Jabbawockeez oslavuje 10 rokov v Las Vegas

Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blv ...Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií) Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií) Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií) Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií) Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií) Obsadený člen skupiny Jabbawockeez skúša v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií) Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií) Obsadení členovia skupiny Jabbawockeez skúšajú v hotelovom kasíne MGM Grand na adrese 3799 Las Vegas Blvd. S. v nedeľu 1. novembra 2015. (Fotografický súbor denníka recenzií)

Ttubola jediná vec, za ktorou boli ochotní tancovať.

Ich masky.

Jeff Phi Nguyen to rozoberá.Tanečníci boli dlho záložnými tanečníkmi a zaobchádzalo sa s nimi určitým spôsobom, hovorí muž, ktorý si zarábal na živobytie viac ako desať rokov a teraz rozbíja pohyby, ktoré ostatní môžu poprsie skúšať napodobniť. Keď počujem „záložný tanečník“, doslova počujem: „Zálohujte sa, tanečník.“ Trochu sme si spomenuli na: „Tanečníci sú tiež umelci.“ My sú šou.

čo je tamra sudca čistá hodnota

Vstúpte do Jabbawockeez.

Nguyen, člen maskovanej tanečnej skupiny ovplyvnenej hip-hopom od roku 2004, vyjadruje mentalitu, vďaka ktorej sú Jabbawockeez nepravdepodobné hviezdy-prinajmenšom nepravdepodobné v čase, keď sa vytvorili v San Diegu pred 17 rokmi, dávno predtým, ako vyhrali prvý sezóna súťažných seriálov reality-TV America's Best Dance Crew v roku 2008, ktoré vyskočili, zamkli a precvičili svoje telá do hlavného prúdu, po ktorom nasledovala ich vlastná show vo Vegas.

Napriek tomu tu Jabbawockeez oslavujú 10 rokov v meste s novou produkciou Timeless, ktorá sa otvára v piatok na MGM Grand.

Vegas sen

Cesta Jabbawockeez do Vegas je príbehom triumfu, ktorý má tragédiu: Pôvodný cieľ mal bývalý Jabbawockee Gary Gee Kendall, ktorý zomrel v roku 2007 po boji so zápalom pľúc a meningitídou.

Bol ako starší v našej skupine, hovorí Rynan Kid Rainen Paguio. Bol to on, kto mal vždy veľa veľkých snov a jeden z veľkých snov, ktorý povedal, bol: „Mohli by sme mať vlastnú show vo Vegas. Mohli by sme inšpirovať svet. ‘V tej dobe, keď sme boli mladší, sme si mysleli, že je to priveľké:‚ Si blázon, Gary. ‘

Keď zomrel, našou hlavnou vecou bolo: „Urobíme pre Garyho všetko, čo bude v našich silách, len ho zastupujme,“ pokračuje. Keď sme vyhrali show v „Najlepšej tanečnej skupine Ameriky“, veľa vecí sa k nám dostalo, od turné, televíznych relácií a všetkého možného. Ukážka v Las Vegas bola jednou z vecí, ktoré do nás spadali. kolo. Keď to na nás prišlo, povedali sme si: „To nemôžeme poprieť. Toto bol sen, ktorý chcel Gary, aby sme urobili. ‘

Tento sen sa splnil v roku 2010, keď Jabbawockeez - ktorí sú pomenovaní podľa básne Lewisa Carrolla Jabberwocky - debutoval v Monte Carle, neskôr sa v roku 2013 presťahoval do Luxoru a dva roky na to potom do Grand MGM.

Spustenie show Vegas nebolo jednoduchšie ako zvládnutie skupinovej choreografie ohýbajúcej končatiny.

Fyzické nároky boli skutočné: V televízii by Jabbawockeez šiel tvrdo počas minútových rutín, ktoré boli pri turné rozšírené na 15 a 30 minútové série. Ale pre Vegas museli dať dohromady 90-minútové predstavenie v čase, keď nemali sériu stand-in tanečníkov, ktorí by sa im podriadili, ako to robia teraz.

Robili sme každú jednu show, päť dní v týždni, spomína si Paguio, chlapci sú zranení a vy stále idete na pódium. Robili sme to asi dobré dva roky.

Jabbawockeez našli spôsob, ako to urobiť, aby všetko fungovalo, aj keď ich úspech v tomto meste nebol takmer žiadny.

Nová šou, nové výzvy

Zoberme si zábavu v Las Vegas v roku 2010.

Existovali veľké hudobné pobyty, ale tie boli riadené veteránmi, ako napríklad Celine Dion a Elton John, so staršími základňami fanúšikov. Súčasnejšie hviezdy ako Lady Gaga a Bruno Mars sem ešte len museli prísť - a priniesť so sebou mladšie davy.

Navyše, v súčasnosti svetovo uznávaná klubová scéna v meste práve začínala explodovať, festivaly ako Electric Daisy Carnival a Life is Beautiful ešte len nemali debutovať vo Vegas a mesto bolo stále najviac spojené s veľkými produkčnými show Strip, ako sú Jersey Boys a rôzne ponuky Cirque du Soleil.

Postaviť medzi to všetko akt ohýbania mládeže, akým je Jabbawockeez, nebolo bez rizika.

koľko je čistá hodnota luku wow

A skupina si to tiež uvedomila.

Jabbawockeez vedel, že robia niečo iné, s mnohými otázkami, či to bude fungovať pri pokladni.

Kým sme sa dokonca presťahovali na naše miesto v Monte Carle, strávili sme ako dobrý mesiac sledovaním každej show v Las Vegas, len aby sme sa inšpirovali a zistili, aké sú demografické údaje, spomína Paguio. Všimli sme si, že budeme prví svojho druhu a prídeme urobiť niečo súčasnejšie, nielen hip-hopové, ale zasiahneme všetky hudobné žánre, všetky tanečné žánre.

Tu neexistoval precedens pre niečo také ako Jabbawockeez, ale to skončilo v prospech skupiny.

Vedeli sme, že tu nič nie je ako my, hovorí Kevin Kb Brewer. Ako môže hip-hopová tanečná skupina, partia detí, ktoré začínali v garáži, súťažiť s niekým ako Celine Dion? Vystúpili sme z tohto myslenia a povedali sme si: „Neexistuje nikto, s kým by sme mohli súťažiť okrem nás. Poďme sa zabaviť v hlavnom meste zábavy na svete. ‘Práve sme prišli a stali sa nami. Myslím si, že to je to, čo nám dalo posledné desaťročie.

„Oslovte svet“

čistý majetok Jamesa Earla Jonesa

Jabbawockeez tu začínajú svoju ďalšiu dekádu s Timeless, na ktorej skupina začala pracovať v decembri.

V dobe, keď sa všetko streamuje, je hudba k dispozícii tu a tam a každý, kto na YouTube, Spotify, zdieľa svoj zoznam skladieb, chceli sme ukázať, čo sme považovali za nadčasový zoznam skladieb, vysvetľuje Joe Punkee Larot a vysvetľuje koncept relácie. Na to sme sa zamerali: „Za tie roky, počas ktorých sme tancovali, máme veľa hudby, ako ju môžeme konsolidovať a vytvoriť nový, nadčasový zoznam skladieb, ktorý si ľudia môžu užiť?“

Keď uvádzajú svoju najnovšiu produkciu, členovia skupiny sa zastavia, aby sa zamysleli nad svojimi obľúbenými momentmi z behu Vegas.

Nguyen zdieľa jeden zo svojich: v noci, keď tam prišiel Larry King.

Pre Nguyena to bola nečakaná návšteva - a jeho očakávania odvtedy nie sú rovnaké.

Aby prišiel do našej show - je to starší pán - je to demografický údaj, ktorý si myslím, že by som si ho stereotypne predstavoval tak, že by si to užíval, uznáva. Ale keď som vystupoval na pódiu a sledoval Larryho Kinga, ako sa smeje všetkým našim vtipom a úprimne kývol hlavou našej hudbe, prinútilo ma to myslieť si, že sa skutočne môžeme dostať do sveta.