Čistá hodnota Hoda Kotba

Koľko stojí Hoda Kotb?

Čistá hodnota spoločnosti Hoda Kotb: 30 miliónov dolárov

Plat Hoda Kotba

8 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Hoda Kotba: Hoda Kotb je egyptsko-americký moderátor a moderátor televíznych správ, ktorý má čistú hodnotu 30 miliónov dolárov. Hoda Kotb je možno najlepšie známa svojou úlohou hlavnej kotvy v rannej šou spravodajstva NBC, Dnes . Ona je tiež známa pre jej predchádzajúcu prácu na NBC Dateline NBC . Počas svojej novinárskej kariéry získala Kotb niekoľko ocenení. Je tiež uznávanou autorkou.

Skorý život: Hoda Kotb sa narodil 9. augusta 1964 v Normani v Oklahome. Rodina Hody Kotbovej, vyrastaná moslimskými rodičmi, ktorí sa narodili v Egypte, sa počas dospievania často sťahovala. Spolu so svojím bratom a sestrou Kotb trávila čas v Morgantowne v Západnej Virgínii a Alexandrii vo Virgínii. Časť svojho detstva strávila aj mimo štátov, kde žila v krajinách ako Egypt a Nigéria. Hodina matka pracuje v Kongresovej knižnici, zatiaľ čo jej otec bol špecialistom na fosílnu energiu, než zomrel vo veku 51 rokov.

Hoda Kotb sa rýchlo stala charizmatickým mladým študentom a maturovala na strednej škole v roku 1982 ako kráľovná návratu domov. Hoda Kotb zjavne vedela, čo chce v živote robiť, pretože potom navštevovala Virginia Tech, ktorú v roku 1986 absolvovala s titulom Bachelor of Arts v Broadcast Journalism. .

Kariéra: Hoda Kotb začala svoju kariéru v CBS, počnúc pridruženou stanicou so sídlom v Greenville v štáte Mississippi. Koncom 80. rokov pracovala pre ABC v Illinois. Potom sa vrátila do CBS, aby prevzala dôležitejšiu úlohu reportérky a moderátorky, až do začiatku 90. rokov pracovala na Floride. Väčšinu 90. rokov potom strávila prácou ako kotva pre CBS, tentoraz v New Orleans. V tomto období žil Kotb v New Orleans a zamiloval si mesto a jeho jedinečnú kultúru.

Rok 1998 bol určujúcim rokom v kariére Hody Kotbu, keď sa pripojila k sieti NBC - sieti, ktorá ju nakoniec dovedie k značnej sláve a úspechu. Začínala ako korešpondentka pre Dateline NBC a rad ďalších programov NBC News.

V roku 2007 urobila Kotb ďalší dôležitý krok vpred, keď moderovala Dnes po prvýkrát - čo sa zhoduje s debutom úplne novej 10:00 hodiny Od roku 2008 do roku 2018 moderovala ranné vysielanie štvrtej hodiny z Dnes po boku Kathy Lee Giffordovej. Po roku 2018 nastúpila na miesto Matta Lauera ako kotva po tom, čo bol prepustený uprostred obvinení zo sexuálneho obťažovania. Šou kotví spolu so Samanthou Guthrie - prvou ženskou dvojkou, ktorá moderuje Dnes od svojho vzniku v roku 1952. Počas svojej žurnalistickej kariéry získala Kotbová cenu Peabody Award, dve ceny Emmy a mnoho ďalších.

Matt Winkelmeyer / Getty Images

Knihy: Hoda Kotb vydal niekoľko kníh vrátane najpredávanejšej autobiografie z roku 2010: Hoda: Ako som prežil vojnové zóny, zlé vlasy, rakovinu a Kathie Lee . Okrem toho vydala Kotb ďalšie tri knihy, ktoré sa väčšinou zameriavajú na inšpiratívne príbehy a podrobnosti z jej osobného života. Okrem literatúry faktu vydal Kotb dve knihy pre deti.

Osobný život: Aj keď sa Hoda Kotb v roku 2005 oženil s tenisovým trénerom Burzizom Kangom, manželstvo sa skončilo rozvodom do roku 2008. V roku 2007 Kotb podstúpil úspešnú mastektómiu na odstránenie rakoviny prsníka. Odvtedy prešla rekonštrukčnou chirurgiou. Po tejto skúsenosti sa Kotba zapálil pre zvyšovanie povedomia o rakovine.

V roku 2013 začal Kotb vzťah s finančníkom Joelom Schiffmanom. Kotb si odvtedy adoptovala dve deti a v roku 2019 sa zasnúbila aj so Schiffmanom.

Plat: Keď Hoda Kotb nahradil Matta Lauera ako spoluhostiteľa Dnes v roku 2018 podpísala novú zmluvu s novým platom. Tento plat sa údajne pohybuje medzi 8 a 10 miliónmi dolárov ročne.

Nehnuteľnosť: Hoda Kotb a jej rodina žijú v byte na hornom Manhattane, čo jej uľahčuje dochádzanie do štúdia NBC každý pracovný deň. V roku 2018 kúpil Kotb ďalší dom v osade Point Lookout v New Yorku. Dom na pobreží za 2 milióny dolárov má súkromné ​​dokovacie miesto na kúpanie.

Čistá hodnota Hoda Kotba

Hoda Kotb

Čistá hodnota: 30 miliónov dolárov
Plat: 8 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 9. augusta 1964 (56 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,75 m
Povolanie: Moderátor, moderátor talkshow
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia