Honey Boo Boo Detská čistá hodnota

Koľko stojí dieťa Honey Boo Boo?

Čisté imanie dieťaťa Honey Boo Boo: 400 tisíc dolárov

Plat dieťaťa Honey Boo Boo

50 000 dolárov za epizódu

Čistá hodnota dieťaťa Boo Boo: Honey Boo Boo Child je americká televízna hviezda reality show a súťažiaca o detskú krásu, ktorá má čistú hodnotu 400 000 dolárov. Za prácu na reality show TLC „Here Comes Honey Boo Boo“ (2012 - 2014) bola jej rodine vyplatená mzda vo výške 50 000 dolárov za epizódu, pričom počas celej šou zarobila 2,75 milióna dolárov. Alana Frances Thompsonová, ktorá sa narodila 28. augusta 2005 v McIntyre v štáte Georgia, sa najskôr preslávila prostredníctvom reality show TLC „Toddlers and Tiaras“ (2012 - 2013), ktorá sledovala rôznych účastníkov detských súťaží a ich rodiny, keď sa pripravovali pre konkurenciu. Po skončení filmu „Here Comes Honey Boo Boo“ sa Alana objavila v matkinom seriáli „Mama June: From Not to Hot“, ktorý sa vysielal na TLC od roku 2017 do roku 2020.

Kariéra: Aj keď filmy „Toddlers and Tiaras“ zbierali veľmi zmiešané recenzie a rozhorčovali sa za rôzne skupiny obhajujúce deti, Thompsonovej ponúkli svoju vlastnú šou na TLC. Spin-off séria s názvom „Here Comes Honey Boo Boo“ nasledovala Alanu a jej matku June „Mama June“ Shannon, keď sa plavili po okruhu prehliadky. Zameralo sa tiež na jej otca, Mika „Cukrového medveďa“ Thompsona, a jej staršie sestry, Lauryn, Jessica a Anna, ktoré sa nezúčastňovali života v paríži, a majú vlastné problémy vrátane tehotenstva dospievajúcich. Šou si získala značnú kritiku od ľudí, ktorí sa domnievajú, že využívala výhody rodiny a oslavovala nezdravý životný štýl. Film „Here Comes Honey Boo Boo“ odvysielal 55 epizód a bol zrušený po sezóne štyri, keď bola mama June spozorovaná s mužom, ktorý údajne obťažoval jednu z jej dcér. V roku 2017 odvysielalo TLC niekoľko epizód, ktoré boli natočené pre piatu sezónu ako špeciál s názvom „Here Comes Honey Boo Boo: The Lost Episodes“.

(Foto: Jonathan Leibson / Getty Images)

Po skončení show sa Thompson v roku 2018 zúčastnil súťaže Dancing with the Stars: Juniors, ktorej sa údajne dostalo 50 000 dolárov za účasť na sérii ABC. Bola párovaná s Tristanom Ianierom a duo bolo zo súťaže vyradené počas štvrtého týždňa. Alana sa tiež objavila na predstaveniach Jimmy Kimmel Live !, Tonight Show s Jimmym Fallonom, The Doctors, Wendy Williams Show, Screen Junkies Show, Steve Harvey, Good Morning. America “a„ Live with Kelly and Ryan “. Bola uvedená v snímke „Barbara Walters Presents: 10 najfascinujúcejších ľudí roku 2012“ a v roku 2013 jej rodina súťažila proti obsadeniu filmu „Cake Boss“ vo filme „Family Feud“.

Osobný život: Thompsonovi rodičia sa rozišli v roku 2014 a keď sa jej otec v roku 2017 oženil s Jennifer Lamb, Alana ho sprevádzala uličkou. V roku 2015 nahrali Alana a Lauryn pieseň „Movin 'Up“ so spevákom a skladateľom Adamom Bartom a hudobné video vyvolalo šialenstvo známe ako „honey boo boo bop“. Mama June bola zatknutá za držanie kontrolovaných látok po tom, čo bola v marci 2019 spolu s jej priateľom chytená crackovým kokaínom, a Alainina sestra Lauryn, ktorá mala v tom čase 20 rokov, ju získala zákonným zástupcom. V apríli 2020 bolo oznámené, že Lauryn, jej manžel, Josh a Alana, boli vysťahovaní z domu, pretože za platbami nájomného zaostávali o 1 242 dolárov.

Honey Boo Boo Detská čistá hodnota

Honey Boo Boo

Čistá hodnota: 400 tisíc dolárov
Plat: 50 000 dolárov za epizódu
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia