Harvey Levin Čistá hodnota

Koľko stojí Harvey Levin?

Harvey Levin Čistá hodnota: 20 miliónov dolárov

Plat Harveyho Levina

5 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Harveyho Levina: Harvey Levin je americký televízny producent, právnik, právny analytik a reportér celebrít, ktorý má čistú hodnotu 20 miliónov dolárov. Je najviac známy ako zakladateľ a šéfredaktor stránky TMZ.com, ktorá je klebetou celebrít. Harvey nevlastní TMZ. Stránka bola spustená ako spoločný podnik spoločností AOL a Telepictures Productions, divízie spoločnosti Warner Bros. Dnes je stránka dcérskou spoločnosťou WarnerMedia.

Plat : Medzi TMZ a People's Court Harvey zarába najmenej 5 miliónov dolárov ročne v základnom plate a zárobku.

Skorý život: Harvey Robert Levin sa narodil v Los Angeles v Kalifornii 2. septembra 1950. Jeho rodina je židovská. V roku 1972 absolvoval strednú školu Grovera Clevelanda v Resede v Los Angeles. Vo vzdelávaní potom pokračoval absolvovaním bakalárskeho štúdia vyštudoval politológiu na Kalifornskej univerzite v Santa Barbare a v roku 1975 absolvoval právnickú fakultu na University of Chicago.

Skorá právna kariéra: Levin pôsobil ako licencovaný advokát v štáte Kalifornia od decembra 1975 do januára 1996. Širšieho uznania verejnosti sa mu dostalo v roku 1978, keď sa zúčastnil niekoľkých verejných diskusií týkajúcich sa návrhu Kalifornie 13, ktorý bol predstavený toho roku. Po vstupe do povedomia verejnosti začal poskytovať právne poradenstvo v rozhlasovej relácii, kde si vyslúžil prezývku „doktorské právo“. Začal tiež písať stĺpčeky pre Los Angeles Times, čomu sa venoval sedem rokov.

V polovici 70. rokov pôsobil ako právnik na právnickej škole na univerzite v Miami a učil tiež na právnickej fakulte Whittier College v Costa Mesa v Kalifornii.

Kariéra v oblasti zábavy: Levin rozšíril svoj dosah, keď v roku 1982 prešiel na televíziu, a začal sa zaoberať právnymi otázkami pre KNBC-TV. Potom prešiel do KCBS-TV, kde desať rokov robil investigatívne správy a právne analýzy. Pozoruhodným prípadom, ktorý počas tohto obdobia kryl, bol O.J. Simpsonov prípad vraždy. V roku 1997 sa Levin stal výkonným producentom a právnou kotvou pre arbitrážnu reality show „The People's Court“, ktorú pripravil Warner Bros. V nadväznosti na „The People's Court“, vydal kniha „Ľudový súd: Ako to povedať sudcovi“ z roku 1985, v ktorej recenzuje a komentuje prípady z relácie. Od júna 2020 stále moderuje a v roku 2015 vyhral cenu Denná Emmy za vynikajúci právny program / program súdnej siene za film „Ľudový súd“.

(Foto: Frederick M. Brown / Getty Images)

Medzi ďalšie šou, ktoré vytvoril, patrili napríklad filmy „Celebrity Justice“, ktoré sa konali v rokoch 2002 až 2005 a „Famous in 12“ (2014), ktoré odvysielali iba 5 epizód pred zrušením, a „Rock & A Hard Place“ v roku 2008. Produkoval tiež film „Beyond Twisted '(2009), ktorý kandidoval iba jednu sezónu. Od roku 2016 účinkuje Levin ako moderátor týždennej šou OBJECTified, ktorá je vopred zaznamenaná a vysielaná na Fox News Channel.

V roku 2005 spoločnosť AOL a Telepictures Productions spustili web TMZ s celebritami. Levin pôsobil ako zakladateľ a výkonný redaktor. Jedným z prvých veľkých príbehov, ktoré stránka rozbila, bolo zatknutie DUI Mela Gibsona a antisemitské chvastanie. Medzi ďalšie významné príbehy, ktoré TMZ uviedla, patrí útok Chrisa Browna na Rihannu a smrť Heatha Ledgera, Brittany Murphyovej, Kobeho Bryanta a Michaela Jacksona. Stránka sa rozrástla na jeden z 500 najväčších webov na svete s celonárodne publikovanou televíznou šou, zájazdovými autobusmi a ďalšími. Od roku 2007 hostil v televízii sériu „TMZ“ a objavil sa vo viac ako 1400 epizódach. V rokoch 2007 až 2010 bol tiež výkonným producentom spoločnosti „TMZ“.

Ako herec sa Levin predstavil vo filmoch „Volcano“ (1997) a „Sharknado 3: Oh Hell No!“. (2015) a v epizódach televíznych seriálov „JAG“, „The Sopranos“, „Family Guy“ a „Empire“.

Osobný život: V apríli 2010, keď Levin vystupoval ako hovorca podujatia v Národnej asociácii lesbičiek a homosexuálov, verejne potvrdil, že sa identifikoval ako gay. Bol v dlhodobom vzťahu s chiropraktikom z južnej Kalifornie Andym Mauerom. Spoločne vlastnia viaceré nehnuteľnosti a zoznam ich listín sa datuje koncom 90. rokov. Viackrát sa objavil na zozname „Power 50“ časopisu Out Magazine ako jeden z najvýznamnejších a najvplyvnejších hlasov LGBTQ v Amerike - č. 15 v roku 2012, 25 v roku 2013, 34 v roku 2014, 48 v roku 2015 a 40 v roku 2016.

Nehnuteľnosť : V roku 1998 Harvey zaplatil 950 000 dolárov za dom v Los Angeles. Dom dal na predaj v marci 2013 za 5,3 milióna dolárov, nakoniec v auguste 2015 prijal 3,6 milióna dolárov.

V roku 2003 Harvey zaplatil 2,2 milióna dolárov za byt s rozlohou 1 800 metrov štvorcových v kalifornskom Marina Del Rey, ktorý sa dnes pravdepodobne predá za 4 až 5 miliónov dolárov.

Harvey Levin Čistá hodnota

Harvey Levin

Čistá hodnota: 20 miliónov dolárov
Plat: 5 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 2. september 1950 (70 rokov)
Rod: Muž
Povolanie: Právnik, televízny producent, moderátor, scenárista, redaktor, novinár, herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia