Gretchen Rossi: Hviezda reality šou nie je jednoduchá

Gretchen Rossi zGretchen Rossi z filmu „The Real Housewives of Orange County“ organizuje 2. júna na pláži Tao pláž Bling Beach Bikini s beau Slade Smiley.

Gretchen Rossi hovorí, že ľudia by mali utekať pred myšlienkou, že je americkým snom byť slávnym v televízii, pretože to nie je žiadna čerešňa.

Všetko to začalo jednoduchou otázkou. Spýtal som sa Rossi, koľko ďalších televíznych sezón chce hrať v seriáli Skutočné manželky z Orange County.

Ach, neviem, hovorí 34 -ročná Rossi. Každý rok s tým bojujem. Beriem to jednoducho zo dňa na deň.Rossi hovorí, že šou je vyčerpávajúca.

Je to ťažké. Máte pocit, že nie vždy zobrazujú celý príbeh. Získate iba 5 percent toho, čo sa skutočne deje, a to je rozhodne ťažké.

Počkajte, čo tvorí 95 percent filmových žien v domácnosti, ktoré nevidíme?

No, to je asi tá dobrá časť, hovorí so smiechom. Ukazujú iba najnáročnejšiu a nadprirodzenú časť.

Hovorí, že na reality TV by ste mali myslieť takto: Predstavte si, že by ste išli na trojhodinovú večeru, kde sa všetci stretnú-ale niekoľko minút sa diskutovalo o náboženstve alebo politike.

Ukážu tento boj v televízii, hovorí. Neukážu tri hodiny, počas ktorých sa všetci objímajú, bozkávajú a vychádzajú.

koľko dostáva megyn kelly

Ale napoly som žartoval, že nemôže zo show odísť, pretože pre mnoho ľudí je americkým snom byť slávnym v televíznej reality šou.

To je mylná predstava o týchto šou, reaguje Rossi. Každý si v dnešnej dobe myslí, že je to miska čerešní a „Chcem byť v televíznej šou.“ Faktom však je, že existuje niekoľko skutočne ťažkých vecí.

Myslím, že ktokoľvek môže ísť do televízie a hovoriť o vás, čo chce, či už je to pravda alebo lož, hovorí Rossi.

Ľudia ma obvinili z niektorých strašných vecí.

Rossi hovorí, že to vyčerpáva a bráni sa.

Je to ako: „Prečo chcem byť stále medzi ľuďmi, ktorí naďalej spochybňujú moju integritu a moju povahu?“ Nie je to zábavné.

Napríklad bráni svojho snúbenca Slade Smileyho, keď ho ľudia volajú mŕtvy otec.

Slade bude mať voči svojmu synovi vždy dlh, pretože je pacientom s rakovinou mozgu. Práve strávil päť mesiacov v nemocnici - a tých päť mesiacov stálo 1,8 milióna dolárov. Má teda každý okolo 1,8 milióna dolárov? Pravdepodobne nie, hovorí Rossi.

Je skutočne smutné, aké škaredé to môže byť.

kde natáčajú nádrž so žralokmi

Hovorí, že jej príjem z televízie je tento: Každý, kto sa chce dostať do reality show, aby bol slávny - hovorím, uteč. Skutočne by ste mali mať nejaký iný dôvod alebo motív prísť na takúto show.

Rossi hovorí, že šla za manželkami, aby si vybudovala svoj podnikateľský sen.

Odviedol som veľmi dobrú prácu pri budovaní značky Gretchen Christine (plaviek, kabeliek a kozmetiky na GretchenChristine.com) a pri uvádzaní skutočne kvalitných výrobkov na trh a v spojení s mojimi fanúšikmi a zákazníkmi.

Keď to všetko povedal, Rossi je stále vďačná za manželky v domácnosti.

Slávna stránka veci bola zábavná, pretože mi dala niekoľko úžasných príležitostí.

Jedna z týchto príležitostí: Rossi a Kendra Wilkinson-Baskett budú v piatok a 20. júla v dennom klube Tao Beach a nočnom klube organizovať najväčšiu bakalársku párty na svete so striptérkami Chippendales a hodinami tanca pri tyči.

Mám pocit, že mám o manželkách v domácnosti viac príbehu, hovorí Rossi. Milujem rozprávať tento príbeh divákom, ktorí ma tak dlho sledujú a podporujú ma.

Videli ma, ako som prešiel ťažkými časmi, a ja som sa z toho dostal. Teraz som so Sladeom evidentne na dobrom mieste. Hovoríme o založení rodiny. Je potrebné povedať viac.