Filmy „Hangover“ boli PR bonanza pre Caesars, Vegas

Brian Petre pózuje v piatok v Caesars Palace neďaleko zamestnankyne rezortu Roselinda MarasidanBrian Petre pózuje v piatok v Caesars Palace v blízkosti pracovného miesta zamestnankyne rezortu Roselinda Marasidan. Vydávanie sa za postavu Alana z filmu „The Hangover“ umožnilo Petrovi opustiť prácu zvárača a zúčastniť sa podujatí s bábikou v slnečných okuliaroch, ktorá bola pripútaná k nemu. Ken Jeong hrá pána Chowa v seriáli The Hangover Part III, ktorý sa v stredu otvára v kinách. Brian Petre, ktorá stvárňuje Alana z filmu „The Hangover“, pózuje s Tivonou Batieste z Los Angeles, pretože jej priateľka Jennifer Okafor, tiež z Los Angeles, sa fotí v Caesars Palace.

Žil tu Caesar?

Tieto štyri slová, ktoré povedal Alan Zacha Galifianakisa po príchode do paláca Caesars v roku The Hangover v roku 2009, pomohli predefinovať hotel.

Ozdobujú tričká, len jedno z viazaných filmov, vrátane bobbleheads, skla a chladičov plechoviek, ktorých predaj v strediskovom obchode so suvenírmi sa ráta na desaťtisíce.

A naďalej pozdravujú zamestnancov recepcie.

Stále sa to deje, hovorí regionálny prezident Caesars Entertainment Gary Selesner. Ľudia stále citujú riadky z tohto filmu.

Druhá základňa pri registrácii sa pýta, rovnako ako Alan, či je hotel vhodný pre pagery.

mesto v Nevade spieva elvis presley

Alebo (bezpečnosť) pristihne ľudí, ktorí sa pokúšajú preplížiť na strechu, hovorí Todd Phillips, režisér a spoluautor filmov Hangover, z ktorých najnovšie príde do kín dnes večer. Chcú ísť na strechu, aby si začali prípitkom, aby začali svoju noc. Je to šialené.

Hostia stále žiadajú, aby zostali v apartmáne Hangover, hovorí Selesner, aj keď neexistuje. Scénickí dizajnéri vytvorili tento kavernózny priestor na zvukovej scéne, ale vychádzali z aspektov iných suít Caesars. Iní naďalej hľadajú Suitu 2452, číslo miestnosti z filmu.

Selesner pripúšťa, že to má finančný vplyv, ale myslím si, že je to skôr o známosti, ktorú film priniesol späť do Caesars Palace.

Odkaz The Hangover však visí nielen nad Caesarmi.

Hrací automaty s filmovou tematikou IGT nájdete vo viac ako 55 nehnuteľnostiach v celom údolí.

The Strip má dokonca viac ako pol tucta alanských imitátorov, vrátane Thaddeusa Kalinoskiho, ktorý pracoval ako záskok v časti The Hangover Part III, a Briana Petreho, ktorý v auguste opustil prácu zvárača Cirque du Soleil, aby sa zúčastnil zjazdov. , večierky a svadby s bábikou nosiacou slnečné okuliare pripnutou na hrudi.

Existuje Filipínec, ktorý nosí parochňu a falošnú bradu a podobné veci, hovorí Petre o svojej konkurencii. Nikdy ani nevidel film.

Zdá sa, že každý iný.

Budete prekvapení, čo sa nás ľudia pýtajú na webovej stránke (lasvegas.com), hovorí Rob Dondero, výkonný viceprezident spoločnosti R&R Partners, ktorá sa zaoberá reklamou a stykom s verejnosťou pre Las Vegas Convention and Visitors Authority. „Môžem to skutočne urobiť? Kde vezmem tigra? ‘Sú tam ľudia, ktorí chcú len znova vytvoriť určité scény.

The Hangover odviedol tak dôkladnú prácu, že predstavil mesto ako útek pre najlepších chlapcov, bolo vám odpustené, keď ste si mysleli, že film bol len jednou veľkou a prepracovanou propagáciou zo strany orgánu pre návštevníkov.

