Ako stihnúť hviezdny hudobný festival iHeartRadio

Billie Eilish vystupuje v centre mesta počas prvého dňa festivalu Life is Beautiful ...Billie Eilish vystupuje v centre mesta počas prvého dňa festivalu Life is Beautiful v centre Las Vegas v piatok 20. septembra 2019. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto J. Cole vystupuje na hudobnom festivale Day N Vegas v piatok 1. novembra 2019 na Las Vegas Festival Grounds. Tento víkend sa vráti na pódium do Las Vegas na iHeart Radio Music Fest. (Benjamin Hager/Las VegasJournal) @benjaminhphoto Dua Lipa preberá cenu za najlepšieho nového umelca na 61. ročníku udeľovania cien Grammy v nedeľu 10. februára 2019 v Los Angeles. Pohľad vpravo je moderátor Bob Newhart. (Foto Matt Sayles/Invision/AP) Dua Lipa účinkuje na udeľovaní cien Brit Awards 2018 v Londýne, v stredu 21. februára 2018. (Foto Joel C Ryan/Invision/AP) Olivia Rodrigo predvádza skladbu „Good 4 U“ na udeľovaní cien MTV Video Music Awards v Barclays Center v nedeľu 12. septembra 2021 v New Yorku. (Foto Charles Sykes/Invision/AP) Rick Nielsen a Robin Zander z Lacného triku sú uvedení v 3. etape ulice na Fremont Street Experience v sobotu 24. augusta 2019. (Tom Donoghue) Darius Rucker. (Powers Imagery) Chris Martin z hudobnej skupiny Coldplay vystupuje na pódiu počas hudobného festivalu iHeartRadio 2017 v T-Mobile Arena 22. septembra 2017 v Las Vegas, Nevada. (Foto Isaac Brekken/Getty Images pre iHeartMedia) Americké duo country hudby Brian Kelley, vľavo a Tyler Hubbard z Florida Georgia Line účinkujú v divadle Zappos v Planet Hollywood Resort & Casino 5. decembra 2018 v Las Vegas v Nevade. (Denise Truscello/WireImage)

Impérium zvukovej zábavy iHeartMedia sa môže pochváliť tým, že každý mesiac zasiahne deväť z 10 Američanov. Rozhlasový konglomerát pokrýva jeden víkend krajinu každoročným víkendovým hudobným výbuchom iHeartRadio Music Festival.

Ukážky iHeart sa konajú v piatok a sobotu večer v T-Mobile Aréne, pričom sobotňajšia denná etapa je po prvý raz stanovená v areáli The Grounds v Area15.

Predstavenia T-Mobile sa vysielajú o 19.00 hod. obe noci (vystúpenia DJ-ov v aréne začínajú o 18:00) na viac ako 150 staniciach iHeartMedia v USA Sunny 106,5-FM, 93,1-FM The Mountain, 95,5-FM The Bull a Real 103,9-FM sú stanice iHeart’s Las Vegas.Olivia Newton John Vstupenky na Las Vegas

Fanúšikovia môžu tiež sledovať relácie T-Mobile v aplikácii CW a na CWTV.com. CW Network bude od 20. do 22. hodiny vysielať aj balíček na dve noci. 2. októbra a 3. októbra. Dvere pre dennú etapu v Area15 sú otvorené o 10.00 hod., Pričom streamovanie je k dispozícii na stránkach LiveXLive.com a aplikácii LiveXLive.

Vstupenky na všetky tri predstavenia sú stále k dispozícii na Axs.com.

Ako vždy, iHeart ukazuje svoj rozsah a silu hviezd počas celého festivalu v piatok večer, je to tak Cheap Trick, Darius Rucker, Dua Lipa, FINNEAS, J. Cole, Nelly, Weezer, Florida Georgia Line a Walker Hayes.

Sobotňajšia noc, Billie Eilish, Coldplay, Journey, Khalid a Lil Baby vedúca hviezdna zostava. Rovnako ako v roku 2019, Eilish je tiež hlavnou hviezdou akcie Life is Beautiful počas iHeart. Vystupuje o 23.00 hod. Nedeľa na Downtown Stage. Journey je naplánovaná na šesťdielny decembrový headlining v The Theatre v Virgin Hotels Las Vegas.

Sobota v dennej fáze, to je Olivia Rodrigo, The Kid LAROI, Saweetie, All Time Low, 24kGoldn, Russell Dickerson, Yungblud, Gabby Barrett, Tate McRae a Conan Gray .

Ryan Seacrest je v piatok a sobotu večer späť ako hostiteľ. Medzi celebrity patrí 98 stupňov, Debbie Gibson, Teddi Mellencamp, Derek Hough, Chrissy Metz, Olivia Jade, Maddie a Kenzie Ziegler, Joey McIntyre, Donny Osmond, Jana Kramer, Tayshia Adams, Asher Angel, Area21, CL, Olivia Holt a MAX.

kedy vyjde nový film o múmii

Hudobný festival iHeartRadio si z Vegas urobil domov desať rokov. Podujatie sa konalo v aréne MGM Grand Garden v rokoch 2011-2015 a presťahovalo sa do T-Mobile tesne po otvorení miesta konania v roku 2016. Denná etapa sa konala v Las Vegas Village v rokoch 2013-2017, potom sa presťahovala do Las Vegas Festival Grounds v roku 2018. -2019.

COVID vyrazil živý festival 2020. Všetky predstavenia sa konali prakticky kvôli streamovaniu v aplikáciách The CW a The CW. Zrušená bola aj denná etapa.