Čistá hodnota rady Jenna Board

Koľko stojí Jenna Dewan Worth?

Čistá hodnota Jenny Dewan: 30 miliónov dolárov

Jenna Dewan Čistá hodnota: Jenna Dewan je americká herečka, modelka, podnikateľka, producentka a tanečnica, ktorá má čistú hodnotu 30 miliónov dolárov. Možno je dnes najznámejšia pre svoj vzťah s hercom / producentom Channing Tatum . Jenna a Channing sa zosobášili v roku 2009 a rozchod oznámili v apríli 2018. Pár má spolu jedno dieťa, dcéru Everly. Pretože sa zosobášili počas mimoriadne úspešných rokov pre Channinga, predpokladá sa, že Jenna dostala rozvodové vyrovnanie v rozmedzí 20 - 30 miliónov dolárov vrátane nehnuteľností a nepretržitej manželskej podpory.

Jenna Dewan sa narodila 3. decembra 1980 v Hartforde v štáte Connecticut. Dewan vyštudovala strednú školu Grapevine v Texase, potom študovala na univerzite v južnej Kalifornii, kde bola členom Pi Beta Phi. Jenna začala svoju tanečnú kariéru s niekoľkými nahrávacími umelcami vrátane N'Sync, Ružová , Missy Elliott a ďalej Janet Jackson Pred zahájením svojej hereckej kariéry turné „Všetko pre vás“. Je všeobecne známa pre svoje úlohy vo filmoch „Tamara“ a prvom filme „Step Up“, kde sa prvýkrát stretla s Channingom. Účinkovala v televíznych seriáloch ako Melrose Place, Mladí a nepokojní, Piataci, Americký hororový príbeh: Azyl a ďalšie. S Tatumom a niekoľkými priateľmi vytvorila 33andOut Productions. 33andOut vytvoril niekoľko dokumentov o sociálnom svedomí. Je vášnivou obhajkyňou práv zvierat a vegánkou.

Nehnuteľnosť : V roku 2008 zaplatili Channing a Jenna 2,6 milióna dolárov za dom na úbočí kopca v LA Laurel Canyon. Vo februári 2018 zaplatili manželia Channingsovci za dom v kalifornskom Beverly Hills 6 miliónov dolárov. Už viac nevlastnia dom Laurel Canyon a po rozvode Jenna krátko pokračovala v bývaní v dome v Beverly Hills, ktorý dodnes vlastní Channing. Po odsťahovaní si Channing prenajal dom v údolí San Fernando v LA za 25 000 dolárov mesačne. Od tohto písania nie je jasné, či si pre seba kúpil nové primárne sídlo. V určitom okamihu sa Jenna presťahovala z domu BH do prenajatého domu na predmestí LA.

V marci 2021 Jenna zaplatila za dom v kalifornskom Encine 4,7 milióna dolárov.

Čistá hodnota rady Jenna Board

Jenna Board

Čistá hodnota: 30 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 3. decembra 1980 (40 rokov)
Rod: Žena
Výška: 5 ft 1 v (1,57 m)
Povolanie: Herec, tanečník, model, obchodník
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia