme z roku 2013 v klube Dallas Buyer's Club, kde stvárnila úlohu lekára, ktorý v 80. rokoch liečil pacientov s texaským AIDS. Recenzenti i fanúšikovia ju opäť kriticky ocenili za citlivý a uštipačný výkon.

Garnerová pokračovala v zdokonaľovaní svojho hereckého remesla a počas 2010-tych rokov sa objavovala v hlavných rolách. Často ju oceňujú za schopnosť spojiť sa s publikom na emocionálnej a humornej úrovni. V auguste 2018 bola poctená hviezdou na hollywoodskom chodníku slávy. V roku 2019 bolo oznámené, že bude hrať v Yes Day, komédii Netflix v réžii Miguela Artetu.

Alias ​​plat : Koľko Jennifer Garner zarobila za album „Alias“? Za prvé sezóny zarobila 45 000 dolárov za epizódu, čo sa na celú 22 epizódovú sezónu vyšplhalo na zhruba 1 milión dolárov. Na konci celej šou bol Garnerov maximálny plat 150 000 dolárov za epizódu, čo je zhruba 3,3 milióna dolárov za sezónu.

Ostatné platy : Jenniferin plat za rok 2013 „13 bude 30“ bol 3 milióny dolárov.

Za film „Kráľovstvo“ z roku 2007 dostal Garner 7 miliónov dolárov. V tom istom roku sa objavila v snímke „Juno“, za ktorú prijala nominálny plat vopred výmenou za percento hrubého backendu filmu.

Kapitálové príjmy : Koľko dostáva Jennifer Garner za to, aby sa objavila v reklamách Capital One? Vysoko profilovaný herec ako Jennifer zvyčajne nezarobí mzdu za reklamu so značkou ako Capital One. Namiesto toho podpíše dlhodobú zmluvu, ktorá pokryje stanovený počet reklám ročne. Na základe známych porovnateľných herných kontraktov porovnateľného herca Garner pravdepodobne pracuje na základe päťročnej dohody o spolupráci s Mercedesom na 15 až 20 miliónov dolárov. To sú 3 - 4 milióny dolárov ročne, ak o tom chcete uvažovať týmto spôsobom. Peniaze sa však pravdepodobne vyplácajú vopred.

Aktivizmus: Garner je silným zástancom vzdelávania v ranom detstve. Je veľvyslankyňou a členkou správnej rady organizácie Save the Children, ktorá podporuje národnú gramotnosť a úsilie v ranom vzdelávaní. Často navštevuje rodiny zapojené do programu Počiatočné kroky k úspechu v škole, ktorý pomáha rodinám získať pomoc pri vzdelávaní v ranom detstve.

Aj keď Jennifer uviedla, že nie je príliš politickou osobou, darovala rôznym demokratickým politikom vrátane Wendy Davisovej. Garner tiež hostil dve finančné zbierky pre Baracka Obamu v roku 2008 a finančnú zbierku na podporu Hillary Clintonovej v roku 2016.

Garner hlasne podporuje zákony, ktoré chránia deti celebrít pred paparazzmi. V auguste 2013 vypovedala po boku Halle Berryovej na podporu návrhu zákona na ochranu detí pred obťažovaním fotografmi, ktorý prešiel a v súčasnosti je kalifornským zákonom.

Osobný život: Jennifer Garner sa vydala za herca Scotta Foleyho v rokoch 2000 - 2004. Zoznámili sa na scéne Felicity v roku 1998. Potom sa vydala za herca / produkt / režiséra Ben affleck , s ktorými sa zoznámila na scéne Pearl Harbor, v rokoch 2005 - 2015. Garner a Affleck, ktorí majú spolu tri deti, oznámili svoje rozchod 30. júna 2015. Ich rozvod bol ukončený v októbri 2018. Bolo oznámené, že nedošlo k žiadnemu predmanželská zmluva.

Ocenenia: V roku 2002 získala cenu Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli - Dráma pre Alias. Za rovnakú rolu získala v roku 2005 cenu Screen Actors Guild Award. Garner získal niekoľko ďalších ocenení a bol nominovaný na viac ako 50 vrátane troch ďalších Zlatých glóbusov a štyroch cien Primetime Emmy.

Nehnuteľnosť : V roku 2009 Jen a Ben utratili 17,55 milióna dolárov za dom v štvrti LA Pacific Palisades. Jennifer naďalej žila v tomto dome až do konca roku 2018. Potom, čo sa s deťmi odsťahovali, predali Ben a Jen v januári 2019 toto sídlo spevákovi Maroon 5 Adamovi Levineovi za 32 miliónov dolárov. V tom istom mesiaci Jennifer utratila 8 miliónov dolárov za nový domov v Los Angeles 'štvrť Brentwood Park. V apríli 2018 si Ben kúpil sídlo v tichomorskej palisáde za 19 miliónov dolárov.

Jennifer Garner Čistá hodnota

Jennifer Garner

Čistá hodnota: 80 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 17.04.1972 (48 rokov)
Rod: Žena
Výška: 5 ft 8 v (1,73 m)
Povolanie: Herec, televízny producent, filmový producent, hovorca, podnikateľ, hlasový herec, televízny režisér
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021

Príjmy Jennifer Garner

Kliknutím rozbalíte
  • Juno% backendu
  • Kráľovstvo 7 000 000 dolárov
  • 13 Ďalej 30 000 000 000 dolárov
  • Alias ​​150 000 dolárov / epizóda
  • Alias ​​45 000 dolárov / epizóda
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia