Ice Cube preberá pódium v ​​plážovom klube Daylight v letovisku Mandalay Bay

Ice Cube vystupuje minulý týždeň v Eclipse v plážovom klube Daylight v Mandalay Bay. (Denné svetlo)Ice Cube vystupuje minulý týždeň v Eclipse v plážovom klube Daylight v Mandalay Bay. (Denné svetlo) Ice Cube vystupuje minulý týždeň v Eclipse v plážovom klube Daylight v Mandalay Bay. (Denné svetlo) Ice Cube vystupuje minulý týždeň v Eclipse v plážovom klube Daylight v Mandalay Bay. (Denné svetlo)

V tieni okolo 1:45 hod. Sme sa dozvedeli všetko o pyroklastickom toku.

Každý z nás

Servery púšťali nápoje a čerpali fľaše vodky do rytmu, keď ich viedli k stolom v blízkosti pódia, kde ich nalievali do plastových karafy, s ktorými sa často zaobchádzalo ako s veľkými pohármi.Spojka dám vyčarovala namiesto bikín de rigueur čierne šaty. Hip-hop zo starej školy sem mieri, aby tvrdo zatancoval na ešte tvrdší soundtrack svojich stredoškolských rokov.

Chlapík rapujúci k Ludacrisovmu pohybu ... len trochu príliš hlučne (Uvoľnite sa! Prikázala okoloidúca žena po tom, čo sa nadýchla chrumkavých, vykríknutých riekaniek. Uvoľnite sa, on nie.)

Dve mladé dievčatá sa krútili na pohovkách pred chlapom bez košele a robili veľmi zlú prácu, keď tajne nafúkali kĺb.

čistá hodnota gucci mane forbes 2015

Aký je teda príslušný tok?

No, predtým, ako sa vo štvrtok večer/v piatok ráno predstavil jeden z hip-hopových najoceľovanejších MCs, Ice Cube, na pódiu v Eclipse v plážovom klube Daylight v Mandalay Bay, kazetové intro toho veľa vysvetlilo (klip tiež odštartuje disk Cube z roku 2008 Raw Zábery).

To sa stane, keď zaútočí sopka. To sa stane, keď začne prúdiť Ice Cube. Rozžeravená láva zmiešaná so slinami. Rozdrvenie všetkého naokolo. Nič nemôže prežiť pyroklastický tok. A nikto to neprežije.

A s tým sa Ice Cube ocitla na javisku oblečená tak, aby zodpovedala oblohe vyššie, od hlavy po päty v čiernom.

Jeho prítomnosť tu bola včasná.

Ako hudobník sa Cube vracia do neskorých správ z mnohých dôvodov. Pripravuje nový album s predbežným názvom Everythang’s Corrupt a nedávno upustil od 25. výročia opätovného vydania úmrtného listu, jeho druhého sólového počinu, ktorý zostáva jedným z najpalčivejších záznamov rapu a registruje sa ako žehlička na zuby po zuby kritikom.

kedy sa otvárajú bazény vo Vegas

Cube’s sa predstavil aj v The Defiant Ones, vynikajúcom štvordielnom dokumentárnom seriáli HBO o zakladateľovi Interscope Records Jimmym Iovine a Cube’s N.W.A. spolužiak doktor Dre, ktorý mal premiéru minulý týždeň.

Pri zaznamenávaní Dreho vzostupu Defiant Ones trávi dostatok času skúmaním vývoja gangsta rapu na konci 80. rokov, v ktorom bol Cube vedúcou osobnosťou a jeho kameňmi chladný zamračený totem tohto žánru.

Je dôležité si spomenúť na hystériu, s ktorou sa zaobchádzalo s touto hudbou, keď prvýkrát zasiahla ako hudobný hríbový oblak v bežnej Amerike.

koľko stojí nikki baby

Mali ste politikov z oboch strán uličky, ktorí hudbu odsudzovali a robili z nej politický futbal, ktorý opakovane zahanbovali čoraz trápnejšie. Na Time Warner bol vyvíjaný nátlak, aby sa dištancoval od takých činov, ako je Ice-T’s Body Count, alebo predal svoje dcérske spoločnosti, ktoré boli sídlom rôznych hip-hopových umelcov. FBI a početné policajné organizácie sa postavili proti gangsta rapu kvôli jeho postojom proti policajtom, o ktorých umelci tvrdili, že sú výsledkom policajnej brutality.

Dokonca hrozili smrťou.

O desaťročia neskôr je ťažké si predstaviť, že by hudobníci boli niekedy podrobení tomuto druhu skúmania bez ohľadu na ich názory. Dozvedeli sme sa, že ak sa vám nepáči konkrétna správa, ktorú daný umelec odovzdáva, vaše právo na kritiku týchto slov je rovnaké právo, aké mu umožňuje povedať ich na začiatku.

Nemôžete mať jedno bez druhého.

Tiež sme sa dozvedeli, aké je bláznivé tvrdiť, že je to hudba, ktorá katalyzuje škaredosť, ktorú niektorí umelci dokumentujú vo svojich piesňach, na rozdiel od toho, že je to naopak. Piesne N.W.A. napríklad nevyvolávali násilie. Násilím, ktoré členovia N.W.A. svedkami v uliciach ich kalifornského Comptonu provokoval ich pieseň domáci trávnik.

Sledovanie štvrtkového vystúpenia Ice Cube v preplnenom klube hýriacich sa plážovým oblečením to všetko citeľne, viscerálne podčiarklo.

kathie lee gifford dnes ukázať plat

Svoje päťpiesňové, 20-minútové predstavenie (toto bol klubový koncert, pamätajte si) otvoril skladbou No Vaseline, záverečnou verziou úmrtného listu, ktorá zostáva ohromne drzá a konfrontačná aj pre dotyčného umelca. Brutálne zastavenie šírenia jeho bývalej NWA bratia v zbrani. Odtiaľ pochádzajú klasiky G-funku, ako napríklad Check Yo ‘Self a It was a Good Day, piesne, ktorých odraz v podobe funkcionalistického parlamentu je v ostrom kontraste s ponurým svetonázorom, ktorý je v nich podrobne popísaný.

Toto bol opak párty hudby, pokiaľ ide o obsah, a napriek tomu to bolo soundtrackovanie, čo bola celkom skvelá párty.

Pred niekoľkými desaťročiami vyvolávali tieto piesne pobúrenie. V túto noc sa miešali nápoje.

Obaja zostali dosť silní.