Až na streľbu v svadobnej kaplnke. A ukradnuté policajné auto. Polícia šťastná. Nahý Ken Jeong skláňa tvár Bradleyho Coopera na prázdnom pozemku neďaleko zálivu Mandalay. Galifianakis predstiera, že pomáha dieťaťu masturbovať v bazéne Caesars. Galifianakis je ústne obsluhovaný vo výťahu Caesars. A dobre, dostanete nápad.

Bola tam malá neochota, Selesner priznáva postoj hotela k zapojeniu sa do tak riskantného projektu.

Debbie Munch, ktorá stojí v čele snahy spoločnosti pritiahnuť filmovú a televíznu produkciu, vďačí za titul The Hangover. Selesner hovorí, že poukázala na niektoré poburujúcejšie prvky scenára a potom ich spustil vedúci marketingu Caesars Entertainment.

Ale rýchlo sme trochu rozpoznali, že medzi týmto filmom a Caesarsovým palácom je veľký súlad, hovorí Selesner. Caesars Palace bol očividne postavou vo filme.

Opisuje dávanie a branie s Phillipsom nad ich obavami. Ale vzhľadom na všetky zhýralosti v scenári bola Caesarova oficiálna požiadavka iba to, aby Alan nekupoval lieky vyvolávajúce výpadky v darčekovom obchode kasína.

Veľmi oprávnene povedali, že sa to nemôže stať na ich pozemku, pretože by sa to nikdy nestalo, hovorí Phillips. Transakcia sa nakoniec uskutočnila v obchode s alkoholom.

Výťah, o ktorom by ste mohli tvrdiť, nie je výťah Caesars, mimochodom, Phillips dodáva neslávne grafické fotografie Galifianakisa, ktoré sprevádzajú záverečné titulky. Ak by ste sa mali pozrieť na výťah, nikdy sme nepovedali, že je to Caesars Palace.

koľko peňazí zarába barack obama

The Hangover Part III nájde Wolf Pack (Cooper’s Phil, Galifianakis ‘Alan a Ed Helms‘ Stu), ako hľadá gangstera pána Chowa (Jeong) v celom Las Vegas. Nakoniec sa našiel v strešnom apartmáne hneď pod nápisom Caesars Palace.

Ale aj keď tento balík skutočne existuje - scény boli natočené v Konštantínovej vile vo veži Octavius ​​- stále si ho nemôžete prenajať na noc. Je k dispozícii iba pre pozvaných hostí. Pravdepodobne tí, ktorí na rozdiel od Chowa nechajú svoje šlapky, drogy a zbrane doma.

Bola tam jedna alebo dve veci, ktoré mi Debbie priniesla, keď sme mali úpravu dve alebo dve, ale bolo to oveľa, oveľa menej ako v prvom filme, hovorí Selesner o ich obavách.

Kredit The Hangover Part III však obsahuje odmietnutie zodpovednosti, ktoré sa v origináli nenachádza: Scény v Caesars Palace vo filme sú fiktívne a nie všetky činnosti v nich zobrazené sú schválené alebo schválené Caesarom.

Ich celá vec tu, akákoľvek tesnosť s nimi, bola len o drogách. A úplne tomu rozumiem, hovorí Phillips, aj keď nevedel špecifikovať, čo viedlo k odmietnutiu zodpovednosti.

Od samého začiatku, hovorí Selesner, medzi nami a Toddom Phillipsom existovalo veľmi dobré partnerstvo ... hovoriť o tom, ako prezentovať Caesars Palace v, povedzme, vzrušujúcom a lichotivom svetle, a mesto Las Vegas spôsobom, ktorý si myslím Ukázalo sa, že je pre mesto dobrý.

Dondero súhlasí. Mať dva z filmov o kocovine, ktoré sa tu odohrávajú, majú obrovskú nehmotnú hodnotu. Pokiaľ ide o skutočnú hodnotu generovanú prvým, hovorí, že iba v oblasti PR a publicity to bolo v desiatkach miliónov dolárov, ak nie viac.

Teraz, keď sú Caesars Palace aj Las Vegas opäť pripravené na zábery zblízka, Selesner hovorí, že je z filmu The Hangover Part III nadšený.

Myslím si, že to bude dobré pre podnikanie pre celé mesto, pretože si myslím, že ľudia budú chcieť cítiť súčasť postoja, ktorý film premieta.