Guy-Manuel de Homem-Christo Net Worth

Koľko stojí Guy-Manuel de Homem-Christo Worth?

Guy-Manuel de Homem-Christo Čistá hodnota: 90 miliónov dolárov

Guy-Manuel de Homem-Christo Čistá hodnota: Guy-Manuel de Homem-Christo je francúzsky hudobník, producent, skladateľ a DJ, ktorý má čistú hodnotu 90 miliónov dolárov. Guy-Manuel je známy tým, že je polovicou legendárneho francúzskeho dua Daft Punk. Spolu s Thomas Bangalter , vytvoril niektoré z najpamätnejších skladieb elektronickej hudby z nedávnej pamäte a dosiahol ohromujúcu úroveň úspechu hlavného prúdu. Okrem svojich aktivít v Daft Punk založil Homem-Christo spolu so spolumajiteľom Éricom Chedevilleom nahrávaciu spoločnosť Crydamoure.

Začiatkom roku 2021 spolu s Bangalterom oznámili, že sa po mnohých rokoch rozchádzajú ako Daft Punk. Predpokladalo sa, že dvojica sa chystá do dôchodku po tom, čo ukončili spoločné aktivity. Počas pôsobenia v spoločnosti Daft Punk sa Guy-Manuel preslávil tým, že sa obliekal ako robot. Počas účinkovania veľmi zriedka ukazoval svoju tvár a počas celej jeho kariéry v Daft Punku sa hudobný a umelecký smer javil ako veľmi „robotický“ estetický a štýl.

Skorý život: Homem-Christo sa narodil 8. februára 1974 v Neuilly-sur-Seine, Francúzsko. Guy-Manuel, ktorý vyrastal na západ od Paríža, vyrastal v rodine s umeleckými koreňmi. Jeho starým otcom bol slávny portugalský básnik Homem Cristo Filho. Je tiež pravnukom slávneho portugalského vojenského vodcu. Ako sedemročný začal Homem-Christo skúmať svoje hudobné schopnosti po tom, čo ako darček dostal hračkovú gitaru a klávesnicu. Do 14 rokov dostal elektrickú gitaru. Počas svojej kariéry používal Homem-Christo na prvotné písanie hudby elektrickú gitaru.

Kariéra: Hudobná kariéra Homema-Christa začala vážne, keď sa počas štúdia na strednej škole stretol s Thomasom Bangalterom. Obaja chlapci boli posadnutí hudbou z 60. a 70. rokov a rovnako milovali filmy ako „Easy Rider“. Obaja chlapci boli tiež hudobne nadaní a často sa schádzali s ďalšími študentmi, aby nahrali ukážky. Bangalter a Homem-Christo sa nakoniec spojili s tretím chlapcom Laurentom Brancowitzom. Spoločne vytvorili indie-rockové trio s názvom Darlin '.

Homem-Christo hral s touto rockovou skupinou na gitare a začali si získavať miernu povesť. Nie každá spätná väzba však bola láskavá. Jedna negatívna recenzia uvádzala, že Darlin „robil„ trefné punky “. Meno uviazlo. Bangalter a Homem-Christo sa rozhodli po návšteve nočného klubu začiatkom 90. rokov pustiť viac do elektronickej tanečnej hudby a narodil sa Daft Punk.

Keď Brancowitz sledoval ďalšie príležitosti na indie rockovej scéne, mohli sa Homem-Christo a Bangalter voľne ponoriť do elektronickej hudby. Dvojica experimentovala s bicími automatmi a syntetizátormi a formulovala zvuk, ktorý ich mal definovať. Začali tiež navštevovať viac koncertov a stretli sa s majiteľom nahrávacej spoločnosti Stuartom Macmillanom a poskytli mu demo nahrávku. Táto demo nahrávka obsahovala základ pre ich prvý singel „The New Wave“. Táto skladba bola neskôr remixovaná do finálnej podoby, pieseň s názvom „Alive“.

V roku 1995 nahrali Homem-Christo a Bangalter nahrávku „Da Funk“. Ukázalo sa, že to je ich prvý hlavný zdroj úspechu a čoskoro si našli manažéra pred podpísaním zmluvy s Virgin Records. Na počiatku svojho skorého úspechu absolvoval Daft Punk turné po celom svete vrátane USA. V roku 1997 boli pripravení vydať svoje prvé album s názvom „Domáce úlohy“. Tento album obsahoval staršie skladby ako „Alive“ a „Da Funk“, ale obsahoval aj obrovský hit „Around the World“.

V roku 2001 Daft Punk vydali svoje ďalšie album s názvom „Discovery“. Tento album obsahoval hity ako „Digital Love“ a „Harder, Better, Faster, Stronger“. V roku 2003 Daft Punk uviedol aj celovečerný animovaný film s názvom „Interstella 5555: 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem“. Film vznikol v spolupráci s legendárnou anime postavou Leijim Matsumotom.

V roku 2007 Daft Punk nadviazali na svoje tretie album „Human After All“. Bohužiaľ, tento album nedostal od kritikov silné recenzie. Po rozsiahlych turné sa duo zjavne sústredilo na ďalšie projekty. V roku 2009 úzko spolupracovali na výrobe filmu „Tron: Legacy“, pričom na soundtrack filmu prispeli 24 skladbami. V roku 2013 Daft Punk vyšiel s ďalším albumom s názvom „Random Access Memories“, ktorý obsahoval ďalší hit s názvom „Get Lucky“. V tejto piesni sa predstavili Pharell Williams a Rodgers. Do roku 2016 sa produktivita skupiny Daft Punk výrazne znížila, aj keď naďalej spolupracovali s umelcami ako Kanye West a The Weeknd.

Okrem svojej práce s Daft Punk sa Guy-Manuel spojil s Éricom Chedeville a vytvoril skupinu Le Knight Club a nahrávaciu spoločnosť Crydamoure. V roku 2008 pomohol Sébastienovi Tellierovi produkovať album „Sexualita“. V roku 2010 spolupracoval so spoločnosťou SebastiAn na produkcii piesne Kavinsky „Nightcall“. S Tellierom opäť spolupracoval pri mnohých príležitostiach. Bangalter aj Homem-Christo tiež dosť intenzívne spolupracovali s umelcami ako Parcels a The Weeknd.

V roku 2017 Guy-Manuel pracoval s Charlotte Gainsbourg na jej piatom štúdiovom albume. Pracoval tiež na piesni „Hurt You“ od The Weeknd a Gesaffelstein v roku 2018. Do roku 2019 sa však Homen-Christo na hudobnej scéne stal relatívne neaktívnym. V roku 2021 spolu s Bangalterom oznámili, že Daft Punk už nie je spolu a že obaja umelci uvažujú o odchode do dôchodku.

Osobný život: Rovnako ako jeho bývalý náprotivok Daft Punk, Guy-Manuel sa zámerne vyhýbal „tomu, aby sa stal slávnou osobnosťou“, a radšej žil v relatívnej anonymite. Málokedy dáva rozhovory, a keď to urobí, takmer nikdy nerozpráva o svojom osobnom živote. To bolo povedané, Homem-Christo nebol ďaleko od izolovaného pustovníka počas svojho pôsobenia v Daft Punk. Duo často spolupracovalo s inými umelcami - aj keď boli očividne veľmi opatrní, s kým sa rozhodli spolupracovať. O živote Guy-Manuela je niekoľko podrobností, má však údajne dve deti.

Guy-Manuel de Homem-Christo Net Worth

Guy-Manuel de Homem-Christo

Čistá hodnota: 90 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 8. februára 1974 (47 rokov)
Rod: Muž
Povolanie: Hudobný producent, elektronický hudobník, scenárista
Národnosť: Francúzsko
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia