„Hitzville - šou“

29806892980689

Prial by som si, aby som mohol opustiť Krave.

Iste, pokúšam sa zavrhnúť nesprávne myslené miesto, oficiálne známe ako Harmon Theatre, keď sa v ňom konajú šou s lístkami, ale pravdepodobne je známejšie pod názvom gay klubu, ktorý predpokladá v neskorých nočných hodinách.

reštaurácie s duševným jedlom v Las Vegas

Celkový počet neúspešných šou má spoločný alebo žiadny odkaz. Klub sa nepripojí k obchodom Miracle Mile Shops v Planet Hollywood; dostanete sa k nemu iba zvonku. Podľa obvyklých zákonov Vegas to už malo byť buldozérmi, aby sa uvoľnilo miesto pre nejaký nový veľkolepý nápad.



Až na jednu vec. Keď ste už vo vnútri, nikde inde v meste nič podobné tomuto neexistuje. Miestnosť môže ovplyvniť atmosféru elegantnej klubovej večere, ktorá zvyšuje úsilie, ako napríklad „Hitzville - show“.

Producent Bill Shack si pamätá a vytvára prvú inkarnáciu miestnosti ako jazzový klub Blue Note. Patróni „Hitzville“ si sadnú k obrusom a sviečkam a pomôžu si formou bufetu s jedlom južanskej kuchyne od šéfkuchára Jona Landryho. Nastavuje skvelý tón pre revue Motown, ktorá by nefungovala tak dobre pri hraní v radoch divadelných sedadiel.

koľko stojí michael j fox

A „Hitzville“ potrebuje všetku pomoc, ktorú môže dostať. Niežeby to bola zlá show. Je to len skromný model, ktorý nemá menného headlinera na Strip nabitom over-the-top konkurenciou.

Revue sa k svojmu okoliu pridala aj minulý rok v Hilton's Shimmer Cabaret, kde sa hrá ako neponáhľajúca sa 110-minútová revue salónika. Teraz sa sprísnila na naliehavejších 80 minút a je o to silnejšia, že stratíte nečinné klábosenie.

Je to stále jednoduchá záležitosť, v ktorej sa striedajú štvorčlenná skupina Fair Play a tri ženy, ktorým čelí najlepšie hodnotený spevák Jin Jin Reeves. Je to powerhouse, sú hladko príležitostní a umožňujú dobré kontrastné obchodovanie pred päťčlennou kapelou.

Písmeno „z“ v názve predchádza akémukoľvek porušeniu zákona; oficiálna revue Motown bola údajne v hre o Mandalay Bay. Tiež umožňuje, aby sa set listoval z Detroitu po Philadelphský zvuk The O’Jays, atlantické nahrávky The Drifters a hity Tiny Turner z 80. rokov.

aké je čisté imanie kobeho bryanta

Nevada má štatút chrániaci pocty typu „Legendy“, ale tento stále neriskuje. Neexistujú žiadne projekcie na zadnú obrazovku velikánov Motownu. Nikto sa ani neodváži vysloviť ich mená. Namiesto toho existujú prechody: „Vždy vám dali a najvyššia úsilie. ' Alebo: „Boli štyri z nich, a oni preliate grafy. “

Reeves môže pekne spievať v zmesi Supremes, ale strhnúť strechu z plných hitov Turner a Gladys Knight. Žiadny z mužských hlasov nevyvažuje jej silu, ale Dan Mitchell robí spravodlivo katalóg Four Tops a Ron Stevenson je priateľský spoluhostiteľ. „Viete, že sme len krok od zdravotných záchranárov,“ hovorí po jednej ukážke choreografie zodpovedajúcich oblekov.

Sledoval som country hold s názvom „Honky Tonk Angels“ a myslel som si, že je škoda, že speváci nemohli hrať mimo kostýmu a byť viac sami sebou. Tu sa toto želanie splní. Okrem veľkých vlasov Turnera z 80. rokov sa hviezdy Motown k kostýmovej vychytávke aj tak nehodia.

Ukazuje to však aj to, prečo má prístup „Legendy“ výhodu v teatrálnosti a vizuálnom vzrušení. „Hitzville“ vypĺňa chýbajúcu medzeru na ulici, ale často sa cíti ako záložná skupina, ktorá robí zahrievaciu pieseň pred príchodom veľkej hviezdy.

Existuje nejaký skutočný veterinár z Motownu, ktorý by mohol prísť na titulku veci? Iba myšlienka.

PREHODNOTTE čo: „Hitzville - šou“, keď: 19:00 Stredy-nedele, kde: Divadlo Harmon v letovisku Planet Hollywood, 3667 Las Vegas Blvd. Vstupenky na juh: 66,61 dolárov-77,61 dolárov (836-0836) hodnotenie: B