Jenna Marbles Čistá hodnota

Koľko stojí Jenna Marbles?

Jenna Marbles Čistá hodnota: 8 miliónov dolárov

Čistá hodnota Jenna Marbles: Jenna Marbles je americká osobnosť na YouTube, vlogerka a komička, ktorá má čistú hodnotu 8 miliónov dolárov. Narodila sa v Rochesteri v New Yorku a v súčasnosti žije v Los Angeles.

Skorý život: Jenna Nicole Mourey - dnes profesionálne známa ako Jenna Marbles - sa narodila 15. septembra 1986 v Rochesteri v New Yorku. Jej otec je úspešný chemik a má jedného staršieho brata.

Marbles navštevoval strednú školu v Brightone a promoval na Suffolkovej univerzite s titulom B.S. v psychológii. Potom získala magisterský titul v odbore športová psychológia a poradenstvo na Bostonskej univerzite.

Po ukončení štúdia žila v byte s 3 spálňami v Cambridge v štáte Massachusetts. Aby si mohla zarobiť na živobytie, pracovala ako barmanka, recepčná v soláriu a v nočných kluboch pracovala ako tanečnica.

Svoj kanál YouTube spustila v roku 2010. Prvé video, ktoré zverejnila, má názov „Charles Franklin Marbles je smutný smutný muž“. (Desaťročné video malo od marca 2020 2,1 milióna zhliadnutí.) V tom istom roku začala pracovať aj pre Barstool Sports. Jeden rok písala pre pobočku stránky zameranú na ženy, StoolLaLa, a zo spoločnosti odišla v roku 2011.

Úspech: Marbles si získala celonárodnú pozornosť v roku 2010, keď zverejnila video na YouTube s názvom „Ako presvedčiť ľudí, aby si mysleli, že vyzeráte dobre“. Video sa stalo hitom a za prvý týždeň získalo viac ako 5,3 milióna zhliadnutí. Potom bolo uvedené jej video 2011 „Ako sa vyhnúť rozhovorom s ľuďmi, s ktorými sa nechcete rozprávať“ New York Times a ABC News .

Okrem úspechu v službe YouTube hrala Marbles aj Evu v sezóne 2 epizódy Adam vs. Eva Epické rapové bitky histórie . Marbles sa tiež objavil v epizóde 9, sezóne 4 šou MTV, Smiešnosť , a ako sama sa objavila vo filme z roku 2015 Smoosh: Film .

Marbles získala za svoju prácu množstvo nominácií na ceny a v roku 2014 získala ocenenie Viral Superstar na Young Hollywood Awards. Získala tiež Streamy Award v kategórii YouTube Ensemble v roku 2017. V roku 2018 bola na súťaži Shorty Awards nominovaná na Tvorcu dekády.

Okrem svojich komediálnych a blogerských aktivít Marbles produkovala značku hračiek pre psov s názvom Kermie Worm & Mr. Marbles, inšpirovanú vlastnými psami. Tiež vytvorila a predala rad položiek s niekoľkými najpamätnejšími citátmi, ktoré boli na nich vyzdobené.

V roku 2015 predstavila Madame Tussauds voskovú figurínu Marbles, ktorá pózuje pre selfie, a stala sa tak vôbec prvou hviezdou sociálnych médií, ktorú si treba pamätať v newyorskom múzeu.

Marbles hostí týždenné odpočítavanie popu na hitoch SiriusXM Hits 1 s názvom „YouTube 15.“ Bola tiež výkonnou producentkou thrilleru / fantasy filmu z roku 2016 Maximálna jazda . Film je založený na James Patterson séria rovnomenných románov.

K septembru 2019 má kanál YouTube spoločnosti Marbles zhruba 30 miliónov predplatiteľov a približne 3,3 miliardy zhliadnutí videa. V čase tlače je to navyše 86. najviac prihlásený kanál na YouTube a 8. najobľúbenejší kanál prevádzkovaný ženou.

A od marca 2020 sú najsledovanejšími videami skupiny Marbles: „Ako presvedčiť ľudí, aby si mysleli, že vyzeráte dobre“ (69,5 milióna zhliadnutí), „Čo dievčatá robia v aute“ (37,9 milióna zhliadnutí) a „Ako sa vyhnúť rozhovorom s ľuďmi, s ktorými sa nechcete rozprávať“ (36,8 milióna zobrazení).

Jenna Marbles Čistá hodnota

(Foto: Joshua Blanchard / Getty Images)

Osobný život: Keď sa Marblesovo snaženie na YouTube začalo šíriť, jej vtedy nezamestnaná matka sa sťažovala, že hľadanie ich priezviska Mourey prostredníctvom Googlu prinieslo iba Marblesove videá a bola znepokojená tým, že jej obsah prekáža pri hľadaní práce. Práve v tomto okamihu sa Marbles rozhodla prijať pseudonym „Jenna Marbles“, ktorý pochádza z mena jej psa, pán Marbles.

Marbles je vo vzťahu s kolegom YouTuberom Julienom Solomitom od roku 2013. Dvojica produkuje týždenný podcast s názvom The Jenna Julien Podcast, predtým The Jenna and Julien Podcast, od roku 2014. Podcast, ktorý má v čase písania článku 922 000 predplatiteľov , rozoberá témy ako kultúra, šport, dospievanie, konšpiračné teórie. Niekedy majú hostí, napríklad hviezdu na YouTube Shane Dawson , aj na podcaste.

Marbles a Solomita žijú spolu a majú štyri psy: čivavu, pána Marbles a troch talianskych chrtov Kermit, Peach a Bunny. Pár si Bunnyho adoptoval prostredníctvom Greysave, neziskovej organizácie, ktorá sa zameriava špeciálne na chrty, v roku 2019.

Marbles je od roku 2015 vegán.

Nehnuteľnosť: Marbles sa stala prvou majiteľkou domu v máji 2018, keď si kúpila rezidenciu v Sherman Oaks v Kalifornii za 2,85 milióna dolárov. Dom s rozlohou 5 093 metrov štvorcových má päť spální a šesť kúpeľní a je situovaný na konci tichej slepej ulice. Na svojom kanáli YouTube zverejnila videoprehliadku nehnuteľnosti, kde žije so Solomitou. Video získalo za prvé dva týždne 3,2 milióna zhliadnutí.

Pred kúpou si prenajala dom v Santa Monice, ktorý mal v tom čase hodnotu 1,1 milióna dolárov, a potom sa v októbri 2014 presťahovala do údolia San Fernando, kde si prenajala ďalší dom.

Jenna Marbles Čistá hodnota

Jenna Marbles

Čistá hodnota: 8 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 15. septembra 1986 (34 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,65 m
Povolanie: Komik
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia