Jeff Dunham Čistá hodnota

Koľko stojí Jeff Dunham Worth?

Čistá hodnota Jeffa Dunhama: 140 miliónov dolárov

Čisté imanie a plat Jeffa Dunhama: Jeff Dunham je americký břichomluvec a komik, ktorý má čistú hodnotu 140 miliónov dolárov. Jeff Dunham je neustále jedným z najlepšie platených komikov na svete, kde sa pohybuje od 15 do 30 miliónov dolárov ročne. Dunham sa objavil v niekoľkých televíznych šou, napríklad „Neskorá šou s Davidom Lettermanom“, „Comedy Central Presents“, „The Tonight Show“ či „Sonny With a Chance“. Dunham je neustále jedným z najlepšie zarábajúcich standupov v Severnej Amerike. Dunham do značnej miery oživil umenie ventriloquizmu. Od propagácie umeleckej formy urobil viac ako ktokoľvek iný od čias Edgara Bergena.

Skorý život: Jeff Dunham sa narodil v Dallase v Texase 18. apríla 1962. Ako trojmesačného ho adoptovali Howard a Joyce Dunham. Bol vychovaný v zbožne presbyteriánskom dome. S ventriloquizmom začal experimentovať v roku 1970, keď mal osem rokov a na Vianoce dostal figurínu Mortimera Snerda. Na druhý deň Dunham skontroloval z knižnice príručku o Ventriloquism a zvyšok je história. V čase, keď bol vo štvrtej triede, chcel byť Dunham nielen profesionálnym břichomluvecom, ale chcel byť aj najlepším v histórii. Cvičil pred zrkadlom celé hodiny, študoval rutiny ventriloquistu Edgara Bergana a nalial na to návod, ako na túto tému nahrávať.

V šiestej triede sa Dunham začal zúčastňovať na každoročnom medzinárodnom zjazde břichomluvcov vo Fort Mitchell v štáte Kentucky s názvom Vent Haven CONVENTion. Od tej doby Dunham zmeškal iba jeden CONVENTION, a to v roku 1977. Dunham začal vystupovať pred publikom ako tínedžer v škole, kostole a pri svojej práci v zábavnom parku Six Flags.V televízii debutoval v roku 1976. Dunham ešte na strednej škole robil reklamu pre autosalóny v Dallase. Vysokoškolské štúdium ukončil v roku 1980 a zvolili ho za najpravdepodobnejšieho úspechu. Dal si za cieľ do 10 rokov rezervovať vystúpenie na „The Tonight Show Starring Johnny Carson“.

Dunham sa prihlásil na Baylor University, aby študoval komunikáciu. Zároveň cez víkendy lietal po krajine a robil 100 súkromných predstavení ročne. Počas juniorského štúdia na vysokej škole v rokoch 1983-84 zarábal 70 000 dolárov ročne.

Kariéra: V roku 1985 sa zúčastnil na estrádnej šou Broadway, na ktorej sa zúčastnili Mickey Rooney a Ann Miller. Táto šou sa pre mladého komika ukázala ako veľký zlom. Koncom 80. rokov sa presťahoval do Los Angeles. V roku 1988 sa predstavil v relácii The Tonight Show s Johnnym Carsonom, čím dosiahol celoživotný cieľ. Počas 90. rokov bol Jeff mierne úspešným cestujúcim komikom. Práve jeho špeciál Comedy Central z roku 2003 urobil z Jeffa superhviezdu. Ďalej sa predstavil v televíznych šou ako Blue Collar TV, Good Morning America, Hollywood Squares a ďalších, vrátane vlastných hodinových špeciálov, Jeff Dunham: Arguing With Myself, (2006) Jeff Dunham: Spark of Insanity (2007) a Veľmi špeciálny vianočný špeciál Jeffa Dunhama (2008). Jeho vianočný špeciál priniesol najvyššie hodnotenie v histórii Comedy Central.

V roku 2009 uzavrel Dunham dohodu s Comedy Central, ktorá mu dala šancu odvysielať jeho štvrtý špeciál, absolvovať prehliadku šesťdesiatich miest, získať partnerstvo v oblasti spotrebných výrobkov a objednať televízny seriál „Jeff Dunham Show“ (ktorý mal premiéru). 22. októbra 2009), ako aj DVD. Aj napriek tomu, že mala najsledovanejšia premiéra v histórii Comedy Central a pôvodne vyššie priemerné hodnotenie v tejto sieti, bola šou „The Jeff Dunham“ zrušená už po jednej sezóne kvôli zlým recenziám, nízkemu hodnoteniu a vyšším nákladom na produkciu ako iné. Prehliadky Comedy Central.

Jeho štvrtý špeciál „Jeff Dunham: Controlled Chaos“ mal premiéru na Comedy Central 25. septembra 2011. Jeho piaty špeciál „Minding the Monsters“ mal premiéru 7. októbra 2012. „Animovaný film Achmed Saved America“ mal premiéru v r. Marca 2014 o CMT. Jeho šiesty špeciál „All Over the Map“ mal premiéru 16. novembra 2014 v Comedy Central. Pri svojom siedmom špeciáli „Unhinged in Hollywood“ sa Dunham presunul z Comedy Central do NBC. Premiéru mala 17. septembra 2015.

Medzi postavy Dunhama patria Achmed the Dead Terrorist, Walter, Peanut, Jose Jalapeno na tyči, Bubba J, Sweet Daddy Dee, superhrdina Melvin, Malý Jeff, Achmed Junior, Diane a Seamus.

Dunham napísal dve knihy. Film „Drahý Walter“ vyšiel v roku 2003 a bol napísaný spolu s Walterom Cummingsom. V roku 2010 vyšla jeho autobiografia All By My Selves: Walter, Peanut, Achmed and Me.

Osobný život: Dunham sa so svojou prvou manželkou Paige Brown zoznámil v komediálnom kútiku vo West Palm Beach v roku 1992. Vzali sa v roku 1994 a on si adoptoval jeden a polročnú dcéru Paige Bree. Ďalej mali dve dcéry Ashlyn (1995) a Kenna (1997). Dunham bol neustále na cestách a to zaťažovalo ich manželstvo. V novembri 2008 podal žiadosť o rozvod.

V polovici roku 2009 sa Dunham začal stretávať s Audrey Murdickovou, výživovou poradkyňou, osobnou trénerkou a pretekárkou v kulturistike. Zasnúbili sa na Štedrý deň 2011 a vzali sa 12. októbra 2012. V októbri 2015 porodila ich dvojčatá synov Jamesa Jeffreyho a Jacka Stevena.

Hlavné body platu : V roku 2011 zarobil 20 miliónov dolárov. V roku 2012 priniesol 22 miliónov dolárov. V roku 2013 zarobil 19 miliónov dolárov. V období od júna 2017 do júna 2018 zarobil Jeff 17 miliónov dolárov. Predal viac ako 10 miliónov DVD a z predaja tovaru zarobil desiatky miliónov dolárov.

Nehnuteľnosť: Dunham predal svoj dom v stredomorskom štýle Encino v Kalifornii za 4,1 milióna dolárov v decembri 2017. Dom má päť spální, šesť a pol kúpeľne a má rozlohu 6 522 metrov štvorcových. Pôvodne ho uviedol na trh v roku 2015 za 5,199 milióna dolárov. Dom kúpil v roku 2009 za 4,25 milióna dolárov.

Dunham v roku 2017 predal aj dom s výhľadom na pláž Del Mar v Kalifornii. Trojpodlažný dom v stredomorskom štýle s rozlohou 6423 štvorcových stôp, ktorý bol postavený v roku 2007, má päť spální, šesť kúpeľní a dve polovičné kúpeľne. Majetok zaradil na zoznam v roku 2011 za 8,75 milióna dolárov. Nakoniec sa predal v roku 2017 za 5,5 milióna dolárov.

Jeff Dunham Čistá hodnota

Jeff Dunham

Čistá hodnota: 140 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 18. apríla 1962 (58 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,83 m
Povolanie: Herec, scenárista, filmový producent, ventriloquist, komik, herec hlasu, televízny producent
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia