Reštaurácia Hell’s Kitchen nahrádza bývalé miesto Serendipity 3 v Caesars Palace

Prezident Caesars Palace Gary Selesner, vľavo, šéfkuchár celebrít Gordon Ramsey a ITV AmericaPrezident Caesars Palace Gary Selesner, vľavo, šéfkuchár celebrít Gordon Ramsey a ITV America Ed Simpson oslavujú na záver tlačovej konferencie, ktorou oznámia novú Ramseyovu reštauráciu Gordon Ramsay Hell's Kitchen, ktorá bude umiestnená v súčasnej kaviarni Stripside Cafe (predtým Serendipity 3) na Hotel-kasíno Caesars Palace. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto Gordon Ramsey sa počas tlačovej konferencie obracia na médiá, aby oznámil svoju novú reštauráciu Gordon Ramsay Hell's Kitchen, ktorá bude umiestnená v súčasnej kaviarni Stripside Cafe (predtým Serendipity 3) v hotelovom kasíne Caesars Palace v piatok 28. apríla 2017 v Las Vegas. . Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto Gordon Ramsey kráča na pódium pred začiatkom tlačovej konferencie, aby oznámil svoju novú reštauráciu Gordon Ramsay Hell's Kitchen, ktorá bude umiestnená v súčasnej kaviarni Stripside Cafe (predtým Serendipity 3) v hotelovom kasíne Caesars Palace v piatok 28. apríla 2017, v Las Vegas. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto Prezident Caesars Palace Gary Selesner, vľavo, si počas tlačovej konferencie podá ruku so šéfkuchárom celebrít Gordonom Ramseyom a Edom Simpsonom z ITV America, aby oznámil novú Ramseyovu reštauráciu Gordon Ramsay Hell's Kitchen, ktorá bude umiestnená v súčasnej kaviarni Stripside Cafe (predtým Serendipity 3) v Caesars. Palace hotel-kasíno v piatok 28. apríla 2017 v Las Vegas. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto Prezident Caesars Palace Gary Selesner, vľavo, šéfkuchár celebrít Gordon Ramsey a ITV America Ed Simpson oslavujú na záver tlačovej konferencie, ktorou oznámia novú Ramseyovu reštauráciu Gordon Ramsay Hell's Kitchen, ktorá bude umiestnená v súčasnej kaviarni Stripside Cafe (predtým Serendipity 3) na Hotel-kasíno Caesars Palace v piatok 28. apríla 2017 v Las Vegas. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto

Gordon Ramsay dnes usporiadal prekvapivú tlačovú konferenciu pred Caesars Palace oznamuje svoju piatu reštauráciu v Las Vegas, Gordon Ramsay Hell’s Kitchen.

Otvorí sa túto zimu v priestore, v ktorom sa nedávno nachádzala kaviareň Stripside (predtým domov pre Serendipity 3) , bude reštaurácia ponúkať dva kuchynské tímy, červený a modrý, z ktorých každý pripraví samostatné menu, ktoré hosťom umožní vybrať si medzi možnosťami a medzi nimi.Ramsay uviedol, že šéfkuchár spoločnosti Hell’s Kitchen bude známy o niekoľko mesiacov. Ramsay počas rozhovoru škádlil, že patróni z času na čas v reštaurácii uvidia známe tváre z rôznych sezón jeho televíznej šou Hell’s Kitchen.

Ramsayho meno nebolo na pozvánke na dnešné podujatie. Ale skutočnosť, že je v meste na každoročnom festivale Vegas Uncork'd časopisu Bon Appetit a robí verejné vystúpenia, v kombinácii s dlhoročnými fámami, že sledoval daný priestor, znamenalo, že nebolo úplným prekvapením ho vidieť. nastúpiť na javisko.

Gordon Ramsay Hell’s Kitchen sa pripojí k steaku Gordon Ramsay o Paríž Las Vegas, Pub and Grill Gordon Ramsay v Caesars Palace, Gordon Ramsay Burger spoločnosti Planet Hollywood a Fish & Chips v reštaurácii The Linq, ktoré ponúka šéfkuchár v rastúcom portfóliu miestnych reštaurácií. Spojí ho to s Wolfgangom Puckom ako šéfkuchárom celebrít s väčšinou reštaurácií na ulici Strip, hoci Puck má aj základňu Summerlin svojho baru a grilu a Mario Batali je zaneprázdnený plánovaním svojho piateho konceptu Strip Eataly.