Odhalené veľké britské tajomstvo pečenia! Plus ďalšie techniky varenia

Ethel M Chocolates plánuje ochutnávky čokolády a mimózy. (Čokoláda Ethel M)Ethel M Chocolates plánuje ochutnávky čokolády a mimózy. (Čokoláda Ethel M) Mark LoRusso je šéfkuchárom Costa di Mare vo Wynn Las Vegas. (Barbara Kraft)

Ak vám laminácia pripomína niečo, čím ste nie Pokiaľ ide o očkovací preukaz proti COVID, máme dobrú správu: Je to tiež neoddeliteľný krok pri výrobe croissantov. Na kulinárskych kurzoch sa môžete dozvedieť, ako to urobiť alebo ako si vyrobiť čínske jedlo od päťhviezdičkového šéfkuchára alebo dokonca ako sa získava a spracúva čokoláda.

Mark LoRusso, šéfkuchár na Costa di Mare mesta Wynn Las Vegas, uviedol, že rezort ponúka majstrovské kurzy v oblasti jedla a ďalších tém zhruba štyri roky.

Povedali, že sú medzi miestnymi obyvateľmi a návštevníkmi skutočne obľúbení. Zakaždým sa vypredajú.ako dlho je michael jackson jeden

Wynn las vegas

Najbližšie podľa plánu Wynn je Creating the Ultimate Brunch, načasované na deň pred Dňom matiek napoludnie 7. mája; majstrovská trieda výroby cestovín napoludnie 13. mája; Varenie s päťhviezdičkovým kuchárom vo Wing Lei napoludnie 3. júna; a zvládnutie letných dezertov o 14.00 hod. 11. júna Triedy sa pohybujú od 95 do 150 dolárov za osobu.

Myslím, že sú dosť cenovo dostupné za to, čo dostanete, povedal LoRusso.

Na brunchi sa študenti naučia tipy a recepty na víkendovú zábavu, počínajúc smoothies pre zdravé točenie a pokračujú k dokonalému, bezchybnému brunchovému pokrmu, frittate a holandskej omáčke z vajíčok Benedict, čokoládovo-čerešňovému francúzskemu toastu a neskorému kokteilu .

LoRusso, ktorý bude viesť triedu výroby cestovín, povedal, že študenti sa naučia vyrábať cesto na cestoviny, rolovať ho, krájať a v niektorých prípadoch plniť. Počas pandémie COVID-19 sa triedy odklonili od praktického prístupu, ale postupne sa vrátia späť. Ak sa chcete zaregistrovať alebo získať ďalšie informácie, navštívte stránku wynnlasvegas.com.

Na stole

Sur La Table v centre mesta Summerlin ponúka dve až štyri triedy každý deň. Niektoré pokrývajú základné techniky varenia, ako sú zručnosti v práci s nožom, zatiaľ čo iné absolvujú hodiny prípravy a nástupu alebo večere. Asistent vedúceho obchodu Marc Lemieux uviedol, že vyučovanie bolo obnovené v októbri po pandemickej pauze; bývalý limit 16 študentov na triedu je v súčasnosti na úrovni osem.

Aj keď sa rozvrh pravidelne mení, Lemieux uviedol, že niektoré triedy vyčnievajú.

čo je čistá hodnota spoločnosti Carrie Fisher

Tamales sú podľa neho vždy obľúbené a hodiny čínskej knedle.

Na hodine make-and-take o rožkoch 28. apríla sa študenti naučia miesiť rohlíkové cesto a laminovať ho, čo je skladanie a valcovanie, ktoré produkuje všetky tieto vločkovité vrstvy. Naučia sa tiež tvarovať klasické croissanty a vyrábať gruyere a bylinkové rožky. Triedy sú otvorené pre študentov od 14 rokov (účastníci vo veku 14-17 rokov musia byť v sprievode platiaceho dospelého) a väčšina z nich stojí 79 dolárov.

Priaznivcov určitej anglickej pekárskej šou by mohla zaujímať 4. britská pekáreň Sur La Table, ktorá sa uskutoční 4. mája. Kurz je zameraný na preskúmanie tradícií pečenia, ktoré sú na výstave uvedené, čo znamená, že študenti sa naučia vyrábať piškótu Victoria, lístkové cesto na tradičné pečenie. párky a lepkavý karamelový puding. Úplný rozvrh a registráciu nájdete na surlatable.com .

Ethel M čokolády

Ethel M Chocolates predstavila dve nové ochutnávky vo svojom sídle a továrni v 2 Cactus Garden Way v Henderson. Každý piatok, sobotu a nedeľu až 30. apríla sa budú konať dve ochutnávky čokolády a mimosy denne, počas ktorých účastníci ochutnajú štyri čokolády sprevádzané štyrmi ovocnými mimózami a dozvedia sa, ako sa čokoláda získava, rafinuje a vyrába, pričom sa ponorí do jemností ochutnávka čokolády. Triedy stoja 35 dolárov na osobu pre 21 a starších.

Ľudia, ktorí sa obzvlášť zaujímajú o kaktusovú záhradu Ethel M s rozlohou 3,4 akra, môžu počas jarného kvetu absolvovať hĺbkovú prehliadku od kurátora záhrady. Najväčšia botanická kaktusová záhrada v štáte má viac ako 300 druhov kaktusov a ďalších sukulentov. Účastníci ochutnajú dve čokolády v rámci mini ochutnávky pod vedením jednej z čokoládovní a dostanú odrezok z aloe, ktorý si odnesú domov. Cena je 30 dolárov. Ak sa chcete zaregistrovať na jednu z ochutnávok, navštívte stránku ethelm.com a vyberte si degustačné zážitky na karte návštevy.