Ako Frankie Moreno skončil v hre za New York Knicks

Spevák Frankie Moreno. (Benjamin Hager)Spevák Frankie Moreno. (Benjamin Hager) Spevák Frankie Moreno. (Benjamin Hager / Las VegasJournal) Lacey Schwimmer pracuje s obsadením filmu „Legendy na koncerte“ vo Flamingo Las Vegas v pondelok 6. februára 2017. (John Katsilometes/Las VegasJournal) Lacey Schwimmer pracuje s obsadením filmu „Legendy na koncerte“ vo Flamingo Las Vegas v pondelok 6. februára 2017. (John Katsilometes/Las VegasJournal)

Frankie Moreno je oveľa lepšie orientovaný v dielach z Mozart než Earl The Pearl Monroe . Las Vegas showman sa však preslávil v aréne, ktorá bola domovom Monroeho a mnohých hviezd z New York Knicks od štyridsiatych rokov minulého storočia.

Moreno rozvíja partnerstvo s Madison Square Garden písať piesne pre Knicksove vystúpenia a tiež predvádzať polčasové šou na legendárnom mieste. Prvý krok v tomto procese, tanečné číslo s morenovým perom, Boogie Woogie Boogie, predviedli tanečníci z Knicks City 17. novembra v rámci Noci vojenského ocenenia.

Rutina je teraz v striedaní tanečných súborov počas domácich zápasov Knicks. Toto umelecké partnerstvo iniciovala spoločnosť Čipkovaný plavec “renomovaný tanečník a choreograf, ktorý bol profesionálom v Dancing With the Stars a ktorý je zhodou okolností aj Morenovou priateľkou.Schwimmer bol v júli v New Yorku a učil na Broadway Dance Center a slúži ako hosťujúci choreograf pre Knicks City Tanečníci , 20-členná tanečná skupina tímu NBA. Tanečný tím plánoval nové číslo na počesť veteránov, ale potreboval originálnu pieseň, ktorá by vibrovala Boogie Woogie Bugle Boy.

Keď to Schwimmer počula, povedala: No, môj priateľ píše hudbu.

Potom zavolala Morenovi, doma k jeho klavíru v Las Vegas, a povedal: Môžete napísať pieseň, ktorá znie ako sestry Andrewsové? Počas rozhovoru začal pracovať na piesni. Moreno pieseň nahral v dome a hral na všetky nástroje podľa Schwimmerových vokálov. Pieseň namiešali štúdio wiz Vegas a hlavný gitarista Pat Thrall .

Projekt vyvolal rozhovor medzi Morenom a senior viceprezidentom Madison Square Garden Marc bauman , ktorý produkuje zábavu v hre v Garden a ktorý tiež videl Morena hrať vo VegasVille. Teraz je v pláne, aby Moreno a jeho sprievodná kapela z Vegas hrali počas polčasu na zápasoch Knicks, v ideálnom prípade s Knicks City Dancers a Schwimmer, ktorí počas 15-minútových prestávok budú hrať na hudbu.

Moreno má dátumy symfónie na východnom pobreží budúci rok, vrátane dátumov v októbri v Baltimore a návratu do Carnegie Hall na jeseň, ktorý ešte nie je známy.

Ďalšou vecou je napísať im ďalšiu pieseň, hovorí Moreno o splnení svojho záväzku voči záhrade a Knicks. Potom prídeme na to, čo je po polčase, ale myšlienkou je napísať pre tím všetku pôvodnú hudbu a byť niečo ako interný polčasový umelec. Je šialené, ako sa to podarilo.

Moreno obnovuje svoj rozvrh v Myron’s Cabaret Jazz v utorok pred svojim konečným vystúpením o Slnečné pobrežie Showroom 9. decembra. Potom je to ďalšia sada troch prázdninových show v Cab Jazz 15.-16. decembra. Vystúpi aj na South Point Showroom 28. decembra.

Cab Jazz a South Point sa vyvíjajú do dvoch domácich domov Moreno Vegas, pretože práve súhlasil, že sa objaví vo štvrtok v South Point do júna. Nový týždenný pobyt o Michaela Gaughana rezort začína o 20.00 hod. 4. januára Moreno sa tiež objavuje v Cabaret Jazz dvakrát mesačne až do mája.

Ponecháme všetko čerstvé a jedinečné pre Smith Center a South Point, hovorí Moreno, ktorého šou podporovali jeho horliví členovia. Fanklub Frankieho Morena . Budeme robiť rôzne piesne, rôzne produkcie. Len nebudem toľko poskakovať. Nie, nechajte poskakovanie tímu obručí v Madison Square Garden.